تبلیغات
استقـــلال ســــرورتونه لنگیـــا - مطالب دی 1395
شوک بزرگ به استقلال / قرارداد جپاروف، آندو و چشمی روی هوا
سه بازیکن کلیدی و مورد نظر کادر فنی استقلال نمی توانند قراردادشان را به ثبت برسانند

 این روزها بعد از توافقی که باشگاه استقلال با سرور جپاروف هافبک ازبکستانی انجام داده است هواداران این تیم انتظار آندو تیموریان را می کشند تا این بازیکن نیز با باشگاه به توافق برسد و به تیم سابقش بازگردد. 
از سوی دیگر استقلالی ها منتظر بازگشت روزبه چشمی به ترکیب تیم شان هستند. هافبکی که به دلیل مصدومیت حدود یک سال از جمع آبی پوشان جدا ماند.
این انتظارات در حالی است که یک خبر مهم ذهن مسوولان استقلال را به خود درگیر کرده است آنها برای ثبت قرارداد این سه بازیکن و دریافت کارت بازی آنها مانعی بزرگ پیش روی خود می بینند که حل آن نیازمند حدود 600 میلیون تومان پول نقد است.
براساس دستورالعمل سازمان لیگ باشگاه استقلال برای آنکه بتواند قرارداد بازیکنان جدیدش را به ثبت برساند، موظف است 10درصد از مبلغ بدهی های خود به بازیکنانی که شکایت کرده اند و حکم قضایی در دست دارند را پرداخت کند.
باشگاه استقلال حدودا 6 میلیارد تومان بدهی به افرادی دارد که حکم قضایی در دست دارند. لذا باید 600میلیون تومان از این مبلغ را پرداخت کنند و ضمنا به اندازه مبلغ هر قراردادی که منعقد می کند از بدهی هایش را پرداخت کند.
سیدرضا افتخاری این روزها در حالی مشغول رایزنی با آندو تیموریان است که همین بازیکن در زمره شاکیان باشگاه استقلال محسوب می شودو  حدودا 640 میلیون تومان رای قضایی گرفته است. 
عجیب آنکه بازیکنی به نام مجیدغلام نژاد که کمتر از یک فصل در استقلال بازی کرده بود  حدود 804 میلیون تومان حکم قضایی گرفته است و افرادی چون پرویز مظلومی، وحید طالب لو، هادی شکوری و ... نیز احکام قضایی در دست دارند.
حال باشگاه استقلال برای ثبت قرارداد سرور جپاروف و روزبه چشمی و همچنین آندو تیموریان در صورت توافق می بایست مبلغی در حدود 600میلیون تومان هزینه کند.
جالب آنکه آنها چند روز قبل حتی  نتوانستند قرارداد نصرالله عبداللهی سرپرست تیم شان را به دلیل قوانین سازمان لیگ به ثبت برسانند. 
با توجه به این اتفاقات آنها یا باید تیموریان را راضی کنند که قید شکایت خود را بزند و استقلال را از این مهلکه نجات دهد و یا آنکه سراغ دیگر طلبکاران خود بروند و با راضی کردن آنها 600 میلیون از بدهی هایشان را بکاهند.
گفتنی است؛ تا زمانی که این مشکل حل نشود قراردادهای نفرات جدید و کارت بازی آنها صادر نخواهد شد.


تاریخ : چهارشنبه 29 دی 1395 | ساعت 20 و 15 دقیقه و 23 ثانیه | نویسنده : Mohammad . SS | نظرات
نامه محرمانه در دستان منصوریان/عکس
سرمربی استقلال نامه ای محرمانه از باشگاه دعوت کرد

علیرضا منصوریان امروز و کمتر از 24 ساعت پس از شکست تلخ آبی پوشان مقابل استقلال خوزستان،نامه ای محرمانه از باشگاه استقلال دریافت کرد.
وی در حین تمرین امروز استقلال این نامه را در دست داشت که از سوی یکی از نزدیکان باشگاه در اختیارش قرار گرفت.

منصوریان


تاریخ : چهارشنبه 29 دی 1395 | ساعت 20 و 07 دقیقه و 41 ثانیه | نویسنده : Mohammad . SS | نظرات
بازیکنی که عاشق استقلال است اما .../عکس
مهاجم استقلال خوزستان نمایش فوق العاده ای در برابر تیم سابقش داشت

 آرش افشین در دیدار برابر تیم سابق خود یعنی استقلال تهران نمایش خوبی داشت. او علی رغم اینکه گل نزد اما نقش مهمی در ثبت این پیروزی داشت.بازیکنی که جای او را گرفت فرشته نجات شد.
افشین پس از پایان مسابقه از علاقه زیادی شبه استقلال تهران و هواداران این تیم گفت. او هیچ گلایه ای از منصوریان نداشت و نشان داد چقدر تیم قبلی اش را دوست داشته و چقدر بازیکن حرفه ای است.

ی


تاریخ : سه شنبه 28 دی 1395 | ساعت 22 و 39 دقیقه و 42 ثانیه | نویسنده : Mohammad . SS | نظرات
منصوریان، عامل باخت استقلال  را معرفی کرد/عکس
سرمربی آبی پوشان تهرانی عامل باخت تیمش را معرفی کرد

شاگردان علیرضا منصوریان امروز در جدال با تیم استقلال خوزستان در غیاب تماشاگران خودی متحمل یک شکست تلخ شد و از صدر دور شد.
منصوریان در نشست خبری پس از بازی، از لئوناردو پادوانی به شدت انتقاد کرد و او را در کنار دیگر مدافعان، مقصران اصلی شکست معرفی کرد.
پادوانی روی گل دوم اشتباه مهلکی مرتکب شد.


تاریخ : سه شنبه 28 دی 1395 | ساعت 22 و 38 دقیقه و 36 ثانیه | نویسنده : Mohammad . SS | نظرات
فکری: استقلال بیمار است؛با آندو و جپاروف هم درست نمی شود
امروز ثابت شد که مشکل استقلال فنی است

محمود فکری درباره شکست استقلال برابر همنام خوزستانی گفت: واقعا نمی دانم در این تیم چه می گذرد اما حیف است که این شرایط را دارد. واقعا این همه افت و خیز عجیب است. مشکل تیم فنی است و باید درون آن به دنبال علت  گشت. استقلال بازیکنان خوبی دارد شرایط مالی و  امکانات باشگاه هم که خوب است همه از منصوریان حمایت می کند و کسی هم شعاری سر نداده که تمرکز سرمربی بهم بریزد. پس علت  این شکست ها چیست.
وی افزود: تیم روند خوبی ندارد. بعد از بازی با سپاهان همه خوشحال بودیم و می گفتیم از این به بعد استقلال حریفانش را اذیت خواهد کرد اما در بازی با نفت با آنکه برنده شدیم خوب نبودیم و امروز هم که اصلا خوب بازی نکردیم.
وی بیان داشت: در بازیکنان استقلال عطش دیده نمی شود اشتباهات زیاد است و تیم شاداب نیست. این مشکلات باید ریشه یابی شود چون استقلال نفرات خوبی دارد. 
کاپیتان اسبق استقلال در پاسخ به این سوال که آیا اشکال در کادر فنی استقلال است  گفت: آقایان کلی تغییرات دادند اما اتفاقاتی نیفتاد به هرحال ما درون تیم نیستیم و نمی دانیم آنجا چه می گذرد اما مسلما اشکالاتی در کارشان وجود دارد.
فکری در پایان در پاسخ به این سوال که چقدر امیدوار است با اضافه شدن تیموریان و جپاروف استقلال شرایط بهتری پیدا کند گفت: این تیم بیمار است و با دو بازیکن مشکلش حل نخواهد شد. 


تاریخ : سه شنبه 28 دی 1395 | ساعت 22 و 27 دقیقه و 03 ثانیه | نویسنده : Mohammad . SS | نظرات
مشکل امثال بختیار رحمانی این است که فکر می کنند هر کاری می‌کنند، درست است و هر تصمیمی می‌گیرند را باید عاقلانه خواند

گاهی وقت‌ها آدم چیزهایی را می‌خواند که واقعاً دلش می‌خواهد سرش را بزند به دیوار! یک نمونه‌اش همین صحبت‌های بختیار رحمانی است که گفته: «همه دیدند که چطور با نام من بازی کردند. مشکلی با منصوریان ندارم اما چرا یک بار هم نگفت در فهرست مازاد قرار دارم؟
شما خودت بیانیه دادی که می‌خواهی جدا شوی! بعد هم منصوریان که اصلاً اسم شما را در فهرست مازاد قرار نداد! سرمربی استقلال روز چهارشنبه گفت فهرست مازاد شامل دو بازیکن است. یکی امین حاج‌محمدی و دومی میثم مجیدی! نه کسی اسمی از شما برد و نه اصلاً کسی کاری با شما داشت! 

شما بودی اینستاگرام خودت را پاک کردی تا همه شک کنند که می‌خواهی جدا شوی! شما بودی یک ساعت بعد از اینکه منصوریان، جدایی شما را تکذیب کرد، بیانیه درخواست رضایتنامه دادی تا او را مضحکه خاص و عام کنی! حالا داری برای این و آن کُری می‌خوانی که من شاکی هستم و با اسم من بازی کردند؟ انگار هنوز متوجه نشدی که دارند شما را با مشاوره‌های غلط بازی می‌دهند؟! انگار هنوز نفهمیدی که داری چه اشتباهی می‌کنی! 

مشکل امثال بختیار رحمانی این است که فکر می کنند هر کاری می‌کنند، درست است و هر تصمیمی می‌گیرند را باید عاقلانه خواند. اینگونه نیست. شما پیراهن استقلال را مفت از دست دادی، درست مثل خیلی از بازیکن‌هایی که پیراهن استقلال و پرسپولیس را مفت از دست دادند و بعدها فهمیدند چه کلاهی سرشان رفته است.

میزان


تاریخ : دوشنبه 27 دی 1395 | ساعت 20 و 28 دقیقه و 54 ثانیه | نویسنده : Mohammad . SS | نظرات
آندو با استقلال به توافق رسید
آندرانیک تیموریان به استقلال پیوست

تیموریان امشب در جلسه ای با سید رضا افتخاری برای پیوستن به جمع آبی پوشان به توافق دست یافت.
وی قرار است فردا تست پزشکی بدهد.


تاریخ : دوشنبه 27 دی 1395 | ساعت 20 و 22 دقیقه و 11 ثانیه | نویسنده : Mohammad . SS | نظرات
منصوریان:جپاروف و آندو، به تیم ریتم می دهند/ با بختیار حرف می زنم
همیشه هواداران محکم پشت سر ما بودند

علیرضا منصوریان در نشست خبری قبل از بازی مقابل استقلال خوزستان در سازمان لیگ اظهار داشت:  ببخشید بابت ترافیکی که به وجود آمد. درباره بازی فردا باید بگویم که یار دوازدهم نداریم. همیشه هواداران محکم پشت سر ما بودند. امیدوارم این آخرین بار باشد که محروم می‌شویم. هوادار وقتی از کوره در می‌رود باید خودش را کنترل کند. تحقیر فرهنگ و کلام‌مان را باید استارت بزنیم و بیشتر روی تشویق تیم تمرکز کنیم. هواداران از تشویق تیم عقب‌نشینی نکنند تا ما مجبور نشویم بگوییم یار دوازدهم نداریم.هواداران استقلال و پرسپولیس باید در ادبیات شان تغییر ایجاد کنند.
وی ادامه داد:همه بازیکنان باید تمرکزشان روی بازی با استقلال خوزستان باشد. از هواداران هم می خواهم تمرکزشان را روی تشویق تیم خودی بگذارند. به آقای سیروس پورموسوی خوشامد می گویم.به عنوان قهرمان فصل گذشته باید از آنها یاد کنیم. از این تیم شناخت کافی داریم.امیدواریم بتوانیم از لحاظ تاکتیکی روی نقاط ضعف و قوت حریف کار کنیم و سه امتیاز را به دست بیاوریم. 
وی درباره داور بازی فردا بیان داشت: شیب داوری به سمت بالاست نه پایین. ما به فضای داوری وارد نمی شویم. ما به داوران احترام بسیار زیادی می گذاریم. وقتی در محکمه ای حاضر می شویم نباید روی حرف قاضی صحبت کنیم و باید این اصول را حفظ کنیم. در هفته های اخیر آنالیزها را ببینند. چند ضربه کاشته ما دیده نشد. به عملکرد داور در بازی فردا نیم نگاه هم نداریم. ما یک مقدار در مسایل داوری هم ضرر هم کرده ایم اما چیزی نگفتیم. اعتقاد دارم داوران ما از سطح آسیا هم بالاتر هستنداما در داخل نمی توانند توانایی بالای خود را نشان دهند چر اکه تمرکز ندارند.
سرمربی استقلال درباره مصدومیت رحمتی و وضعیتش برای بازی فردا بیان داشت: امروز او به فیزیوتراپی رفت. او به اردوی ما اضافه می شود امیدوارم که مشکل خاصی نداشته باشد.در اواخر تمرین قبلی دچار آسیب دیدگی از ناحیه انگشت دست شد. فکر می کنم او تا چند ساعت دیگر به اردوی ما اضافه می شود.
منصوریان خاطرنشان کرد: ما به نرخ بازیکنان توجه نمی کنیم و مهم برای ما این است که بتوانند وظیفه خودشان را به نحو احسن انجام دهند. کسی که در تمرینات خوب نباشد بازی نمی کند و همیشه بهترین ها به میدان می روند. سطح توقع ما از بازیکنان هم وجود دارد. فوتبال ما متاسفانه کم  حوصله است وباید خودمان را به نقطه ای برسانیم که تا بقیه جاهای دنیا یکسان باشیم. 
وی درباره جذب جپاروف و آندو و جمع بندی از نقل و انتقالات استقلال گفت: ما جپاروف را به خدمت گرفته ایم. وقتی جوان در ترکیب دارید باید بازیکن باتجربه هم داشته باشید. شما به پاندول ساعت نگاه کنید بازیکن باتجربه حرکت روبه جلو دارد. در لیگی هستیم که تا 34 و 35 سال می توانند ستاره لیگ باشند. سیدجلال حسینی ، مهدی رجب زاده، ایمان مبعلی و مهدی کیانی چقدر تاثیرگذار هستند و چه ریتمی به تیم هایشان می دهند. ما هم باید این ریتم را به تیم مان بدهیم.دلیل نمی شود با این بازیکنان باتجربه از جوان هایمان غافل شویم. مقابل السد وارد چالش خوبی خواهیم شد. از طرفی فاصله بازی ها هم بسیار کم است و ما تلفیقی از نفرات باتجربه و جوان را در میدان قرار می دهیم.
سرمربی استقلال تصریح کرد: شاید بازیکنی خیلی پول گرفته باشد اما با تیم شکل نگرفته باشد. بازیکنان جوان ما قیمت آنچنانی ندارند مثل بهنام برزای. اینها تولیدات باشگاه خودمان هستند. هر تیمی آنها را بخواهد باید به اندازه یک ستاره به آنها پول بدهد. باید حواس مان به جوان های تیم هم باشد. به آقای افتخاری هم گفتم که از جوان هایمان خوب مراقبت کنیم تا آسیب نبینند. هیچ گارانتی برای بازیکن کردن برای هیچ بازیکن وجود ندارد. رحمتی ، خسرو حیدری و نفراتی چون آندو تیموریان و سرور جپاروف می دانند که باید در تمرینات خوب باشند.دوست دارم بزرگ ترهای تیم یار و یاور ما باشند و قطع به یقین هم همین گونه است. دو ، بازیکن خوب 17 ساله پیدا کردیم ولی از آنها اسم نمی برم. چند بازیکن آینده دار در تیم پایه ها از تهران و تبریز و خوزستان داریم که آنها را کم کم اضافه می کنیم. اگر عمری بود و در خدمت استقلال بودیم در سال جدید به دنبال جذب نفرات جوان خواهیم بود. تا سال 98 می خواهم گروهی درست کنم که مثل نسل خودمان باشد. اگر خداوند عمری دهد مینی کمپ های چند روزه تشکیل می دهیم. منطقه بندی می کنیم. می توانیم 100 بازیکن معرفی کنیم.من این پایگاه را در خوزستان گذاشتم در آنجا راه بروید بازیکن بااستعداد پیدا می کنید. 
وی درباره جذب سجاد شهباززاده  گفت: همانطور که شما می دانید من هم اطلاع دارم فقط می دانم که از آلانیا می خواست جدا شود و دیگر خبر  جدیدی نیست. 
منصوریان در پایان درباره ماجرای حاج محمدی و مجیدی و همچنین بختیار رحمانی گفت: باید این ادبیات از بین برود. اینکه شما مقطعی یک نفر پیشت هست و بازی کند همه چیز اوکی است اما وقتی بازی نکرد بگوید گفتنی ها را می گویم و از این حرف ها درست نیست. تمام اتفاقات ما فنی است. اگر بازیکنی به ما نخورد قطعا از جمع ما جدا می شود حالا این دو  عزیز به لحاظ کاری در اختیار باشگاه هستند 5، 6 ماه خوب با یکدیگر داشتیم. درباره بختیار چنین چیزی نیست. او گفته فولاد او را می خواهد بختیار پسر خوبی است. می خواهم با او حرف بزنم. به باشگاه گفته ام اگر نمی خواهد بماند شرایط را برایش فراهم کنید


تاریخ : دوشنبه 27 دی 1395 | ساعت 18 و 03 دقیقه و 20 ثانیه | نویسنده : Mohammad . SS | نظرات
رحمانی:برای استقلال بهترین ها را آرزو دارم
 500 میلیون باقی مانده از قراردادم را بخشیدم

بختیار رحمانی درباره جدایی اش از استقلال اظهار داشت: دوست داشتم بروم و شرایط فراهم شد. هیچ چیزی از استقلال کم نمی شود. انشالله همیشه خوشحال باشم. با جدایی ام موافقت شد
وی در ادامه افزود: 500 میلیون باقی مانده از قراردادم را بخشیدم. برای این تیم ارزوی موفقیت می کنم. دوست دارم که روزی به استقلال برگردم اما نه با حرف و حدیث های الان. برای هواداران تیم محبوبم بهترین ها را آرزو دارم.


تاریخ : دوشنبه 27 دی 1395 | ساعت 17 و 23 دقیقه و 57 ثانیه | نویسنده : Mohammad . SS | نظرات
فوری/رحمانی از استقلال جدا شد
هافبک استقلال رسما از جمع آبی پوشان جدا شد

بختیار رحمانی با بخشش پول قراردادش رسما از جمع آبی پوشان جدا شد.
وی احتمالا راهی فولاد خواهد شد.


تاریخ : دوشنبه 27 دی 1395 | ساعت 17 و 19 دقیقه و 30 ثانیه | نویسنده : Mohammad . SS | نظرات
جپاروف:بسیاری از مردم ایران استقلالی هستند
هواداران استقلال منتظر هستند تا این تیم در نیم فصل دوم نتایج خوبی کسب کند و جایگاه خوبی در جدول به دست آورد.
 
سرور جپاروف پس از امضای قرارداد خود با باشگاه استقلال صحبتهای جالبی را بیان کرد که در ادامه می خوانیم:
 
استقلال باشگاه بزرگی است
خیلی خوشحالم از اینکه به استقلال پیوستم. استقلال باشگاه بسیار بزرگ و پر افتخاری است. می دانم استقلال باشگاهی است که دو بار در آسیا قهرمان شده و دو بار نیز به فینال رفته است. بسیاری از مردم ایران طرفدار استقلال هستند.
 
بازی های خانگی استقلال در ورزشگاهی زیبا برگزار می شود
بازی های خانگی استقلال در یک استادیوم بسیار زیبا و خوب برگزار می شود و می دانم هربار که استقلال در خانه بازی داشته باشد، هواداران زیادی به ورزشگاه خواهند آمد. من قبلا با تیم ملی ازبکستان به ورزشگاه آزادی آمدم و در اینجا بازی کردم و شرایط ورزشگاه آزادی را می دانم.
 
بازیکن حرفه ای هستم
من الان خیلی آماده هستم و باید همیشه آماده و روی فرم باشم زیرا یک بازیکن حرفه ای هستم و همیشه برای اینکه آماده باشم تمرین می کنم.
 
بازی با السد دشوار است
استقلال در مرحله پلی آف لیگ قهرمانان آسیا یک بازی مقابل السد دارد که یک بازی دشوار است و بعد از بردن السد وارد مرحله گروهی می شود. بعد از گروه نیز امیدوارم تا به مرحله یک هشتم و یک چهارم نهایی صعود کنیم. هواداران استقلال منتظر هستند تا این تیم در نیم فصل دوم نتایج خوبی کسب کند و جایگاه خوبی در جدول به دست آورد.
 
هر پستی که سرمربی بخواهد بازی می کنم
هر جایی که سرمربی از من بخواهد بازی خواهم کرد ولی فکر می کنم هافبک تهاجمی گزینه مناسبی برای من باشد اما در نهایت تابع تصمیم سرمربی هستم اما اگر از نظر شخصی بخواهم بگویم، هافبک تهاجمی پستی است که در آن راحت هستم و امیدوارم بتوانم به تیم در راه گلزنی و کسب پیروزی کمک کنم.


تاریخ : یکشنبه 26 دی 1395 | ساعت 23 و 05 دقیقه و 33 ثانیه | نویسنده : Mohammad . SS | نظرات
رحمانی:اگر تا 48 ساعت آینده رضایتم را ندهند می مانم
اگر تا 48 ساعت آینده رضایتنامه صادر نشود در استقلال می مانم

بختیار رحمانی درباره آخرین وضعیت خود اظهار داشت: فعلا اتفاق جدیدی رخ نداده است من منتظر تماس و نظر باشگاه هستم تا براساس آن همه چیز مشخص شود.
وی افزود: فکر می کنم تا 24 ساعت آینده وضعیت من مشخص شود. این را باز هم می گویم که من به هواداران استقلال احترام زیادی می گذارم.ضمن اینکه علیرضا منصوریان را به عنوان یک برادر بزرگ تر و مربی ام دوست دارم و چه در استقلال باشم و چه نباشم او را قلبا دوست دارم.
رحمانی خاطرنشان کرد: اگر تا 48 ساعت آینده رضایتنامه صادر نشود در استقلال می مانم. امیدوارم در نهایت هرچه خیر باشد برای استقلال و من اتفاق بیفتد.


تاریخ : یکشنبه 26 دی 1395 | ساعت 22 و 12 دقیقه و 47 ثانیه | نویسنده : Mohammad . SS | نظرات
شماره پیراهن ستاره جدید استقلال مشخص شد
شماره پیراهن هافبک جدید استقلال مشخص شد

بر این اساس سرور جپاروف در جمع آبی پوشان پیراهن شماره 44 را برتن خواهد کرد.
جپاروف امشب با امضا قراردادی یک سال و نیمه به استقلال پیوست.


تاریخ : یکشنبه 26 دی 1395 | ساعت 22 و 11 دقیقه و 48 ثانیه | نویسنده : Mohammad . SS | نظرات
عکس/رونمایی رسمی از شکار استقلالی ها
هافبک ازبکستانی رسما آبی پوش شد

سرور جپاورف  امشب پس از جلسه با رضا افتخاری، با امضاى قرارداد یک و نیم ساله به استقلال پیوست.
وی امروز در تست پزشکی تکمیلی باشگاه استقلال شرکت کرده بود.
بدین ترتیب جپاروف رسما به عضویت استقلال درآمد.


تاریخ : یکشنبه 26 دی 1395 | ساعت 22 و 10 دقیقه و 41 ثانیه | نویسنده : Mohammad . SS | نظرات
آخرین خبر درباره پیوستن جپاروف به استقلال
تست ها روی هافبک ازبکستانی مدنظر استقلال ادامه دارد

بر اساس اعلام دکتر امین نوروزی معاون پزشکی باشگاه استقلال، تستهای داخلی به طور کامل بر روی جپاروف انجام شده و تستهای دیگر نیز بر روی این بازیکن در حال انجام است.


تاریخ : شنبه 25 دی 1395 | ساعت 22 و 08 دقیقه و 50 ثانیه | نویسنده : Mohammad . SS | نظرات

تعداد کل صفحات : 8 :: 1 2 3 4 5 6 7 ...

  • paper | دنیای اس ام اس | سامان