تبلیغات
استقـــلال ســــرورتونه لنگیـــا - روزهای بد استقلال تمام شد/ از این به بعد فقط صعود می کنیم
داریوش شجاعیان روزهای بد استقلال تمام شد/ از این به بعد فقط صعود می کنیم

این‌قدر با انگیزه به میدان رفتیم كه مطمئن بودیم بدون برد زمین را ترك نمی‌كنیم

داریوش شجاعیان با گل زیبایی كه به سپیدرود رشت زد باعث شد به رغم گلی كه تیمش از روی نقطه پنالتی خورد باز هم استقلال برنده زمین را ترك كند.
 
او درباره اتفاقات بازی و آینده تیمش حرف زد.
 
* تیم‌‌تان خیلی با روحیه بازی می‌كرد؟
همه ما از آنچه در این مدت برای استقلال رقم خورده بود ناراحت بودیم و می‌خواستیم به روزهای تاریكی كه استقلال خواسته یا ناخواسته در آن گرفتار شده بود پایان بدهیم. برای همین این‌قدر با انگیزه به میدان رفتیم كه مطمئن بودیم بدون برد زمین را ترك نمی‌كنیم.
 
* با چه هدفی جای باقری به میدان رفتی؟
طبیعی بود كه من با خصوصیات رو به جلویی كه در بازی‌ام دارم بیشتر به خط جلویی تیم كمك كنم تا به گل برسیم. شكر خدا این اتفاق هم خیلی زود افتاد و با شروع نیمه دوم بیشتر ما تیم حمله‌كننده بودیم و جابر گل به موقعی زد. من رفته بودم تا برای جابر فرصت گلزنی ایجاد كنم كه البته او برای من گل ساخت (خنده).
 
* گل هوشمندانه‌ای زدی.
دروازه‌بان سپیدرود را دیدم. سیدمحمد حسینی دروازه‌بان خیلی خوبی است و ما بازی‌های قبلی او را دیده بودیم و می‌دانستیم سخت گل می‌خورد. من وقتی توپ را از جابر گرفتم او را دیدم كه سمت ما آمده و از دروازه‌‌اش دور شده برای همین تصمیم گرفتم ضربه‌ام را از بالای سرش بزنم و شكر خدا شدت آن هم مناسب بود و درست وارد دروازه شد.
 
* در شادی گل‌ها رو به جایگاه چه می‌گفتی؟
دكتر نوروزی آنجا نشسته بود البته مك‌درموت و روزبه (چشمی) و اشكان نامداری هم آنجا بودند و من هم تا دیدم آنها از آن بالا در حال خوشحالی هستند برای‌شان دست تكان دادم. البته بعد از پایان بازی گلم را به دكتر نوروزی تقدیم كردم. جابر هم این كار را كرد. ما در هفته‌های گذشته هر روز در كلینیك دكتر بودیم.
 
* حریف را چطور ارزیابی كردی؟
سپیدرود خیلی تیم خوبی است و حتم دارم در ادامه هم یقه خیلی از تیم‌ها را خواهد گرفت. ما در نیمه اول منتظر بودیم ببینیم آنها با چه روشی بازی می‌كنند و بعد در نیمه دوم تاكتیك‌مان را تغییر دادیم و به نتیجه هم رسیدیم.
 
* فكر می‌كنی این نتایح ادامه داشته باشد؟
ما به اندازه كافی از صدر دور شده‌ایم و می‌خواهیم از اینجا به بعد فقط صعود كنیم.


تاریخ : پنجشنبه 6 مهر 1396 | ساعت 17 و 10 دقیقه و 33 ثانیه | نویسنده : محمد سجادی | نظرات

  • paper | دنیای اس ام اس | سامان