تبلیغات
استقـــلال ســــرورتونه لنگیـــا - انصاری:امسال باید به 8 تیم برتر آسیا برسیم/دوست دارم در استقلال بمانم
انصاری:امسال باید به 8 تیم برتر آسیا برسیم/دوست دارم در استقلال بمانم

منصوریان به من گفت دوست دارم به زمین بروی و مثل بازی با لوکوموتیو به تیم کمک کنی

جابر انصاری در رابطه با تساوی استقلال مقابل الاهلی عربستان اظهار داشت: ما برای برد به زمین رفته بودیم و از آنجایی که هواداران نیز استقبال خیلی خوبی داشتند، تمام تمرکزمان روی این بود که 3 امتیاز را بگیریم. به نظرم در نیمه اول خیلی خوب نبودیم اما نیمه دوم استقلال موقعیت هایی داشت که می توانست چند گل به ثمر برساند. در نهایت بدشانسی باعث شد تا ما نتوانیم گل دوم را هم بزنیم و شرمنده هواداران شدیم. البته خوشحالم حداقل دست خالی زمین را ترک نکردیم. 
وی افزود: بارندگی کمی شرایط ما را سخت کرده بود. زمین لیز بود و دید بازیکنان نیز کم شده بود. این موضوع به نفع الاهلی شد چون استقلال به گل نیاز داشت و حمله می کرد اما توپ خیلی روی زمین خوب جابجا نمی شد. در هر صورت با وجود تمام این سختی ها استقلال نمایش خوبی داشت و فقط گل دوم را نزد.
هافبک استقلال درباره شانس صعود تیمش از این گروه تصریح کرد: ما شانس بالایی برای صعود از این گروه داریم و شرایطمان در جدول خوب است. به نظرم فرقی نمی کند که در مرحله بعدی با چه تیمی بازی کنیم چون تمام تیم ها در این مرحله تمام توان خود را می گذارند. ما در بازی آخر نیز به دنبال 3 امتیاز مقابل التعاون هستیم و به بازی دیگر این گروه کاری نداریم. امیدوارم یک قرعه خوب به ما بخورد تا بتوانیم به جمع 8 تیم برتر آسیا برسیم. 
انصاری درباره پرداخت 30 درصد قرارداد بازیکنان پیش از بازی با الاهلی گفت: از مسئولان باشگاه تشکر می کنم و فکر می کنم در چند سال اخیر برای اولین بار این اتفاق رخ داد که تا این حد پرداختی به بازیکنان داشته باشند. این اتفاق باعث شد روحیه بازیکنان خیلی بهتر شود و امیدوارم همین روند و این خوش قولی ها ادامه دار باشد.
وی درباره آینده اش نیز خاطرنشان کرد: قرارداد من در پایان فصل با استقلال به اتمام می رسد. با این حال خودم دوست دارم در استقلال بمانم. باید اجازه دهیم که فصل به پایان برسد و مذاکرات صورت گیرد تا آن موقع درباره این موضوع صحبت کنیم. البته همانطور که گفتم دوست دارم ماندنی شوم.
هافبک استقلال درباره اینکه اخیرا به عنوان بازیکن نیمکت نشین به زمین می آید، گفت: این نظر کادرفنی است و من هر زمان که بخواهند، به زمین می روم. آمادگی من از هر نظر خوب است و دوست دارم بیشتر بازی کنم. به هر حال استقلال بازیکنان بزرگی دارد و رقابت زیاد است.

منصوریان

وی در پاسخ به این سوال که منصوریان در هنگام ورود به زمین به او چه گفت، اظهار داشت: سرمربی تیم به من گفت دوست دارم به زمین بروی و مثل بازی با لوکوموتیو به تیم کمک کنی. او از من خواست که در کارهای دفاعی نیز کمک کنم. 
انصاری در پایان درباره بازی این هفته تیمش مقابل پدیده گفت: قطعا بازی سختی را در مشهد داریم. پدیده به جز هفته گذشته که باخت بدی داشت، در هفته های قبل از آن نتایج خوبی گرفته بود. ما باید برای رسیدن به جایگاه دوم برنده بازی باشیم و امیدوارم این اتفاق رخ دهد.


تاریخ : چهارشنبه 6 اردیبهشت 1396 | ساعت 18 و 54 دقیقه و 07 ثانیه | نویسنده : Mohammad . SS | نظرات

  • paper | دنیای اس ام اس | سامان