تبلیغات
استقـــلال ســــرورتونه لنگیـــا - محمدی‌مهر: بازی با این همه تماشاگر استقلال حس عجیبی به ما می‌دهد/ نوازی الگویم در فوتبال است
فرشاد محمدی‌ مهر بازی با این همه تماشاگر استقلال حس عجیبی به ما می‌دهد/ نوازی الگویم در فوتبال است

بازی مقابل این همه تماشاگر حس و حال عجیبی به بازیکنان می‌دهد و خوشبختانه شب گذشته هم خوب کار را شروع کردیم و هم خوب تمام کردیم

فرشاد محمدی‌مهر، در خصوص آخرین شرایط تیم استقلال بعد از بازی با تراکتورسازی تبریز صحبت‌های زیر را انجام داد.

* از شرایط خودت و انتخابی که امسال انجام دادی،‌صحبت کن.

خوشبختانه همه چیز تا الان خوب بوده، استقلال تیم بزرگی است و از روزی که به اینجا آمدم همه چیز را کاملا درک کردم و نیازی هم به تعریف و تمجید من نیست. همین دیروز هواداران نشان دادند که استقلال چقدر بزرگ است و دیدید که چه جمعیتی به ورزشگاه آمده بودند. 

* در هر سه بازی استقلال به میدان رفتی و به نظر هم مسئولیت سنگینی داری؟

واقعا همینطور است. بازیکنی که در استقلال بازی می‌کند واقعا مسئولیت سنگینی دارد. فضای این تیم بزرگ به شکلی است که باید چند برابر تلاش کرد. همیشه بهترین مدافعان راست در فوتبال ایران در راست بازی کردند و این موضوع کار را سخت می‌کند. 

* الگویت در بین مدافعان راست چه کسی بود؟

بازی‌های محمد نوازی را همیشه دیده‌ام و از بچگی بازی‌های او را نگاه می‌کردم. انصافا سبک بازی نوازی در جناح راست خیلی خوب بود. 

* در بازی دیروز هم که با سه گل برنده شدید.

خدا را شکر که توانستیم یک برد مهم به دست بیاوریم. من برای اولین بار در ترکیب استقلال مقابل این همه تماشاگر به صورت ثابت بازی کردم. در بازی با پیکان در اواسط نیمه دوم به زمین آمده بودم و انصافا کار بسیار سختی داشتیم اما خوشبختانه با حضور این همه جمعیت روحیه ما چند برابر شد. بازی مقابل این همه تماشاگر حس و حال عجیبی به بازیکنان می‌دهد و خوشبختانه هم خوب کار را شروع کردیم و هم خوب تمام کردیم. به حریف هم موقعیت آنچنانی ندادیم. 

* حتما می‌دانی هواداران استقلال از این تیم توقع قهرمانی دارند.

دقیقا همین طور است. با بازیکنانی که به تیم آمده‌اند مردم انتظاراتشان بیشتر شده و توقع دارند تیم قهرمان شود. مطمئنا بهتر از این چیزی که روز گذشته دیدید، خواهیم شد. خوشبختانه بزرگترهای تیم به کوچکترها خیلی کمک می‌کنند و در تیم ما سلسله مراتب به خوبی رعایت می‌شود. ما هم سعی می‌کنیم تمام توان‌ما را به کار بگیریم. 

* این هفته باید به جم بروید تیمی که دوسال در آنجا بازی کردی.

همینطور است. مردم جم انصافا به من خیلی لطف داشتند. امیدوارم بازی خوبی از آب در بیاید ما هم دست پر از زمین بیرون بیاییم.تاریخ : شنبه 20 مرداد 1397 | ساعت 16 و 24 دقیقه و 14 ثانیه | نویسنده : محمد سجادی | نظرات

  • paper | دنیای اس ام اس | سامان