تبلیغات
استقـــلال ســــرورتونه لنگیـــا - مطالب بهمن 1394
http://www.esteghlaltehranfc.com/esteghlal_content/media/image/2016/02/22028_orig.jpg

تیم فوتبال استقلال روز جمعه با وجود غایبان پرتعداد باید تلاش کند که با پیروزی برابر گسترش فولاد دوباره به رقابت قهرمانی برگردد

استقلال برای بازی با گسترش فولاد نه مدافع راست اصلی خود را دارد و نه هافبک خود را. میلاد فخرالدینی به خاطر گرفتن کارت قرمز محروم است و خسرو حیدری هم هنوز شرایط بازی 90 دقیقه ای را ندارد. همچنین یعقوب کریمی هم به دلیل مصدومیت یک ماه دور از میادین خواهد بود و علیرضا رمضانی هم که فعلا شرایط بازی کردن برای استقلال را ندارد.
پرویز مظلومی احتمالا از هرائر مگوئیان در پست دفاع راست استفاده خواهد کرد و امین حاج محمدی و حنیف عمران زاده زوج دفاع وسط این تیم را تشکیل می دهند. طبق معمول بازی های گذشته امید ابراهیمی و روزبه چشمی در پست هافبک دفاعی بازی خواهند کرد اما اوج تغییرات در پست هافبک تهاجمی این تیم است. مظلومی احتمال دارد در این بازی از جابر انصاری در پست هافبک راست که پست تخصصی اش است استفاده کند و فرشید اسماعیلی در پست هافبک نفوذی بازی کند. محسن کریمی هم به طور قطع در این بازی در پست هافبک چپ به میدان خواهد رفت.
هرچند شهباززاده در این فصل بازیکن آماده ای نشان نداده است ولی خیلی بعید است مظلومی گزینه ای جز او روی نیمکت داشته باشد.
ترکیب احتمالی استقلال در بازی برابر گسترش فولاد به شرح زیر است:
مهدی رحمتی، حنیف عمران زاده، امین حاج محمدی، هرائر مگویان، میثم مجیدی، روزبه چشمی، امید ابراهیمی، محسن کریمی، سجاد شهباززاده، جابر انصاری و فرشید اسماعیلی.تاریخ : پنجشنبه 29 بهمن 1394 | ساعت 09 و 05 دقیقه و 59 ثانیه | نویسنده : Mohammad . SS | نظرات
http://www.esteghlaltehranfc.com/esteghlal_content/media/image/2015/08/19595_orig.jpg

باشگاه استقلال با انتشار مطلبی به هواداران این تیم یادآور شد که بلیت های بازی با گسترش فولاد تبریز رایگان است و آنها را به آزادی دعوت کرد

دیدار دو تیم استقلال تهران و گسترش فولاد تبریز روز جمعه به میزبانی استقلال در ورزشگاه آزادی برگزار می شود. استقلالی ها که با تنها یک امتیاز اختلاف در رده دوم جدول حضور دارند در این دیدار تنها برای کسب سه امتیاز به میدان خواهند رفت و به خوبی می دانند برای ادامه حضور در کورس قهرمانی به سه امتیاز این دیدار نیاز مبرمی دارند.
یعقوب کریمی، میلاد فخرالدینی و علی رمضانی غایبان استقلال در این دیدار هستند و خسرو حیدری هر چند مصدومیتش بر طرف شده است اما تنها با نظر کادر فنی در ترکیب استقلال قرار می گیرد. دیدار دو تیم استقلال و گسترش فولاد اما بیش از هر چیزی تحت الشعاع حضور پرشور هواداران استقلال در ورزشگاه آزادی خواهد بود.

در حالیکه با تلاش مدیران استقلال بلیت های طبقه دوم ورزشگاه آزادی در این دیدار رایگان شده است، هواداران پرشور استقلال در این دیدار می خواهند با ایجاد فضایی به یاد ماندنی سهم پررنگی در کسب پیروزی و ادامه مسیر موفقیت آمیز استقلال داشته باشند. این دیدار روز جمعه ساعت 16 در ورزشگاه آزادی برگزار خواهد شد.تاریخ : چهارشنبه 28 بهمن 1394 | ساعت 23 و 01 دقیقه و 49 ثانیه | نویسنده : Mohammad . SS | نظرات
http://www.esteghlaltehranfc.com/esteghlal_content/media/image/2015/12/21539_orig.jpg

بازیکنان استقلال صبح امروز برای نقد کردن چک های دریافتی خود به بانک مراجعه کردند

بازیکنان تیم فوتبال استقلال در حالی که چند هفته قبل مطالبات خود را به صورت چک از این باشگاه دریافت کرده بودند، امروز برای نقد کردن این چک ها که به تاریخ امروز بود، راهی بانک شدند.
اکثر بازیکنان توانستند امروز چک های خود را پاس کنند و البته چند نفر نیز کار خود را به فردا موکول کردند.تاریخ : چهارشنبه 28 بهمن 1394 | ساعت 21 و 03 دقیقه و 05 ثانیه | نویسنده : Mohammad . SS | نظرات
http://www.esteghlaltehranfc.com/esteghlal_content/media/image/2015/05/18895_orig.jpg

سرپرست باشگاه استقلال تاکید کرد که تا پایان فصل تغییری در کادر فنی پیش نمی‌آید و مسئولان این باشگاه تصمیمی برای فصل آینده نگرفته‌اند

بهرام افشارزاده درباره اتفاقات بازی با نفت‌تهران، حضور فرهاد مجیدی و ... صحبت‌هایی را مطرح کرد که در زیر می‌خوانید:

* چه صحبتی در مورد بازی با گسترش‌ فولاد دارید؟
تیم آمادگی لازم برای این دیدار را دارد. بازیکنان باید بازی با نفت را فراموش کنند چون این شکست به خاطر داوری بود. از طرفی اتفاقاتی افتاد که تیم نتوانست از کیان باشگاه استقلال دفاع کند. امیدوارم بازیکنان روز جمعه بازی خوبی ارائه دهد و نتیجه لازم را کسب کند.

* پرویز مظلومی گفته که داوری به سود یک تیم خاص است و به ضرر استقلال.
خودتان داوری‌های اخیر استقلال را تجزیه و تحلیل کنید. داور باید در بازی با نفت ایمان مبعلی را از زمین اخراج و به خاطر خطای هند یک ضربه پنالتی به سود استقلال اعلام می‌کرد. داور جزئی از بازی است اما اشتباهات بازی گذشته اظهر من‌ الشمس بود. اشتباهات داور به بازیکنانی که داخل زمین هستند لطمه می‌زند و اثر منفی خواهد داشت. همانطور که بازیکنان تنبیه و تشویق می‌شوند، چنین حکم‌هایی نیز باید برای داوران اعمال شود. به همه داوران احترام می‌گذاریم اما برخی اشتباهات برای تیم جبران‌ناپذیر است.

* چه واکنشی به شعار هواداران علیه خودتان دارید؟
اتفاقات بازی با نفت را فراموش کنید. آنهایی که به من بی‌احترامی کردند، در واقع به خودشان بی‌احترامی کردند.

* حضور فرهاد مجیدی چقدر می‌تواند در بازی با گسترش فولاد به روحیه تیم کمک کند؟
مجیدی جزو بزرگان استقلال است و بازیکنان و هواداران از حضور وی روحیه می‌گیرند. ما باید محیط‌های اطراف باشگاه را سالم‌سازی کنیم تا آنهایی که به عنوان هوادار به ورزشگاه می‌آیند خالصانه به تشویق تیم‌شان بپردازند، نه اینکه دنبال تسویه حساب باشند.

* اتفاقا بحث‌هایی مطرح شد که برخی‌ها دنبال تسویه حساب با شما هستند. چه راهکاری دارید که در این میان برخی‌ها سوء‌استفاده نکنند؟
باید از ابتدای فصل کارهای فرهنگی انجام می‌شد که اکنون دیر شده است. برخی‌ها دنبال مسموم کردن جو ورزشگاه هستند که باشگاه‌ها و هواداران باید کمک کنند که چنین جوی ایجاد نشود.

* شایعاتی مطرح شده که قصد دارید فرهاد مجیدی را سرمربی استقلال کنید؟
به هیچ عنوان چنین چیزی صحت ندارد. ما از نصرالله عبداللهی خواسته‌ایم که کنار تیم باشد و کمک کند. علاوه بر عبداللهی، منصور پورحیدری نیز کنار تیم حضور دارد. هنوز تصمیمی نگرفته‌ایم و تا پایان فصل تغییری نخواهیم داشت.

* صحت دارد که تماشای بازی‌های خانگی استقلال تا پایان فصلرایگان شده است؟
بله، صحبت کرده‌ایم که بازی‌ها رایگان شود.تاریخ : چهارشنبه 28 بهمن 1394 | ساعت 19 و 20 دقیقه و 49 ثانیه | نویسنده : Mohammad . SS | نظرات
http://www.esteghlaltehranfc.com/esteghlal_content/media/image/2015/12/21661_orig.jpg

معاون پزشکی باشگاه استقلال آخرین وضعیت دو بازیکن مصدوم استقلال را تشریح کرد

دکتر امین نوروزی در خصوص آخرین وضعیت خسرو حیدری گفت: با توجه به انجام مراحل کامل درمانی که خسرو حیدری گذارنده است و همچنین نتیجه مثبت MRI نهایی او مشخص شد که درمان این بازیکن به طور کامل انجام گرفته است. اما با توجه به شرایط بدنی و دوری چند هفته ای از مسابقات میزان دقایق بازی کردن او پس از ارزیابی کادرفنی و بدنساز تیم در تمرینات روزهای آینده مشخص خواهد شد.
معاون پزشکی باشگاه استقلال در خصوص وضعیت یعقوب کریمی اظهار داشت: با توجه به مصدومیتی که در دیدار با نفت تهران برای او پیش آمده است، طی ارزیابی و معاینات دقیقی که انجام شد مشخص گردید که از عضله داخل ران پا دچار صدمه شده است که میزان این صدمه دیدگی بر اساس MRI گرفته شده به میزان 10 سانتی متر بوده است که نیاز به یک ماه فیزوتراپی دارد که پس از معاینات مجدد و تکمیل طول درمان از ایشان تست مجدد به عمل خواهد آمد.تاریخ : چهارشنبه 28 بهمن 1394 | ساعت 17 و 42 دقیقه و 30 ثانیه | نویسنده : Mohammad . SS | نظرات
http://www.esteghlaltehranfc.com/esteghlal_content/media/image/2012/06/3253_orig.jpg

عضو پیشین کادر فنی تیم فوتبال استقلال گفت: هواداران استقلال باید حامی تیم باشند و نباید پشت کادر فنی را خالی کنند

شاهرخ بیانی در خصوص وضعیت تیم فوتبال استقلال اظهار داشت: استقلال شبیه به تیم سال گذشته است. هواداران باید حامی تیم باشند و نباید پشت کادر فنی را خالی کنند.
وی ادامه داد: حمایت همان چیزی بود که ما و امیر قلعه‌نویی به آن احتیاج داشتیم اما این اتفاق رخ نداد و قهرمانی از دست رفت. به همین خاطر از هواداران استقلال می‌خواهم کاری نکنند که تیم محبوبمان از این سوراخ دو بار گزیده شود.
عضو پیشین کادر فنی تیم فوتبال استقلال تصریح کرد: کادر فنی و بازیکنان استقلال باید مورد حمایت قرار بگیرند. قهرمانی لیگ برتر در دسترس ماست و نباید اجازه دهیم به راحتی از دست برود.
وی با گلایه از نظرسنجی اخیر برنامه 90 که به انتخاب بهترین مهاجم سایه پس از انقلاب اسلامی اختصاص داشت، گفت: بسیاری از جوانان نسل امروز ناصر محمدخانی و عبدالعلی چنگیز را نمی‌شناسند. محمدخانی، مهاجمی بود که تمام موقعیت‌هایی که نصیبش می‌شد را تبدیل به گل می‌کرد.
بیانی در پایان خاطرنشان کرد: اگر واقعا می‌خواهید به محبوبیت این بازیکنان پی ببرید، از نسل قدیمی‌تر بخواهید در نظرسنجی شرکت کنند تا همه چیز مشخص شود.تاریخ : چهارشنبه 28 بهمن 1394 | ساعت 15 و 51 دقیقه و 49 ثانیه | نویسنده : Mohammad . SS | نظرات
http://www.esteghlaltehranfc.com/esteghlal_content/media/image/2014/01/12427_orig.jpg

مربی تیم فوتبال استقلال تأکید کرد که این تیم نیاز به ریکاوری روحی و فنی دارد تا بتواند در ادامه بازی‌های لیگ نتایج خوبی کسب کند

مجید صالح ابتدا در مورد امتیازهای حساسی که استقلال در چند بازی اخیر از دست داده است، گفت: ما همیشه باید در چنین مواقعی عوامل نتیجه نگرفتن را بررسی کنیم که این یک موضوع درون تیمی است و دلیلی ندارد که رسانه‌ای شود. ما در چهار بازی اخیر در حالی صاحب سه تساوی و یک شکست شدیم که بازی مقابل ذوب‌آهن در اصفهان را جدا می‌کنم، چون این حریف بود که دو امتیاز از دست داد. نباید فراموش کنید که مقابل یکی از بهترین تیم‌های ایران در زمین خودش بازی می‌کردیم.
او ادامه داد: دلایل دو مساوی و یک باخت مقابل نفت، اما باید بررسی شود که از دید من به دو دلیل دارد. یک بحث به مسائل روحی و تمرکز بازیکنان برمی‌گردد که باید این موضوع را بررسی کنیم، چون ما با همین بازیکنان نتایج خوبی گرفتیم. موضوع دوم هم به مسائل فنی مربوط می‌شود که به نوع سیستم، نحوه تمرینات و انتخاب تاکتیک مربوط می‌شود. در واقع استقلال در بحث روحی و فنی نیاز به ریکاوری دارد که روی این موضوع قطعاً کار خواهیم کرد.
صالح خاطرنشان کرد: یکی از نتایج خوب استقلال در این فصل برد 3بر صفر مقابل سپاهان در اصفهان بود، ولی ما در آن بازی هم ضعف فنی داشتیم و آن را بررسی کردیم و این‌طور نیست که هنگام بردها، ضعف‌ها را فراموش کنیم. من معتقدم مقابل استقلال اهواز بد بازی کردیم و حرفی هم باقی نمی‌ماند، اما مقابل نفت جهش فنی داشتیم. نباید فراموش کرد که 10 نفره شدیم و یعقوب کریمی هم در 10 دقیقه آخر نمی‌توانست با کشاله پاره بازی کند.
مربی تیم فوتبال استقلال در مورد اینکه آیا خوب بازی کردن پرسپولیس نمی‌تواند یک اهرم فشار روی استقلال باشد، گفت: چنین دیدگاهی ندارم. پرسپولیس لیگ را خوب شروع نکرد، ولی از همان زمان هم با توجه به شیوه بازی این تیم، قابل پیش‌بینی بود که شرایط پرسپولیس بهبود پیدا کند و همینطور هم شد. ما هم خوشحالیم که پرسپولیس خوب بازی می‌کند، چون تماشاگران بیشتری به استادیوم می‌آیند. موفقیت پرسپولیس و استقلال به سود تیم ملی و فوتبال است.
وی همچنین تصریح کرد:‌ همیشه در لیگ یا تورنمنت‌های طولانی شروع کردن، ادامه دادن و پایان مسابقات، سه بخش مهم است. پرسپولیس خوب شروع نکرد ولی خوب ادامه می‌دهد، استقلال اما خوب شروع کرد و حالا باید شرایط را بهتر کند. مهم اما پایان یافتن است که چیزی قابل پیش‌بینی نیست، چون چند تیم دنبال قهرمانی و تیم‌های دیگر دنبال کسب بهترین رتبه هستند.
صالح در پایان گفت: برای استقلال هنوز چیزی تمام نشده است. ما نباید ناامید شویم و همچنان در لیگ برتر مدعی هستیم. تا به اینجای لیگ هم فقط دو بار شکست خورده‌ایم و الان هم در رده دوم جدول قرار داریم. مطمئناً خیلی زود به روزهای خوب بازخواهیم گشت.تاریخ : چهارشنبه 28 بهمن 1394 | ساعت 14 و 30 دقیقه و 54 ثانیه | نویسنده : Mohammad . SS | نظرات
http://www.esteghlaltehranfc.com/esteghlal_content/media/image/2015/10/20477_orig.jpg

استقلالی ها طبقه دوم ورزشگاه آزادی برای بازی های خانگی به جز دربی را رایگان کردند

باشگاه استقلال تهران چند روز پیش با رایزنی های انجام شده دیدار هفته بیست و یکم با گسترش فولاد را رایگان کرد تا دنباله رو رقیب سنتی اش باشد.
اما اکنون با صحبت های انجام شده ای که استقلالی ها با سازمان لیگ داشتند، طبقه دوم ورزشگاه آزادی در بازی های خانگی این تیم به جز دربی تا آخر فصل رایگان شد
تاریخ : چهارشنبه 28 بهمن 1394 | ساعت 12 و 35 دقیقه و 04 ثانیه | نویسنده : Mohammad . SS | نظرات
http://www.esteghlaltehranfc.com/esteghlal_content/media/image/2015/11/20920_orig.jpg

هافبک استقلال به دلیل آسیب دیدگی هفته ها دور از میدان خواهد بود

یعقوب کریمی که دچار پارگی در ناحیه عضله پا شده است با تصمیم پزشکان استقلال چهار هفته دور از میادین خواهد بود.
گفتنی است؛ پیش از این علیرضا رمضانی نیز دیگر یار استقلال با مصدومیتی جدی از میادین دور افتاده بود
تاریخ : چهارشنبه 28 بهمن 1394 | ساعت 10 و 50 دقیقه و 33 ثانیه | نویسنده : Mohammad . SS | نظرات
سورپرایز آبی ها لو رفت/ استقلال برای جیووانی برزیلی بلیط گرفت

باشگاه استقلال با مهاجم 30 ساله برزیلی تیم سائو کتانو این کشور مذاکراتی انجام داده است

در شرایطی که مسولان استقلال همچنان در حال تقویت قوای تهاجمی تیم هستند،طی هفته های گذشته مذاکراتی میان مدیران این باشگاه با مدیر برنامه ژوزه توماژ جیوانی انجام دادند.
باشگاه استقلال برای این مهاجم که سابقه بازی در لیگ کره جنوبی را هم دارد،بلیط سفر به تهران را هم تهیه کرده است.
آبی ها طی روزهای گذشته در انتظار سفر جیوانی به کشورمان بودند که به دلایلی انجام نشد.با این وجود این بازیکن همچنان گزینه استقلالی هاست و اگر شرایط مساعد باشد،وی برای انجام مذاکرات نهایی و تست پزشکی در آینده ای نزدیک به تهران می آید.


تاریخ : چهارشنبه 28 بهمن 1394 | ساعت 09 و 09 دقیقه و 15 ثانیه | نویسنده : Mohammad . SS | نظرات
http://www.esteghlaltehranfc.com/esteghlal_content/media/image/2015/07/19214_orig.jpg

تا مصاف استقلال و گسترش فولاد تمرینات استقلال پشت درهای بسته برگزار می شود

با نظر پرویز مظلومی تمرین روزهای چهارشنبه و پنجشنبه استقلال پشت درهای بسته برگزار می شود. بدیهی است از ورود هواداران و اهالی محترم رسانه در این تمرینات ممانعت به عمل می آید.


تاریخ : چهارشنبه 28 بهمن 1394 | ساعت 07 و 32 دقیقه و 20 ثانیه | نویسنده : Mohammad . SS | نظرات
http://www.esteghlaltehranfc.com/esteghlal_content/media/image/2012/04/2810_orig.jpg

پیشکسوت استقلال گفت: دنیا برای استقلال به آخر نرسیده به همین دلیل نباید همه چیز را تمام شده تصور کرد

بهتاش فریبا ، درباره بازی تیم های نفت تهران و استقلال اظهار داشت:بازی بدی نبود. البته از نظر فنی نفت بهتر کار کرد، شرایط مالکیت توپش بیشتر بود و خطرات بیشتری روی دروازه استقلال به وجود آورد. استقلال با گل به خودی که خورد تا حدی از نظر روحی دچار افت شد و برنامه تیمی آنها بر هم ریخت.
وی افزود: بازی در نیمه دوم با عقب نشینی نفت که طبیعی هم بود آغاز شد. استقلال در این نیمه شرایط گل زیادی داشت اما روز، روز بیرانوند بود و همه توپ های استقلالی ها را می گرفت. استقلال در یک سوم حمله اش دچار اشکال تاکتیکی است و متاسفانه دو هافبک کناری این تیم خیلی لب خط بازی نمی کنند و مشخص بود که تیم نفت این موضوع را به خوبی می دانست.

بازیکن اسبق استقلال ادامه داد: می دانیم که استقلال هافبک بازیساز ندارد به همین خاطر کمتر می تواند در عمق حرکت کند. در چنین شرایطی تیم ها باید بازی را به کناره ها ببرند که استقلال این کار را می کرد اما حریف به خوبی کناره ها را بسته بود. در سمت راست فخرالدینی بازیکنی انرژیک است که توان رفت و برگشت بالایی دارد. اما اشکالش آنجاست که وقتی از یار مستقیم اش رد می شود نمی داند باید چه کار کند.

فریبا افزود: در سمت چپ هم یعقوب کریمی دو، سه ارسال خوب داشت اما در مجموع این دو بازیکن خیلی خوب نبودند. وقتی قرار است از کناره ها نفوذ کنیم هافبک های وسط باید اجازه بازشدن بازی را بدهند. اما ما در کار استقلال عرض دادن به بازی را یا ندیدیم یا خیلی کم دیدیم. نفت هم با علم به این موضوع لایه لایه بازیکن چیده بود تا وسط را ببندد. به همین خاطر استقلال تنها روی ارسال ها و ضربات مجدد صاحب موقعیت می شد یا گاهی سراغ بازی مستقیم می رفت.

پیشکسوت استقلال با انتقاد به خروج پروپیچ از فهرست هجده نفره این تیم در بازی مقابل نفت گفت: من در تمرینات نبودم و نمیدانم علت خط خوردن این بازیکن چه بوده اما کاملا مشخص است که چنین بازیکنی با قدرت سرزنی بالا و قد بلند لازمه سبک این روزهای بازی استقلال است. اینکه چرا از او استفاده نمی شود را کادر فنی باید توضیح دهد.

وی با اشاره به بازی نورافکن در ترکیب تیم استقلال بیان داشت: اینکه نورافکن در آن شرایط تا چه اندازه می توانست کمک کند یا نه، دیدیم که با حضورش در زمین اتفاق خاصی رخ نداد. او در یک بازی به عنوان دفاع چپ از ابتدا به میدان رفت که اتفاقا در همان بازی بهترین بازیکن تیم بود. فکر می کنم کادر فنی استقلال باید در یک بازی دیگر این تاکتیک را اتخاذ کند چراکه تیم گسترش فولاد در جناح راست خود بازیکن دریبل زن و خطرناک دارد و نورافکن به خوبی می تواند در دفاع چپ راه نفوذ تیم تبریزی را ببندد.

پیشکسوت استقلال با اشاره به شرایط این تیم در جدول رده بندی تاکید کرد: هیچ اتفاق خاصی رخ نداده و طرفداران استقلال نباید تصور کنند همه چیز تمام شده. استقلال در جام حذفی فینالیست است و در لیگ برتر هم با صدر یک امتیاز فاصله دارد. خسرو این هفته بر می گردد و با حضور نصرالله عبدالهی کنار تیم قطعا استقلال بار دیگر اوج می گیرد بنابراین جایی برای نگرانی وجود ندارد.

فریبا در پایان خاطرنشان کرد: مهم ترین کاری که مربیان استقلال باید تا قبل از دیدار مقابل گسترش فولاد انجام دهند این است که بازیکنان را به لحاظ روحی و روانی به شرایط عادی برگردانند. در این صورت استقلال بار دیگر امتیاز می گیرد و به صدر بر خواهد گشت.تاریخ : سه شنبه 27 بهمن 1394 | ساعت 23 و 11 دقیقه و 59 ثانیه | نویسنده : Mohammad . SS | نظرات
http://www.esteghlaltehranfc.com/esteghlal_content/media/image/2014/12/17771_orig.jpg

جلسه معارفه دستیار ویژه بهرام افشارزاده در وزارت ورزش برگزار شد

طبق اعلام قبلی اعضای کادر فنی تیم استقلال به اتفاق منصور پورحیدری سرپرست این تیم پیش از ظهر امروز با حضور در دفتر سرپرست باشگاه استقلال در وزارت ورزش در مراسم معارفه دستیار ویژه افشارزاده شرکت کردند.
براساس این گزارش در این جلسه نصرالله عبدالهی رسما به عنوان دستیار ویژه بهرام افشارزاده به اعضای کادر فنی معرفی شد و مربیان تیم در رابطه با مسائل مرتبط با آخرین وضعیت استقلال با عبدالهی و پورحیدری صحبت کردند.

براین اساس مقرر شد تا عبداللهی با حضور در محل تمرین استقلال از فردا کنار کادر فنی نحوه عملکرد تیم استقلال را تحت نظر بگیرد.تاریخ : سه شنبه 27 بهمن 1394 | ساعت 21 و 16 دقیقه و 42 ثانیه | نویسنده : Mohammad . SS | نظرات
http://www.esteghlaltehranfc.com/esteghlal_content/media/image/2013/04/5655_orig.jpg

باشگاه استقلال ضمن احترام به همه داوران لیگ برتر خواستار حفظ حقوق حقه خود شد

باشگاه استقلال روز سه شنبه با انتشار بیانیه ای نسبت به اتفاقات داوری دیدار این تیم برابر نفت تهران واکنش نشان داد. در این بیانیه آمده است:
باشگاه استقلال همواره احترام به همه ارکان فوتبال را وظیفه خود دانسته است و همیشه بر حفظ حرمتها و ضوابط تاکید ویژه ای دارد اما گاهی اوقات اتفاقاتی رقم می خورد که چاری ای جز داد خواهی برای حقوق تضییع شده این تیم مردمی باقی نمی گذارد. تیم فوتبال استقلال تهران از ابتدای فصل جاری تا به امروز از عملکرد برخی داوران و اشتباهات غیر عمد آنها متضرر شده است و این اشتباهات تاثیر مستقیمی بر نتایج این تیم داشته است.
در دیدار با نفت تهران نیز تیم فوتبال استقلال از عملکرد داور ضربه جدی خورده است و نادیده گرفته شده خطای هند واضح مدافع نفت و اخراج نشدن هافبک این تیم  که به تایید کارشناسان نیز رسیده است، در نتیجه نهایی این دیدار تاثیر مستقیم داشته است. چنین اشتباهاتی برای چندمین بار در طی فصل جاری تکرار شده است و این باشگاه نیز دفاع از حق پایمال شده تیم استقلال را حق خود می داند و در همین راستا سرمربی تیم فوتبال استقلال نیز پس از دیدار روز یکشنبه تیمش برابر نفت تهران به دلیل وضوح هند پنالتی اعلام نشده در نشست خبری پس از بازی انتقاداتی درست و منطقی را نسبت به عملکرد تیم داوری مطرح کرد.
باشگاه استقلال برای چندمین بار از فدراسیون فوتبال و کمیته انضباطی تقاضا دارد که با نظارت بر عملکرد داوران و خطاهای صورت گرفته از تکرار این اشتباهات جلوگیری کند و تا در ادامه مسابقات لیگ حقوق تیمها ضایع نشود.تاریخ : سه شنبه 27 بهمن 1394 | ساعت 19 و 40 دقیقه و 35 ثانیه | نویسنده : Mohammad . SS | نظرات
http://www.esteghlaltehranfc.com/esteghlal_content/media/image/2016/02/22074_orig.jpg

پیشکسوت استقلال در خصوص دیدار تیم های استقلال و نفت گفت: متاسقانه گل بخودی که در دقایق ابتدایی بازی دریافت کردیم شیرازه تیم را در نیمه اول از هم پاشید

فرشاد فلاحت زاده گفت: انتظار می رفت با نتیجه ای که نفت در مقابل الجیش گرفته  بود شانس استقلال برای برد بیشتر باشد ولی بازی فوتبال را نمی توان پیش بینی کرد.
وی گفت: در مقابل منصوریان آنالیز خوبی از تیم ما انجام داده بود اما با شروع نیمه دوم دیدیم حملات استقلال بیشتر شد و ما می توانستیم نتیجه را حتی به نفع خود عوض کنیم که این اتفاق رخ نداد.

پیشکسوت باشگاه استقلال افزود: البته در این بازی استقلال از داوری هم کمی ضرر کرد ، اما فکر می‌کنم این تیم بتواند روند قابل قبول تری را تا پایان لیگ ادامه دهد.

فلاحت زاده گفت: هواداران استقلال نباید تیم را تنها بگذارند این نتایج نباید باعث نگرانی هوداران استقلال شود.

وی در پایان افزود: بازیکنان جوان استقلال، توانسته‌اند در کنار بازیکنان با تجربه ترکیب خوبی را تشکیل دهند. این بازیکنان در خدمت تیم هستند و من امید زیادی به استقلال دارم امیدوارم هفته های بعد شاهد پیروزهای پی در پی استقلال باشیمتاریخ : سه شنبه 27 بهمن 1394 | ساعت 18 و 01 دقیقه و 28 ثانیه | نویسنده : Mohammad . SS | نظرات

تعداد کل صفحات : 14 :: 1 2 3 4 5 6 7 ...

  • paper | دنیای اس ام اس | سامان