تبلیغات
استقـــلال ســــرورتونه لنگیـــا - اسماعیلی: پیراهن اسطوره را پوشیدم و این سختی را دوست دارم
فرشید اسماعیلی اسماعیلی: پیراهن اسطوره را پوشیدم و این سختی را دوست دارم

خیلی ها می پرسیدند پوشیدن شماره آقا مجتبی چه حسی دارد و من می گویم این یک حس فوق العاده است

فرشید اسماعیلی در مورد شرایط استقلال، روزهای نیمکت نشینی اش در این تیم، بازی دربی و بازی با الهلال صحبت های جذابی انجام داد که در ادامه آن را می خوانید:
 
خودت را ستاره بازی با الهلال می دانی؟
خب حسم این است که بازی خوبی انجام دادم و خدا را شکر خیلی برای این بازی آماده شدم. خودتان می دانید وقتی با آقای شفر  کار می کنید نمی توانید کم کاری کنید چون ایشان فوری شما را تعویض و نیمکت نشین می کند. می دانستم باید با تمام وجود بازی کنم تا جایم را به کسی ندهم.
 
قبل از بازی الهلالی ها در قوس محوطه جریمه حلقه نزدند و این موضوع باعث ناراحتی مردم ایران شد. در این باره چه نظری داری؟
این کار خود ما را هم ناراحت کرد ولی ما جواب این بی احترامی را با برد دادیم و مردم را شاد کردیم. تمام هدف ما شاد کردن دل مردم بود و خدا را شکر این کار را انجام دادیم.
 
در تیم فصل دوم شفر تو را در مقاطعی نیمکت نشین کرد و خیلی ها می گفتند او اعتقادی به سبک بازی تو ندارد. از این اتفاق دلسرد نشدی؟
ولی  این اتفاق افتاد سعی می کردم ناامید نشوم و دو برابر تمرین کردم. بگویم ناراحت نبودم دروغ است و همه بازیکنان از نیمکت نشینی ناراحت می شوند اما در زمان آقای مظلومی و منصوریان هم همین اتفاق برایم افتاده بود و من به جای ناامیدی تمریناتم را دو برابر کردم. در این فصل هم  صبح با تیم  و شب به صورت اختصاصی تمرین کردم و خدا را شکر جوابش را گرفتم و دوباره به ترکیب برگشتم. 

این که در بازی با الهلال برای اولین بار پیراهن شماره 8 استقلال را برتن کردی برای تو چه حسی داشت؟
صد درصد بسیار اتفاق قشنگی بود چون پراهن بازیکنی را پوشیدم که اسطوره باشگاه بود. همه روی من تمرکز کرده بودند که ببینند آیا با این شماره موفق عمل می کنم یا و این کارم را سخت می کرد  ولی من این سختی ها را دوست دارم. خیلی ها می پرسیدند پوشیدن شماره آقا مجتبی چه حسی دارد و من می گویم این یک حس فوق العاده است.
 
تو هم گلزن خوبی هستی و هم در پاس گل دادن تبحر داری. خودت کدامیک را بیشتر دوست داری؟
من خودم پاس گل دادن را بیشتر دوست دارم ولی بازهم بستگی به کاری دارد که مربی از من می خواهد. در بعضی از بازی ها بیشتر آزاد هستیم ولی بازی با الهلال شرایط فرق می کرد و آقای شفر از ما می خواست در حملات شرکت کنیم.

بازی در پست وینگر چپ که مدتی است در آن بازی می کنی برای تو سخت نیست؟
من کلا در استقلال به جز دفاع در همه پست ها بازی کرده ام و هرکجا کادرفنی بخواهد بازی می کنم. ولی خودم پست وینگر چپ و پست 10 را بیشتر از سایر پست ها دوست دارم و راحت تر بازی می کنم.
 
امروز که کری بین هواداران استقلال و پرسپولیس به حداکثر رسیده است، فکر می کنی در حال حاضر قدرت کدام تیم بهتر است؟
نمی توان اینطور حساب کرد ولی شرایط تیم خیلی بهتر شده و مطمئن بهتر از این هم می شود. اگر استخوان بندی تیم حفظ شود شرایط ما از این هم بهتر می شود. بازیکنان پرسپولیس سال ها است کنار هم بازی می کنند و شما می بینید هرچه می گذرد ما هم هماهنگ تر می شویم. شما خودتا دیدید که در بازی با الهلال چقدر هماهنگ و خوب بازی کردیم.
 
قبول داری با برد در دربی و قهرمانی در جام حذفی می توانید فصل را به شکلی فوق العاده به پایان برسانید؟
صد در صد حرف شما درست است ولی گام بعدی فولاد است چون بازی 6 امتیازی است. شرایط دربی با هر بازی دیگری فرق می و اصلا معلوم نیست تیم ها کجای جدول هستند و چه نتایجی را قبل از بازی کسب کرده اند.
 

دوست داری مثل دربی فصل گذشته هم گل بزنی و هم پاس گل بدهی؟
صد در صد از هرکسی بپرسید دوست دارد این اتفاق بیفتد چون لذت دربی فرق می کند. صد در صد بازهم دوست دارم این اتفاق برایم بیفتد و تمام تلاشم را می کنم.تاریخ : چهارشنبه 2 اسفند 1396 | ساعت 21 و 10 دقیقه و 51 ثانیه | نویسنده : محمد سجادی | نظرات

  • paper | دنیای اس ام اس | سامان