تبلیغات
استقـــلال ســــرورتونه لنگیـــا - سرور جباروف_چپاروف جپاروف: می‌خواهم با استقلال جام بگیرم
سرور جباروف_چپاروف جپاروف: می‌خواهم با استقلال جام بگیرم

سرور جپاروف از اینكه در استقلال با یك مربی بزرگ كار می‌كند، خوشحال است

سرور جپاروف امیدوار است كه تیمش با هدایت شفر روند بهتری نسبت به قبل پیدا كرده و بتواند در روزهای آتی با قدرت به لیگ برتر برگردد.
 
*از تمرینات تیم چه خبر؟
همه چیز خوب است. بعد از چند روزی كه برای استراحت در تهران نبودم، كارم را از هفته قبل از سر گرفتم و تلاش می‌كنیم تا با قدرت به لیگ برگردیم.
 
* نظرت درباره تغییرات در كادر فنی چیست؟
جا دارد به كادر قبلی خسته نباشید بگویم. منصوریان و مربیان قبلی هم که خیلی برای تیم تلاش می‌كردند و می‌خواستند با تیم نتایج خوبی بگیرند ولی گاهی در فوتبال این شرایط به وجود می‌‌آید كه هر كاری می‌كنید، تیم نتیجه نمی‌گیرد. فوتبال از این بالا و پایین‌ها دارد و قطعاً منصوریان كه مربی جوانی است، به این نكته دست پیدا كرده است. فكر می‌كنم او روی بد فوتبال را دید.
 
* شفر هم خیلی از تو تعریف كرده بود...
باعث خوشحالی من است كه سرمربی تیم درباره من صحبت‌های خوبی كرده است. البته این بار مسئولیت مرا هم بیشتر می‌كند. این نشان می‌دهد كه او روی من و دیگر بازیكنان بزرگ استقلال حساب باز كرده و ما هم باید جواب این اعتماد را بدهیم.
 
* نظرت درباره شفر چیست؟
او مربی كارنامه‌داری است كه هم تجربه كار باشگاهی داشته و هم كار در تیم‌های ملی. این به ما و البته به او كمك می‌كند كه با تدابیر كامل تیم را از این شرایط نجات بدهد.
 
* خوشحالی كه با او كار می‌كنی؟
قطعاً! كار با مربیان بزرگ هما‌ن‌قدر كه برای تیم خوب است، برای تك‌تك بازیكنان تیم هم خوب است و سبب می‌شود سطح كلی تیم بالا بیاید. شفر در بوندس‌لیگا كار كرده و قطعاً راه‌های تجربیات زیادی دارد كه با انتقال آنها به ما می‌تواند باعث شود تا ما هم تجربیات‌مان بالاتر برود. من در این سال‌ها با مربیان بزرگی كار كرده‌ام و این هم به دیگر تجربیاتم اضافه می‌كند.
 
* فكر می‌كنی بتواند استقلال را به جمع مدعیان برگرداند؟
شك ندارم این كار را می‌كند. درباره‌‌اش خواندم و متوجه شدم قبلاً هم سابقه كار با تیم‌های بحران‌زده را داشته. البته ما در رشت نتیجه خوبی گرفتیم و دیگر در آن وضعیت قبل نیستیم و این كمك می‌كند تا او بهتر بتواند تیم را در اختیار بگیرد.
 
* با كمی تأخیر تولدت هم مبارك.
ممنونم. البته دوستان استقلالی و هواداران تیم در روز تولدم پیام‌های زیادی به من دادند و خوشحالم كردند.
 
* درباره‌ات نوشته شد قصد داری در استقلال از دنیای توپ گرد خداحافظی كنی.
هنوز به این موضوع به طور جدی فكر نكرده‌ام. همیشه گفته‌ام زمانی كه حس كنم نمی‌توانم برای تیمم مفید باشم، خودم كنار می‌روم. البته از اینكه در تیمی بزرگ مثل استقلال از دنیای فوتبال خداحافظی كنم، بهتر است ولی آینده را كسی ندیده است.
 
* بازی تیم ملی ایران و توگو را دیدی؟
دیدم. قبلاً هم گفته بودم كه تیم خوبی دارید. در این بازی هم خیلی برتر از حریفش بود. بازی چشمی، وریا و ابراهیمی هم خیلی خوب بود. امیدوارم تیم ملی‌‌تان در جام جهانی‌ حضوری موفق داشته باشد.


تاریخ : یکشنبه 16 مهر 1396 | ساعت 18 و 01 دقیقه و 44 ثانیه | نویسنده : محمد سجادی | نظرات

  • paper | دنیای اس ام اس | سامان