استقلال در فصل نقل و انتقالات تیم خوبی بست و من و همه هواداران برایش دعا می‌كنیم كه از این شرایط جدا شود

بهنام برزای فصل قبل با اینكه كم برای استقلال به میدان رفت ولی با توجه به دقایق حضورش در زمین، یكی از دو هافبك اثرگذار استقلال شناخته شد. در برنامه 90 دو، سه هفته پیش بود كه در بخش آنالیز هافبك‌های استقلال مشخص شد او پس از محسن كریمی دومین هافبك اثربخش تیم استقلال در فصل شانزدهم در مسیر نایب‌قهرمانی این تیم بود.
 
البته منصوریان در پایان فصل راضی به تمدید قرار داد همین بازیكن خوزستانی نشد تا برزای برای تحقق بخشیدن به رؤیاهایش برای رسیدن به فوتبال اروپا میسری تازه را درپیش بگیرد. او این روزها هم به دور از هیاهوی به وجود آمده برای تیم محبوبش، دنبال رسیدن به آرزوهایش در شمال اروپا به سر می‌برد. بهنام برزای با اینكه نمی‌خواست درباره تیم مورد علاقه‌‌اش اظهار نظر  كند ولی با خبرورزشی حرف زد و از مطالبی گفت كه هواداران تیم با او در میان گذاشته‌اند.
 
*استقلال را در قعر جدول دیده بودی؟
واقعاً باعث ناراحتی است كه استقلال را در چنین جایگاهی ببینم. البته در همه این هفته‌ها كه تیم نتیجه نمی‌گرفت هم بابت شرایطی كه داشت، حرص و جوش می‌خوردم ولی اینكه در این هفته به رده آخر جدول رسید، خیلی بیشتر باعث ناراحتی‌ام شد.
 
* چرا استقلال به این روز افتاده است؟
من كه با تیم نیستم تا از اتفاقات درون آن باخبر باشم. حتماً موضوعی به وجود آمده كه باعث شده بچه‌های تیم تمركز لازم را نداشته باشند.
 
* در جریان اولتیماتوم دوهفته‌ای به منصوریان قرار گرفتی؟
بله! باعث تعجب بود. البته من تجربه مدیریتی ندارم ولی اگر خودم را جای بازیكنان تیم بگذارم، كاملاً متوجه می‌شوم فشاری كه به كادر فنی بابت اولتیماتوم وارد شده بود، مستقیماً روی اعضای تیم هم وارد می‌شد.
 
* در این مدت با هم‌تیمی‌هایت در استقلال حرف نزدی؟
نه به آن صورت. درگیر كارهای خودم بودم ولی می‌دانم كه كسی در آرامش تمرین و بازی نمی‌كرده است. همه دوست داشتند زودتر از این شرایط خارج شوند.
 
* در این‌باره با هواداران تیم ارتباطی نداشتی؟
متأسفانه همه بابت این وضعیت ناراحت هستند. وقتی به صفحه شخصی‌ام می‌روم، بیش از هزار پیام می‌بینم كه همه بابت این وضعیت ابراز ناراحتی كرده‌اند. مشخصاً هیچ‌كس از این وضعیت خوشحال نیست و همه دوست دارند هرچه زودتر تیم از این وضعیت بیرون بیاید و به روزهای خوبش برگردد.
 
* فكر می‌كنی این اتفاق با یك مربی خارجی خوب رخ می‌دهد؟
با توجه به اینكه استقلال بازیكنان خوبی دارد، حتماً این اتفاق رخ می‌دهد. استقلال در فصل نقل و انتقالات تیم خوبی بست و من و همه هواداران برایش دعا می‌كنیم كه از این شرایط جدا شود.
 
* مربی خارجی برای استقلال در این وضعیت خوب است یا ایرانی؟
اولاً درباره استعفای علیرضا منصوریان باید بگویم كه او مربی خیلی باهوش و بادانشی است كه فوتبال را به خوبی می‌فهمد. ضمناً همه باید از علی‌آقا بابت همه زحماتی كه برای استقلال كشید، تشكر كنند. من مطمئنم می‌تواند سرمربی موفقی بشود چون لیاقتش را دارد. برایش آرزوی بهترین‌ها را دارم.
 
* جانشینش ایرانی باشد یا خارج؟
آرزو می‌كنم هر كسی می‌‌آید در استقلال موفق باشد؛ چون هر كسی كه می‌‌آید، تفاوتی نمی‌كند و فقط بداند باید هرچه زودتر كاری كند كه استقلال از این شرایط خارج شود و هواداران را خوشحال كند.
 
* چطور؟
مربی جدید باید بداند كه این هواداران دیگر حوصله نتیجه بد را ندارند.
 
* خودت برنمی‌گردی؟
من برای استقلال خیلی صبر كردم و تقریباً برخی از پیشنهاداتم را هم از دست دادم ولی در نهایت برای اینكه در اروپا بازی كنم به پیشنهادات خارجی‌ام فكر كردم. همان زمان از لیگ برتر هم كلی پیشنهاد داشتم و الان هم دارم. در حال حاضر هم فعلاً وضعیتم مشخص نشده است.


تاریخ : دوشنبه 3 مهر 1396 | ساعت 16 و 31 دقیقه و 48 ثانیه | نویسنده : محمد سجادی | نظرات

  • paper | دنیای اس ام اس | سامان