تبلیغات
استقـــلال ســــرورتونه لنگیـــا - علیرضا نیکبخت واحدی : دربی دیگر جذابیت خاصی ندارد
علیرضا واحدی‌نیکبخت - علیرضا نیکبخت واحدی - علیرضا واحدی نیکبخت

بهترین کار را علی منصوریان انجام داد و از استقلال جدا شد

علیرضا نیکبخت واحدی درخصوص دربی استقلال و پرسپولیس در هفته دهم لیگ برتر و اینکه کدام تیم پیروز از میدان خارج می‌شود ، اظهار داشت:

دربی همیشه شرایط خاص خودش را داشته ، یکی از بازی‌ها مهم و خاص لیگ است، درست است حتی بعضی بازی‌های دربی بدون گل به پایان رسیده اما همیشه جذاب و پرتنش بوده، ربطی هم ندارد که کدام تیم در بالا یا پایین جدول قرار دارد، به نظرم همه بازیکنان تلاش می‌کنند در این بازی تاثیرگذار باشند و هر بازیکنی که موفق شود می‌تواند یکسال بیمه باشد. من به شخصه دوست دارم که استقلال پیروز از میدان خارج شود و آروز می‌کنم هواداران استقلال بعد از این بازی خوشحال شوند.

علیرضا نیکبخت واحدی در ادامه درخصوص شرایط استقلال با سرمربیگری شفر نیز اظهار داشت:

خیلی طول می‌کشد تا استقلال به شرایط اولیه و ایده‌آل خودش برگردد. به نظرم شفر سرمربی بسیار خوبی است، بازی اول زیاد استقلال با شفر خوب نبود اما بازی با نساجی نشان داد که استقلال خیلی فرق کرده، خوب ظاهر شد و من اعتقاد دارم که استقلال روز به روز بهتر می‌شود.

علیرضا نیکبخت واحدی در ادامه درخصوص جدا شدن علی منصوریان از استقلال نیز اظهار داشت:

شرایط خوبی برای ماندن علی منصوریان در استقلال وجود نداشت. شرایط و حال و هوای مسمومی در استقلال حاکم بود، به نظرم بهترین کار را علی منصوریان انجام داد و از استقلال جدا شد چرا که ممکن بود از محبوبیت منصوریان کم شود.

وی در ادامه درخصوص اینکه چه صحبتی با بازیکنان دو تیم دارد و چقدر مهم است که بازیکنان با روحیه خوب در این مسابقه حاضر شوند اظهار داشت:

این بازی ۶ امتیاز دارد، در حال حاضر بازیکن و ستاره خوبی در استقلال و پرسپولیس وجود ندارند که خیلی تاثیرگذار باشد. شاید بازیکن در لیگ خوب بازی کند اما دربی‌باز نباشد. به نظر من دربی دیگر دربی‌های همیشگی نیست، جذابیت خاصی ندارد و هر سال هم بدتر می‌شود، در واقع بوی خاص دربی را ندارد. چرا که ستاره‌ها در تیم ‌ها وجود ندارند و این شرایط را سخت کرده و شاید کمی از جذابیت دربی کاسته است.

علیرضا نیکبخت درمورد محرومیت محسن مسلمان و وریا غفوری در آستانه دربی به خاطر کشیدن قلیان نیز اظهار داشت:

من نمی‌دانم کمیته اخلاق کارش یعنی چه؟ اگر قرار است عدالتی برقرار شود بروند پول‌های بازیکن‌ها را از باشگاه‌ها بگیرند، بروند جاهای دیگر فوتبال را درست کنند، اینقدر این فوتبال کثیف است که قلیان کشیدن در بین آن گم است. متاسفانه این آقایان گیر داده‌اند به حاشیه فوتبال آنقدر کثافت‌کاری در فوتبال زیاد است که باید ساعت‌ها صحبت کرد. بازیکنان سالاری در فوتبال، مشکلات در فوتبال پایه و خیلی از این بحث‌هایی که باید کلی راجع به آن صحبت کرد. به نظر من باشگاه‌ها را باید جریمه کنند قتی بازیکنی مرتکب خطایی شد. من تایید نمی‌کنم کار این بازیکنان را اما این را می‌گویم وظیفه باشگاه‌ها جریمه کردن بازیکن است، کمیته اخلاق از اسمش پیدا است که باید کار دیگری انجام دهد، ناهنجاری‌هایی که در فوتبال وجود دارد را از بین ببرد، مگر برانکو مسلمان را تنبیه نکرد؟ این نشان می‌دهد که خود باشگاه و سرمربی اطلاع کافی از بازیکنان دارند، اگر باشگاه اسم فرهنگی را یدک می‌کشند باید به این موضوع بپردازد.

علیرضا نیکبخت واحدی درخصوص شرایط خودش با توجه به اینکه از فوتبال دور است نیز اظهار داشت:

در حال حاضر در کلاس‌های مربیگری شرکت کردم،‌در مدرسه فوتبال در حال یاد دادن و آموزش فوتبال به نوجوانان و جوانانی هستم که علاقه زیادی برای پیشرفت دارند. متاسفانه این فوتبال آنقدر نامرد است که به هیچ کس رحم نمی‌کند. من از زمانی که فوتبال را شروع کردم روی پای خودم ایستادم و زحمت کشیدم و اهل چاپلوسی مدیرعامل و سرمربی تیم نبودم. اینکه بخواهم با گل و شیرینی به سرمربی و یا مدیرعامل سر بزنم. من آدمی نیستم که ۲۴ ساعته در دفتر مدیرعامل باشم که بخواهم خودی نشان دهم. در حال حاضر با آرامش کار خودم را انجام می‌دهم و مهم اینکه راحتم و با آرامش زندگی می‌کنم.

این بازیکن سابق استقلال در پایان اظهار داشت:

من یک سال و نیمی که از باشگاه استقلال جدا شدم حتی یک بار هم به دفتر باشگاه مراجعه نکردم. زمانی که در استقلال بودم ۵۰ میلیون گرفتم، بعد یکسری آقایان ادعایشان می‌شود که استقلالی هستند و انتقاد می‌کنند که من بخاطر پول استقلال را رها کردم. نمی‌خواهم درمورد یکسری مسائل صحبت کنم اما آنهایی که باید بدانند می‌دانند که چقدر موقعیت مالی خوبی داشتم و می‌توانستم بروم اما به خاطر عشق و علاقه‌ای که به استقلال داشتم این کار را انجام ندادم. حتی زمانی که به الوصل امارات رفتم چقدر از لحاظ مالی به باشگاه کمک شد و پول رسید. ولی خوشحالم که از فوتبال دورم و به کارهای روزمره خودم می‌رسم و با آرامش به کار و زندگی خودم رسیدگی می‌کنم.تاریخ : دوشنبه 1 آبان 1396 | ساعت 16 و 04 دقیقه و 19 ثانیه | نویسنده : محمد سجادی | نظرات

  • paper | دنیای اس ام اس | سامان