تبلیغات
استقـــلال ســــرورتونه لنگیـــا - فتح‌الله زاده: من به زندان می‌روم، شما چرا نگرانید؟!
علی فتح الله زاده فتح‌الله زاده: من به زندان می‌روم، شما چرا نگرانید؟!

 استقلال باید به هر قیمتی تیم خوب فصل گذشته و مهاجمی، چون تیام را حفظ می‌کرد

علی فتح‌الله زاده اعتقاد دارد استقلال در این شرایط نیاز به حمایت وزارت ورزش دارد و البته حتماً باید برای دور جدید لیگ قهرمانان آسیا تقویت شود. 
 
* قرعه استقلال را چطور می‌بینید؟
ما اگر واقعاً اعتقاد داریم که استقلال لیاقت قهرمانی آسیا را دارد (که به نظر من دارد) نباید از این قرعه بترسیم. تیمی که می‌خواهد قهرمان آسیا شود باید همه را ببرد. پس فرقی نمی‌کند که در چه گروهی باشد. مگر پارسال استقلال در گروه مرگ صدرنشین نشد؟ زمان ما هم چند بار این اتفاق افتاد.
 
* اما تیم پارسال استقلال به مراتب تیم‌تر بود. 
بله قبول دارم تیم فعلی حتماً باید تقویت شود و ۴، ۵ بازیکن درجه‌یک بگیرد تا در آسیا قدرت‌نمایی کند.
 
* شما اگر بودید دوباره احتمالاً چک می‌کشیدید و چند بازیکن خوب می‌خریدید؟
بالاخره چکش را خودم می‌کشیدم و زندانش را هم خودم می‌رفتم. شما را که به جای من به زندان نمی‌بردند! پس چرا نگرانید (خنده). حرف من این است که استقلال باید به هر قیمتی تیم خوب فصل گذشته و مهاجمی، چون تیام را حفظ می‌کرد. 
 
* اگر شما مدیر بودید تیام را نگه می‌داشتید؟
بله، صد درصد.
 
* ولی او هم کمی بازارگرمی کرد.
خب بالاخره طبیعی است. ولی شما ببینید فصل گذشته چه گل‌های حساسی در ایران و آسیا برای استقلال زد. به نظر من با وجود تمام مشکلات باید از فتحی و شفر حمایت کرد تا ان‌شاءا... تیم نتیجه بگیرد و هواداران عزیز استقلال خوشحال شوند.

* حساب باشگاه هم که گویا مسدود شده!
واقعاً جای تأسف دارد. من امروز (دیروز) داشتم صحبت‌های دوست خوبم آقای فتحی را از تلویزیون می‌شنیدم و واقعاً دلم سوخت. به نظر من در این شرایط آقای سلطانی‌فر وزیر ورزش باید به‌طور ویژه از استقلال و فتحی حمایت کند و او را تنها نگذارد. استقلال نیاز به کمک دارد و همان‌طور که گفتم باید تقویت شود تا در آسیا نتیجه بگیرد. اگر استقلال تقویت شود امثال الدحیل، الهلال و العین باید از ما بترسند نه ما از آنها.

* حرف خاصی اگر مانده.
شما ببینید بازیکن خارجی که یک دقیقه هم در استقلال بازی نکرده ۶۷۰ هزار دلار پول می‌خواهد که حدود ۷ میلیارد می‌شود. این ظلم بسیار بزرگی است. استقلال با این پول می‌توانست حداقل ۲ بازیکن تاپ بخرد که در آسیا به دردش بخورند.


تاریخ : یکشنبه 4 آذر 1397 | ساعت 00 و 59 دقیقه و 38 ثانیه | نویسنده : محمد سجادی | نظرات

  • paper | دنیای اس ام اس | سامان