تبلیغات
استقـــلال ســــرورتونه لنگیـــا - مطالب اسفند 1394

کاپیتان تیم استقلال عنوان کرد: در سال ٩٥ ، بچه ها برای دفاع از نام استقلال خواهند جنگید

مهدی رحمتی در آستانه حلول سال نو پیامی منتشر کرد که در ادامه می آید:

هواداران عزیز و دوست داشتنی

در واپسین ساعات سال ١٣٩٤ هستیم . اگر زنده باشیم به زودی سال جدید را تجربه خواهیم کرد .

فصل جاری را در خرداد ٩٤ با انبوهی از مشکلات به جای مانده از گذشته شروع کردیم . تیم دیر بسته شد . کادر فنی فرصتی برای اماده سازی تیم نداشتند . بازیکنان جوان زیادی به ما اضافه شدند . اسکلت تیم تغییرات زیادی پیدا کرد . با هزاران مشکل ، تیم وارد بازیها شد و با لطف خداوند و حمایت هواداران عزیز و تلاش بچه ها نتایج خوبی گرفتیم . ما طبق هدفی که داشتیم ابتدا برای کسب سهمیه به میدان امدیم چرا که نام استقلال در اسیا خالی بود و بعد از دو سال باید نام استقلال رو در مسابقات جام قهرمانان اسیا ثبت می کردیم . همه ارکان باشگاه زحمت کشیدند که امروز فینالیست جام حذفی و یکی از مدعیان اصلی قهرمانی لیگ هستیم . در این مسیر سخت کادر مدیریتی ، فنی و بازیکنان تلاش زیادی داشتند . متاسفانه بازیکنی مثل روزبه رو به دلیل مصدومیت از دست دادیم اما جوانان خوبی داریم که در کنار با تجربه ها می توانند دل هواداران رو شاد کنند . تیم امسال جوونه و نیاز به حمایت و پشتیبانی هواداران دارند . در سال ٩٥ ، بچه ها برای دفاع از نام استقلال خواهند جنگید و در گام اول کسب سهمیه و در گام های بعدی چشم به جامهای قهرمانی خواهیم داشت.در سال جدید منتظر حمایت همه هواداران عزیز ، نجیب و دوست داشتنی هستیم . یا علی.تاریخ : شنبه 29 اسفند 1394 | ساعت 22 و 36 دقیقه و 44 ثانیه | نویسنده : Mohammad . SS | نظرات

همان طور که می دانید در لیگ برتر ایران استقلال صدرنشین است در حالی که میانگین گل زده این تیم در هر بازی به 1.5 گل هم نمی رسد و برای دیدن یک گل از تیم پرویز مظلومی باید 64 دقیقه منتظر بمانید
فوتبال باشگاهی ایران در بعد فنی تدافعی پیش می رود و این شاید یکی از دلایل کاهش تماشاگر باشد تا جایی که باشگاه ها مجبور شده اند برای ترغیب تماشاگر بلیت بازی ها را رایگان اعلام کنند. این در حالی است که در فوتبال اروپا فروش بلیت یکی از راه های اصلی درآمدزایی است و نه تنها بلیت بازی ها رایگان اعلام نمی شود بلکه پیش فروش هم می شود.

در لیگ های معتبر دنیا تیم های صدرنشین در هر بازی به طور میانگین 2.5 گل یا حتی بیشتر به ثمر می رسانند  و این یعنی هر 30 دقیقه یک گل. این جدا از موقعیت گل هایی است که خلق می شود اما به گل تبدیل نمی شود. طبیعی است در چنین فوتبالی تماشاگر به وجد بیاید. از سویی میانگین کسب امتیاز صدرنشین در لیگ های معتبر دنیا از عدد 2 پایین تر نیامده و در حال نزدیک شدن به عدد 3 است.
همان طور که می دانید در لیگ برتر ایران استقلال صدرنشین است در حالی که میانگین گل زده این تیم در هر بازی به 1.5 گل هم نمی رسد و برای دیدن یک گل از تیم پرویز مظلومی باید 64 دقیقه منتظر بمانید. اینجا بحث قیاس سطح فنی تیم ها مطرح نیست و اصلا نمی شود استقلال را با بارسا مقایسه کرد چون تفاوت ها چه دربخش نرم افزاری و سخت افزاری و هم چنین فرهنگ حاکم بر فوتبال در ایران و اسپانیا و هم چنین پتانسیل موجود در دو باشگاه متفاوت است و تنها دو تیم از نظر آمار و ارقام در فوتبال باشگاهی دو کشور مورد بررسی قرار گرفته اند که در فوتبال حرفه ای مرسوم است. 
باید به این نکته اشاره کرد که صدرنشین لیگ برتر در بعد دفاع به استانداردهای جهانی نزدیک است. اما همان طور که اشاره شد فوتبال باشگاهی ما تدافعی است و تیم ها ابتدا به گل نخوردن فکر می کنند و بعد گل زدن. در حالی که در فوتبال تدافعی ایتالیا  یووه در هر بازی به طور میانگین 2.31 امتیاز کسب کرده میانگین کسب امتیاز استقلال در هر مصاف 1.86 است. 


برای تغییر روش باید به تغییر بینش برسیم. در اروپا که فوتبال تبدیل به یک صنعت شده تیم ها ارایه فوتبال تهاجمی را برای خود تکلیف می دانند چرا که دیدن بازی های زیبا را حق طبیعی تماشاگر می دانند و بر این باورند تماشاگر برای فوتبال تدافعی به استادیوم نمی آید و روزی که تماشاگر به استادیوم نیاید این صنعت به چالش کشیده می شود. در آمد باشگاه از فروش بلیت کاهش می یابد، اسپانسرها روی برمی گردانند، سهام باشگاه افت می کند. حق پخش سیر نزولی را در پیش می گیرد و...
قطعا اگر باشگاه های ما هم به این نتیجه برسند ارایه فوتبال زیبا تکیلف آنها است و زیبا بازی کردن به همه بخش های فوتبال کمک می کند فوتبال ایران هم از حالت رکود در خواهد آمد و به بالندگی در بخش فنی و بخش اقتصادی دست خواهد یافت. حضور پرشور تماشاگران در استادیوم خیلی از گره ها را باز خواهد کرد.


تاریخ : شنبه 29 اسفند 1394 | ساعت 00 و 30 دقیقه و 07 ثانیه | نویسنده : Mohammad . SS | نظرات

پس از حل مشکل خروج آرش برهانی و حنیف عمران زاده حالا رحمتی با این مشکل روبرو شده است

تیم فوتبال استقلال تهران روز سوم فروردین برای انجام بزای دوستانه با هاماربی راهی سوئد خواهد شد و دو روز بعد مقابل این تیم بزای می کند و ششم به ایران برمی گردد.

در همین رابطه آرش برهانی و حنیف عمران زاده دو بازیکن تیم فوتبال استقلال که به دلیل مشکلات مالیاتی پاسپورت خود را نگرفته بودند با پیگیری باشگاه و تعهدی که داده شد؛ دیروز پاسپورت های خود را گرفتند و مشکلی برای همراهی تیم خود ندارند اما مشکل اصلی گویا متوجه مهدی رحمتی است. دروابان آبی پوشان تهرانی هم مشکل خروجی دارد و حالا مسئولین باشگاه در تلاش هستند مسئله او را حل کنند.

همچنین کادر فنی استقلال منتشر اعلام لیست نهایی کارلوس کی رو.ش هم هست تا در صورت خط خوردن بازیکنی، آن ها را هم همراه تیم به سوئد راهی کند.تاریخ : جمعه 28 اسفند 1394 | ساعت 22 و 30 دقیقه و 53 ثانیه | نویسنده : Mohammad . SS | نظرات
مسئولان چند باشگاه اروپایی برای تماشای بازی استقلال و هاماربی به ورزشگاه می روند

در حالی که بعد از کش و قوس های فراوان قرار شد استقلال در عید نوروز راهی سوئد شود، از این کشور خبر می رسد این دیدار که قرار است در تاریخ 5 فروردین انجام شود، با استقبال خوبی همراه خواهد شد. 

طبق هماهنگی های به عمل آمده مسئولان چند تیم نظیر آلکمار هلند که علیرضا جهانبخش در آن فعالیت می کند و همچنین چند باشگاه سوئدی مثل مالمو و گوتنبرگ برای تماشای این بازی به وزشگاه می روند.

این اتفاق می تواند شانس خوبی برای بازیکنان جوان استقلال باشد که مورد توجه مسئولان تیمهای اروپایی قرار بگیرند.تاریخ : جمعه 28 اسفند 1394 | ساعت 20 و 49 دقیقه و 13 ثانیه | نویسنده : Mohammad . SS | نظرات

مهاجم تیم ملی گفت: خوشحالم که توانستم در استقلال به گونه ای بازی کنم که نظر مساعد سرمربی تیم ملی را جلب کنم

سجاد شهباززاده در حاشیه تمرین تیم ملی درباره شرایط اردوی این تیم اظهار داشت: تمرینات خیلی خوبی را در روزهای اخیر پشت سر گذاشته ایم و همه بازیكنان با روحیه و انگیزه بالایی در اردو حضور دارند.

وی درباره شرایط زمین جدید تمرین تیم ملی بیان داشت: شرایط در این جا خوب است و زمین بدی نداریم. در حال تمرین هستیم و مهم ترین نکته آن است که بتوانیم به هماهنگی لازم دست پیدا کنیم.

مهاجم تیم ملی در این باره که آیا در فهرست پایانی کی روش جای خواهد داشت یا نه بیان داشت: من همه تلاشم را می کنم. این بستگی به نظر سرمربی تیم ملی دارد این را هم بگویم که چه باشم چه نباشم آرزویم موفقیت تیم ملی است. اما اگر در اردو بمانم با تمام قدرت در خدمت تیم ملی خواهم بود.

شهباززاده درباره اینکه به اردوی تیم ملی دعوت شده گفت: از این بابت خیلی خوشحالم. مهم ترین چیز برای من در استقلال موفقیت این تیم است. اگر استقلال موفق باشد من هم موفق هستم.تاریخ : جمعه 28 اسفند 1394 | ساعت 19 و 18 دقیقه و 47 ثانیه | نویسنده : Mohammad . SS | نظرات

پورحیدری گفت:خیلی دلم می‌خواهد دوباره هر طوری که شده بتوانم کمک‌حال استقلال شوم. مردم هم دعا کنند

بیماری منصور پورحیدری واقعاً یکی از نگران‌کننده‌ترین اخبار سال جاری بود. البته خوشحالیم که حال منصورخان بهتر است و روند درمانی‌اش خوشبختانه به خوبی طی می‌شود. وی روز گذشته هم در بیمارستان بود و مشغول انجام کارهای درمانی.

اظهارات پورحیدری را در ادامه می خوانید:

* خوشبختانه حال‌تان خیلی بهتر شده.
- بله، خیلی بهترم. البته به خاطر این آنتی‌بیوتیک‌هایی که مصرف می‌کنم، احساس ضعف می‌کنم ولی باید این روند را انجام دهم تا ریه‌هایم پاک شود. کادر پزشکی بیمارستان ایرانمهر برایم سنگ تمام گذاشت؛ از دکتر احمدی گرفته تا آقایان دکتر زحمتکش، خسروی، زالی، طباطبایی و... از طرف دیگر واقعاً ممنون همسرم هستم که به خاطر من دانشگاه و کارش را رها کرده و کمک‌حالم است. همچنین باید از پیشکسوتان، مدیران محترم وزارت ورزش و دکتر گودرزی و همه مردمی که برایم دعا کردند نیز تشکر کنم. از سوی دیگر قدردان رسانه‌ها هم هستم که خیلی به فکرم بودند. گاهی اوقات که سر تمرین می‌روم هم آقایان خبرنگاران و عکاسان خیلی ابراز لطف می‌کنند که واقعاً ارزشمند است. این را هم بگویم که آقای فردوسی‌پور مرا به برنامه 90 دعوت کرد اما واقعاً نمی‌توانستم بروم. برایم مقدور نبود چون تحت درمان بودم و ضعف داشتم ولی واقعاً از ایشان و سایر رسانه‌ها ممنونم.

* استقلال هم سال خوبی را سپری کرد. البته غیر از 3 ماه اول.
- بله، نیم‌فصل اول که واقعاً عالی بودیم. همین الان هم شرایط خوب است. در لیگ صدرنشین هستیم و در جام حذفی هم فینالیست. البته دست و بال پرویز به خاطر مصدومیت‌ها بسته شده اما به موفقیت او در این فصل امیدواریم.

* فکر کنم بدترین اتفاق امسال برای استقلالی‌ها، فوت رضا احدی بود، درست است؟
- خیلی خبر تلخی بود. سال 68 که به استقلال برگشتم، رضا هم به خاطر من آلمان را رها کرد و برگشت استقلال. هیچ ‌وقت این لطف احدی را فراموش نمی‌کنم. البته خبرهای تلخ دیگری هم شنیدیم؛ از فوت همایون بهزادی عزیز تا هادی نوروزی. اکبر دارستانی و مربی تیم والیبال پیکان. امیدوارم دیگر چنین وقایعی را شاهد نباشیم.

* آرزوی منصورخان برای سال 95؟ شما را روی نیمکت می‌بینیم؟
- همه تلاشم را می‌کنم تا بیماری‌ام خوب شود و دوباره به نیمکت استقلال برگردم. خیلی دلم می‌خواهد دوباره هر طوری که شده بتوانم کمک‌حال استقلال شوم. مردم هم دعا کنند.

* راستی اولین عیدی را به چه کسی می‌دهید؟
- شک نکنید به همسرم. او اولین عیدی سال 95 را از من می‌گیرد. سایر اعضای خانواده‌ام هم بسیار عزیز و محترم هستند؛ از دختر و پسرم گرفته تا عروس و نوه عزیزم. دلم می‌خواهد سالی سرشار از کامیابی در انتظار مردم و ورزش ایران باشد.تاریخ : جمعه 28 اسفند 1394 | ساعت 17 و 34 دقیقه و 50 ثانیه | نویسنده : Mohammad . SS | نظرات

2 ستاره سابق استقلال در روزهایی که یکی سرمربی بود و دیگری بازیکن در کنار هم قرار داشتند

منصور پورحیدری که این روزها در بستر بیماری است و فعلا عنوان سرپرستی را بیشتر به صورت افتخاری بر عهده دارد، در روزگاری که سرمربی استقلال بود، شاگردی به نام فرهاد مجیدی داشت. شماره 7 محبوب آبی پوشان نیز این روزها در بارسلونای اسپانیا کلاس های مربیگری را پشت سر می گذارد. تاریخ : جمعه 28 اسفند 1394 | ساعت 15 و 49 دقیقه و 22 ثانیه | نویسنده : Mohammad . SS | نظرات

باشگاه سوئدی بعد از اطمینان از حضور حریف ایرانی اش در استکهلم تبلیغات گسترده ای برای جذب تماشاگر به راه انداخت.
باشگاه هاماربی سرانجام با تهدید به شکایت و گرفتن غرامت سنگین 300 هزار یورویی بالاخره پای کاروان استقلال را به سوئد بازکرد تا در روز ششم فروردین ماه میزبان صدرنشین لیگ برتر ایران در ورزشگاه مدرن و زیبای خود در جنوب استکهلم باشد.
در شرایطی که پیش فروش بلیت های این بازی از اوایل زمستان آغاز شد و تا به امروز نزدیک به 7 تا 8 هزار بلیت به فروش رسید باشگاه هاماربی در طی روزهای گذشته با تبلیغات گسترده در سطح شهر در خصوص جذب تماشاگر اقدامات جالب توجهی انجام داد از جمله این اقدامات نصب بنرهای تبلیغاتی با حضور ستاره های دو تیم در خیابان ها و معابر مطرح شهر استکهلم بود.


تاریخ : جمعه 28 اسفند 1394 | ساعت 13 و 40 دقیقه و 36 ثانیه | نویسنده : Mohammad . SS | نظرات

بگو مگوی امین حاج محمدی و امید نورافکن در جریان تمرین آبی پوشان تبدیل به سوژه خبری شد. در این خصوص خود حاج محمدی توضیحات لازم را می دهد

امین حاج محمدی  در خصوص خبر یکی از رسانه ها در مورد درگیری او و امید نورافکن در تمرین منتشر کرده است، به سایت رسمی باشگاه استقلال گفت: تمرینات استقلال خوب و پرفشار انجام می شود.

در تمرینات پر فشار هم برخورد بازیکنها طبیعی است و مساله عجیبی به حساب نمی آید. من و امید نورافکن هم بازیکن استقلال هستیم و هدف همه بازیکنان موفقیت تیم و رضایت خاطر هواداران است. من و نورافکن با هم دوست هستیم و هیچ دلخوری میان ما وجود ندارد. بعد از برخورد که با یکدیگر داشتیم، بلافاصله خوش و بش کرده و تمرینات را ادامه دادیم. او افزود: در استقلال همه چیز آرام و طبیعی است و ما هم کار خودمان را انجام می دهیم. متاسفم که برخی رسانه ها با فضاسازی به دنبال مساله سازی و ضربه زدن به استقلال هستند و می خواهند ما را به حاشیه ببرند.تاریخ : سه شنبه 25 اسفند 1394 | ساعت 04 و 28 دقیقه و 25 ثانیه | نویسنده : Mohammad . SS | نظرات

استقلال به سوئد نمی رود و بابت خلف وعده به احتمال زیاد باید به باشگاه سوئدی غرامت مالی پرداخت کند

اصرار های مظلومی بابت کنسل شدن اردوی سوئد سرانجام نتیجه داد و مسئولین باشگاه نیز پذیرفتند که از خیر این اردو که تنها ویژگی و مزیت آن مجانی بودنش بود بگذرند. ولو شده به قیمت پرداخت یک غرامت سنگین مالی به ارزش 50 هزار یورو.

شرایط آبی پوشان به گونه ای بود که اگر به این اردوی تفریحی تن می دادند، شاید کمتر از نیمی از بازیکنان خود را می توانستند به همراه ببرند و سایرین اگر در اردوی تیم ملی نبودند یا باید در تهران به مداوای آسیب دیدگی های خود می پرداختند و یا به دلیل عدم امکان خروج از کشور، می بایست تمرینات خود را در تهران انجام می دادند. به همین دلیل مظلومی عاقلانه فکر کرد و قاطعانه تصمیم گرفت تا تیمش از کشور خارج نشود و لااقل بتواند قبل از حساس ترین و سنگین ترین دیدار تیمش در این نیم فصل، با همه نفرات در تهران تمرین کند.

در هر صورت استقلال باید غرامت می داد. حال این خسارت یا مالی بود و یا اگر آبی ها نمی خواستند خسارت مالی را عهده دار شوند و به سفر می رفتند، قطعا در بازی های پیش رو این خسارت را با از دست دادن امتیاز تجربه می کردند. اتفاقی که مظلومی و سایر استقلالی ها هرگز دوست ندارند شاهد آن باشندتاریخ : سه شنبه 25 اسفند 1394 | ساعت 02 و 42 دقیقه و 08 ثانیه | نویسنده : Mohammad . SS | نظرات

 

اردوی سوئد استقلالی‌ها در ایام نوروز کنسل شد تا همین موضوع باعث شود که تمرینات در تهران انجام شود

 "با توچه به تساوی استقلال مقابل پدیده و نزدیک شدن امتیاز ها در بالای جدول همچنان آبی پوشان به قهرمانی در لیگ امیدوار هستند. در همین خصوص مجیدصالح دستیار اول مظلومی با خبرنگار این خبرگزاری گفتگو کرد که با هم می خوانیم:

*از وضعیت تیم بگویید؟

-در حال حاضر وضعیت تیم خوب است و تمرینات را به موقع انجام می‌دهیم. با توجه به تعطیلی لیگ و لغو اردو سوئد برنامه داریم که ما هم 4روز تمرین را تعطیل کنیم.

*چه برنامه ای برای ایام نوروز دارید؟

-برنامه تمرینی طبق معمول همیشه انجام می شود و تا تاریخ 27 اسفند تمرین داریم. بعد به بازیکنان استراحت می دهیم از 3 فروردین هم دوباره تمرینات از سر گرفته می شود و ممکن است در ایام نوروز یک بازی تدارکاتی داشته باشیم.

*نبود چشمی چقدر به چشم می آید؟

-روزبه چشمی یکی از بازیکنان کلیدی تیم است که نبودنش خیلی به تیم لطمه می زند من از مصدومیت او در این مقطع زمانی بسیار ناراحت هستم و باید برای جایگزین کردنش به دنبال پلان دیگری باشیم که بسیار مشکل است. البته بازیکنان هم قسم شدند که جای خالی اش را پرکنند و قهرمانی را با او جشن بگیرند.

*با توجه به تساوی مقابل پدیده و نزدیک شدن امتیازها در بالای جدول چقدر به قهرمانی در لیگ امیدوار هستید؟

-ببینید اینکه یک تساوی و نزدیک شدن امتیاز تاثیر گذار است شکی نیست اما در فوتبال رقابتهای نزدیک است که جذابیت را بالا می برد ما با یک تساوی فکر نمی‌کنیم جام را از دست داده ایم. همچنان امیدوار هستیم که می توانیم در لیگ قهرمان شویم.تاریخ : سه شنبه 25 اسفند 1394 | ساعت 01 و 02 دقیقه و 50 ثانیه | نویسنده : Mohammad . SS | نظرات

در حاشیه تمرین امروز استقلال می توان به موارد زیر اشاره کرد

 اولین بازیکن/ محمدرضا خرسندنیا بازیکن با اخلاق استقلال که در نظم و انضباط نیز حرف اول را می زند، طبق معمول در تمرین امروز نیز اولین نفری بود که خود را به زمین شماره دو ورزشگاه آزادی رساند تا در تمرین تیمش حضور داشته باشد.

خسرو و آژانس/ خسرو حیدری با آزانس خود را به محل تمرین استقلال رساند.

مصدومان/ روزبه چشمی و جابر انصاری دو بازیکن مصدوم استقلال در تمرین امروز حضور نیافتند تا مراحل درمان خود را پیگیری کرده باشند.

ملی پوشان/ سه بازیکن ملی پوش تیم استقلال هم طبیعی بود که در تمرین حضور نداشته باشند. محسن کریمی، سجاد شهباززاده و امید ابراهیمی به همین دلیل در تمرین شرکت نکردند.

غیبت سرپرست/ فرزاد مجیدی هم در تمرین آبی پوشان حضور نداشت. گویا سفر به اسپانیا دلیل غیبت سرپرست آبی پوشان عنوان شده بود.

نوازی/ محمد نوازی مربی آبی پوشان م در تمرین امروز به صف غایبان پیوست تا تعداد غایبان تمرین امروز نسبتا زیاد باشد.

صحبت های مظلومی/ پرویز مظلومی سرمربی آبی ها در ابتدای تمرین با بازیکنان این تیم دقایقی را صحبت کرد. مظلومی با رویی خوش و در حالی که لبخند بر لب داشت با استقلالی ها صحبت کرد.تاریخ : دوشنبه 24 اسفند 1394 | ساعت 23 و 20 دقیقه و 56 ثانیه | نویسنده : Mohammad . SS | نظرات

 «آن قدر سختی کشیدم و تلاش کردم تا از تیم جوانان استقلال به امید و از امید به بزرگسالان رسیدم. بعد از آن به تیم ملی امید و حالا هم به تیم ملی بزرگسالان.»سید محسن کریمی آنقدر در استقلال خوب بود که کارلوس کی روش نتوانست به راحتی از کنار نامش بگذرد و او را به تیم ملی ایران دعوت کرد.
 هافبک چپ پای تیم استقلال که بعد از درخشش در این تیم ابتدا مورد توجه کادر فنی تیم ملی امید کشورمان قرار گرفت و حالا مفتخر به بر تن کردن پیراهن تیم ملی بزرگسالان شده در خصوص دعوتش به تیم ملی اظهار داشت: «روزی که از ساری به تهران آمدم تا در تست تیم های جوانان شرکت کنم به خودم قول دادم که خیلی زود باید ملی پوش شوم و بعد از آن به فوتبال اروپا برسم. آن قدر تلاش کردم که دارم به اهدافم یکی بعد از دیگری می رسم.»
 کریمی ادامه داد: «این باعث افتخار من است که از استقلال به تیم ملی رسیدم. من خودم را پسر استقلال می دانم چون فوتبالم را به صورت جدی از تیم های پایه استقلال شروع کردم. بدون آنکه هیچ پارتی داشته باشم یا سفارشی شده باشم، در تیم جوانان استقلال تست دادم و با تست به عضویت این تیم در آمدم. آن قدر سختی کشیدم و تلاش کردم تا از تیم جوانان به امید و از امید به بزرگسالان رسیدم. بعد از آن به تیم ملی امید و حالا هم به تیم ملی بزرگسالان.»
 هافبک چپ پای استقلال تصریح کرد: «البته می دانم که دعوت شدن به تیم ملی به منزله تمام شدن کار نیست. کار من تازه شروع شده. الان که به پیراهن تیم ملی رسیدم باید تلاش بیشتری کنم تا بتوانم آن را حفظ کنم. اصلا دوست ندارم به راحتی پیراهن تیم ملی کشورم را از دست بدهم و برای حفظ آن سخت تر از گذشته تلاش می کنم.»تاریخ : دوشنبه 24 اسفند 1394 | ساعت 21 و 43 دقیقه و 49 ثانیه | نویسنده : Mohammad . SS | نظرات

کاپیتان سابق استقلال از فردا در کلاس های مربیگری در اسپانیا شرکت می کند.

فرهاد مجیدی کاپیتان سابق استقلال از فردا در دور جدید کلاس های مربیگری شرکت خواهد کرد. 

 دور جدید کلاس های مربیگری از فردا در شهر بارسلون اسپانیا آغاز خواهد شد و مجیدی به همراه برادرش به مدت سه روز در این کلاس ها شرکت خواهد کرد.

بر این اساس، فرزاد مجیدی امروز عازم کشور اسپانیا شد تا به همراه برادرش در این کلاس ها شرکت کند.

در این باره گفته می شود کاپیتان محبوب استقلالی ها چهارشنبه شب دیدار تیم های بارسلونا و آرسنال، در رقابت های لیگ قهرمانان آسیا را نیز از نزدیک تماشا خواهد کرد.تاریخ : دوشنبه 24 اسفند 1394 | ساعت 20 و 10 دقیقه و 40 ثانیه | نویسنده : Mohammad . SS | نظرات

با لغو سفر کاروان استقلال به سوئد برنامه بازیکنان خارجی این تیم هم در نوروز دستخوش تغییراتی شد

با توجه به این که قرار بود کاروان استقلال سوم فروردین ماه راهی استکهلم شود تا برای بازی روز ششم فروردین با هاماربی آماده شود باشگاه استقلال با درخواست بازیکنان خارجی اش برای سفر جداگانه به اروپا موافقت کرد به همین خاطر پروپچیچ، عادل شیحی و هرایر مگویان قرار بود بعد از آخرین جلسه تمرینی تیم در سال 94 راهی کشورهای خود شده و در استکهلم به کاروان استقلال ملحق شوند.
اما حالا که برنامه سفر کاملا تغییر کرد این بازیکنان هم برای بازگشت به کشورهای خود با تردید روبرو هستند چون تنها 48 ساعت زمان برای استراحت دارند و این زمان کوتاه برای سفر به اروپا و استراحت اصلا کافی نیست از همین رو پروپچیچ و شیحی به احتمال فراوان اولین نوروز باستانی ایرانی ها را در تهران از نزدیک تجربه خواهند کرد تا از روز سوم فروردین ماه در تمرینات حاضر شوند.
پرویز مظلومی با توجه به محرومان و مصدومان پرشماری که دارد روی هر دو این نفرات و همچنین مگویان برای بازی با استقلال خوزستان حساب خاصی باز کرده استتاریخ : دوشنبه 24 اسفند 1394 | ساعت 18 و 36 دقیقه و 59 ثانیه | نویسنده : Mohammad . SS | نظرات

تعداد کل صفحات : 11 :: 1 2 3 4 5 6 7 ...

  • paper | دنیای اس ام اس | سامان