تبلیغات
استقـــلال ســــرورتونه لنگیـــا - مطالب خرداد 1395

سرانجام آرش افشین پس از موفقیت در تست پزشکی به عضویت استقلال درآمد

او عصر امروز  در حضور علیرضا منصوریان قراردادش را امضا کرد.


تاریخ : دوشنبه 31 خرداد 1395 | ساعت 23 و 41 دقیقه و 10 ثانیه | نویسنده : Mohammad . SS | نظرات

نمی خواهم به گذشته برگردم؛ از الان تمام تمرکزم بر روی پیکان است و تلاش می کنم تا در این تیم سال فوتبال خوبی را پشت سر بگذارم
آرش برهانی ، درباره پیوستنش به پیکان اظهار داشت: خوشحالم که به پیکان پیوستم و دوباره شاگرد مجید جللی شدم. امیدوارم بتوانم روزهای خوبم در پاس را دوباره تکرار کنم.وی در ادامه افزود: همه چیز خوب است و من مشکلی ندارم. نمی خواهم به گذشته برگردم. از الان تمام تمرکزم بر روی پیکان است و تلاش می کنم تا در این تیم سال فوتبال خوبی را پشت سر بگذارم. سال های خوبی را در استقلال گذراندم و خاطرات خوبی را با هواداران این تیم رقم زدم. آنها همیشه در قلب من هستند و هیچ وقت فراموششان نمی کنم.برهانی در ادامه بیان داشت: جلالی و باشگاه پیکان به من لطف داشتند و پیشنهادی را ارائه کردند. من هم بعد از مذاکره با مسئولان این باشگاه توانستم به توافق برسم و در لیگ آینده با این تیم باشم. امیدوارم فصل خوبی را در پیکان پشت سر بگذارم.مهاجم سابق استقلال همچنین خاطرنشان کرد: قریب به 10 سال در استقلال بودم و خاطرات خوب زیادی را با این تیم  و هوادارانش دارم. بیش از 100 گل به ثمر رساندم و با لباس این تیم اقای گل ایران شدم. برهانی در پایان درباره جدایی اش از استقلال گفت: در حال حاضر هم می خواهم به باشگاه بروم تا تکلیف مطالباتم را روشن کنم و دیگر حرفی در این باره ندارم. فعلا می خواهم تمرکزم را روی تیم جدیدم پیکان بگذارم.


تاریخ : دوشنبه 31 خرداد 1395 | ساعت 23 و 02 دقیقه و 19 ثانیه | نویسنده : Mohammad . SS | نظرات

اردوی آماده‌سازی آبی‌پوشان پایتخت که قرار بود اواسط تیرماه در ترکیه برگزار شود، لغو شد
اردوی آبی‌‌پوشان تهران که قرار بود از 14 الی 25 تیرماه در ترکیه برگزار شود، به دلیل صرفه‌جویی در هزینه‌ها و با توجه به سیاست اقتصاد مقاومتی باشگاه، لغو می‌شود. قرار است اردوی استقلال از اواسط تیرماه در داخل کشور برپا شود و محل دقیق این اردو متعاقباً اعلام خواهد شد.همچنین در این اردو بختیار رحمانی، وریا غفوری، کاوه رضایی، فرشید باقری، میلاد زکی‌‌پور، محمد حسین کنعانی زادگان و علی قربانی همراه که بازیکنان تازه وارد استقلال به حساب می‌آیند، کنار دیگر بازیکنان این تیم حضور خواهند داشت. ضمن اینکه اگر بازیکن دیگری تا پایان مهلت نقل و انتقالات به استقلال پیوست هم به این اردو اضافه می‌شود.


تاریخ : دوشنبه 31 خرداد 1395 | ساعت 21 و 33 دقیقه و 17 ثانیه | نویسنده : Mohammad . SS | نظرات
عکس و مکث ، لیگ برتر فوتبال ایران ، دوره پانزدهم ، 30 بهمن 1394 ، استقلال 2 گسترش فولاد تبریز 1 ،  سجاد شهباززاده
مهاجم استقلال در تمرین صبح امروز آبی پوشان حضور یافت
سجاد شهباززاده صبح امروز با حضور در کمپ زنده یاد حجازی در تمرین استقلال حاضر شد.


تاریخ : دوشنبه 31 خرداد 1395 | ساعت 19 و 56 دقیقه و 07 ثانیه | نویسنده : Mohammad . SS | نظرات
کاوه رضایی
منصوریان  منصوریان: یک خرید شیک و جنتملن داشتیم
شماره ۹ تیم استقلال برای کاوه خواهد بود. این پیراهن سال‌ها بر تن برهانی بود که برای استقلال نمایش های خوبی داشت و گل های زیادی به ثمر رساند
علیرضا منصوریان در خصوص پیوستن کاوه رضایی به استقلال گفت: من پیوستن کاوه به استقلال را تبریک می گویم. کاوه بازیکن بسیار خوبی است و ما یک خرید بسیار شیک و جنتلمن داشتیم.
وی درباره شایعاتی که پیرامون مباحث مالی قرارداد رضایی شنیده می شد، اظهار داشت: بر خلاف مسائل مطرح شده در برخی رسانه ها، مسائل مالی به هیچ وجه اولویت او نبود. در صحبتی که کاوه با ما داشت، اولویت او پیشرفت فوتبالی و مسائل فنی بوده است. کاوه روی مسائلی تاکید داشت که به مسائل فوتبالی و فنی تاکید می شد و نه مسائل مالی. ما درباره مسائل مالی بسیار کم و کوتاه صحبت کردیم و در حداقل زمان ممکن به توافق رسیدیم.
سرمربی استقلال درباره شماره پیراهن رضایی افزود: شماره ۹ تیم استقلال برای کاوه خواهد بود. این پیراهن سال‌ها بر تن برهانی بود که برای استقلال نمایش های خوبی داشت و گل های زیادی به ثمر رساند. حالا هم این پیراهن برای کاوه خواهد بود و امیدوارم مسیر آرش برهانی را در گلزنی برای استقلال ادامه دهد. حضور کاوه در استقلال به همه هواداران تبریک می گویم.


تاریخ : دوشنبه 31 خرداد 1395 | ساعت 13 و 16 دقیقه و 55 ثانیه | نویسنده : Mohammad . SS | نظرات

بختیار رحمانی با انتشار پیامی به کاوه رضایی بابت حضورش در استقلال تبریک گفت


تاریخ : دوشنبه 31 خرداد 1395 | ساعت 11 و 40 دقیقه و 21 ثانیه | نویسنده : Mohammad . SS | نظرات
بختیار رحمانی مجتبی جباری جای بختیار رحمانی را نمی گیرد/ درخت کریسمس

جباری و رحمانی شباهت چندانی به هم ندارند و استقلال با حضور هر دو نفر در ترکیبش می تواند فاز هجومی مرگباری داشته باشد

یکی از شایعات اصلی درباره عدم تمایل منصوریان به حضور جباری در استقلال این است که با برگشتن او، جا برای بختیار رحمانی تنگ می شود چون جباری و رحمانی بازیکنانی شبیه هم هستند که نمی توانند هر دوی شان در یک تیم حاضر باشند.
این نظریه کاملا اشتباه است. توانایی جباری در رهبری و ارسال پاس نهایی را رحمانی ندارد. رحمانی توانایی بالایی در بازی کردن روی خطوط طولی و بخصوص در سمت راست دارد که جباری فاقد آن است. رحمانی قدرت حمل توپ و دریلینگ بالاتری نسبت به جباری دارد و جباری شوتزن با دقت تر و ماهرتری است. پس هر دو نفر به راحتی می توانند در استقلال بازی کنند البته اگر اصلا جباری بیاید. استقلال با حضور این دو نفر می تواند انبوهی از سیستم ها را پیاده سازی و امتحان کند.
منصوریان می تواند با حضور این دو نفر تیمش را با آرایش میلان آنچلوتی که طی 4 سال 3 بار به فینال لیگ قهرمانان رسید و 2 بار فاتحش شد، روانه زمین کند؛ سیستم 1-2-3-4 یا همان درخت کریسمس. این دو نفر می توانند همزمان در ترکیب استقلال باشند و در کنار هم پشت سر تک مهاجم آبی ها (یکی از بین شهباززاده و رضایی) قرار گرفته و انبوهی از موقعیت های متنوع گلزنی را برای او بسازند. پشت سر این دو نفر هم می توان کمربند دفاعی تری متشکل از حیدری، ابراهیمی و باقری ساخت.
راه حل دیگر استفاده از سیستم 1-4-1-4 است. در این آرایش جباری و رحمانی کنار هم در مرکز بخط سوم بازی می کنند یا اینکه جباری با ابراهیمی در مرکز حضور داشته و رحمانی و حیدری روی خطوط طولی چپ و راست وارد زمین می شوند.
در آرایش 1-3-2-4 هم رحمانی به سمت چپ خط سوم می رود، جباری در مرکز بازی می کند و حیدری روی خط طولی سمت راست حضور دارد. باقری و ابراهیمی هم به عنوان دو هافبک دفاعی بازی می کنند.


تاریخ : دوشنبه 31 خرداد 1395 | ساعت 10 و 00 دقیقه و 30 ثانیه | نویسنده : Mohammad . SS | نظرات


تاریخ : دوشنبه 31 خرداد 1395 | ساعت 08 و 32 دقیقه و 58 ثانیه | نویسنده : Mohammad . SS | نظرات
آرش افشین خرید بعدی استقلال مشخص شد

مهاجم فصل گذشته ملوان با باشگاه استقلال بر سر کلیات قرارداد به توافق رسید

آرش افشین که در تست پزشکی ایفمارک شرکت کرده بود درباره کلیات قرارداد با باشگاه استقلال به توافق رسید.
بر این اساس قرار است وی در تست پزشکی باشگاه استقلال هم شرکت کند تا در صورت تایید معاونت پزشکی استقلال آبی پوش شود.
علیرضا منصوریان با تایید این خبر به کاپ گفت:من امروز با افشین صحبت کردم.با او درباره کلیات قرارداد به توافق رسیدیم و در صورتیکه دکتر نوروزی،معاون پزشکی استقلال تاییدیه نهایی را انجام بدهد افشین به زودی استقلالی می شود.


تاریخ : دوشنبه 31 خرداد 1395 | ساعت 01 و 38 دقیقه و 01 ثانیه | نویسنده : Mohammad . SS | نظرات

منصوریان با انگیزه بالایی آمده است. وی قبل از اینکه به استقلال بیاید خودش بازیکن این تیم بود

خسرو حیدری بعد از ثبت قراردادش با استقلال اظهار داشت: من پارسال قرارداد دوساله داشتم. امسال هم با باشگاه به توافق رسیدم که قراردادی سه ساله امضا کنم. باشگاه این پیشنهاد را داد و من امیدوارم در استقلال از فوتبال خداحافظی کنم. من در جوانان این تیم رشد کردم و به بزرگسالان آمدم.
وی درباره اینکه چه صحبتی با هواداران دارد، افزود: ابتدا باید از هواداران عذرخواهی کنم.البته فکر می کنم همین که ما به فینال جام حذفی رفته بودیم سبب شد که انگیزه ها کم شود زیرا سهمیه را به دست آورده بودیم. پرویز مظلومی هم تمام تلاش خود را کرد که برای استقلال جام بیاورد. او سهمیه آسیا را گرفت. همین که تیم به پلی آف آسیا رسید موفقیتی بود که طی دوسال اخیر استقلال بدان دست نیافته بود. ما باید از هواداران عذرخواهی کنیم.
حیدری همچنین تصریح کرد: در حال حاضر مربی تیم علیرضا منصوریان است که از جنس استقلال است. باید تلاش کنیم تا پلی آف آسیا را پشت سر بگذاریم و وارد لیگ قهرمانان شویم. در لیگ و جام حذفی هم برای گرفتن جام تلاش کنیم. منصوریان با انگیزه بالایی آمده است. وی قبل از اینکه به استقلال بیاید خودش بازیکن این تیم بود.
وی در پایان درباره کنار رفتن برخی بازیکنان باتجربه گفت: من پیش از این هفت سال در استقلال بازی کردم و مجددا به این تیم بازگشتم. درباره کنار گذاشته شدن بازیکنان باتجربه استقلال باید بگویم که این اتفاق ممکن است برای هر فوتبالیستی رخ بدهد. آرش، وحید و حنیف دوستان خوب من هستند و همه آنها برای استقلال افتخارآفرینی کردند. هرجا هستند موفق باشند.


تاریخ : یکشنبه 30 خرداد 1395 | ساعت 23 و 02 دقیقه و 01 ثانیه | نویسنده : Mohammad . SS | نظرات

از استقلالی شدن کاوه رضایی استقبال می کنیم. او بازیکن بزرگی است
سرپرست تیم استقلال شرایط این روزهای تیمش را خوب دانست و گفت: شروع خوبی با استقلال داشتیم. شروعی بسیار امیدوار کننده که ما را به پیش رو داشتن فصلی خوب بسیار امیدوار کرد. منصور پورحیدری با بیان این مطلب اضافه کرد: به عنوان بزرگتر جمع استقلالیها به نوبه خودم از هواداران استقلال تشکر می کنم که در این روزهای آغازین تمرین با حضور پر شورشان در تمرین، به ما نیز روحیه می دهند و به تمرین استقلال رنگ و بوی خاصی می دهند. وی در خصوص آخرین وضعیت نقل و انتقالات استقلال هم گفت: روی هم رفته از نقل و انتقالات رضایت داریم. برای گرفتن آخرین سهمیه لیگ برتری مان خیلی باید وسواس به خرج دهیم و دقت کنیم. وی در خصوص حضور کاوه رضایی در استقلال نیز افزود: بهرحال کاوه بازیکن بزرگی است و هر تیمی دوست دارد که بازیکنی مثل او را در اختیار داشته باشد. همانطور که گفتم ما در حال حاضر هم مهاجمان خوبی در اختیار داریم. اما کاوه هم می تواند گزینه بسیار خوبی برای اضافه شدن به خط حمله استقلال باشد و از حضور او استقبال می کنیم.


تاریخ : یکشنبه 30 خرداد 1395 | ساعت 21 و 32 دقیقه و 54 ثانیه | نویسنده : Mohammad . SS | نظرات

شهباززاده از فردا در تمرینات استقلال شرکت می کند
سجاد شهباززاده مهاجم اردبیلی تیم فوتبال استقلال تهران که امروز برای برگزاری جلسه با بهرام افشارزاده به باشگاه استقلال رفته بود تا پیگیر مطالباتش شود و برای فصل پیش رو درباره مسائل مالی صحبت کند؛ صحبت های خوبی را با سرپرست باشگاه استقلال انجام داد و افشارزاده قول داد تا مطالبات این بازیکن را پرداخت کند.بدین ترتیب، شهباززاده از فردا در تمرینات استقلال حضور پیدا می کند.


تاریخ : یکشنبه 30 خرداد 1395 | ساعت 20 و 00 دقیقه و 49 ثانیه | نویسنده : Mohammad . SS | نظرات


تاریخ : یکشنبه 30 خرداد 1395 | ساعت 18 و 45 دقیقه و 22 ثانیه | نویسنده : Mohammad . SS | نظرات
کاوه رضایی دومین ضربه مهلک استقلال به پرسپولیس/ بمب استقلال منفجر شد

کاوه رضایی با استقلال قرارداد یکساله امضا کرد
کاوه رضایی به استقلال پیوست. بازیکن ذوب‌آهن که گفته می‌شد به خاطر رفتن به اتریش، لنگپولیسی نشده در نهایت همانطور که پیش‌بینی می‌شد به استقلال پیوست. او قراردادی یکساله را با این تیم امضا کرد تا در نهایت یکی از بزرگترین معماهای فصل نقل وانتقالات حل شود.
کاوه رضایی عصر امروز پس از توافق با مسولان باشگاه استقلال،رسما به جمع آبی پوشان ملحق شد.
وی در هفته های گذشته مذاکراتی با باشگاه لنگپولیس هم داشت اما در نهایت امروز و پس از توافق صورت گرفته راهی استقلال شد.
رضایی پس از بختیار رحمانی،فرشید باقری،وریا غفوری،علی قربانی و محمد حسین کنعانی زادگان ششمین خرید استقلال برای فصل آتی است.


تاریخ : یکشنبه 30 خرداد 1395 | ساعت 18 و 37 دقیقه و 26 ثانیه | نویسنده : Mohammad . SS | نظرات

قرار است به زودی باشگاه استقلال در خصوص این بازیکن تصمیم گیری کند.
غیبت دو روزه رمضانی در تمرینات استقلال و صحبت های او در خصوص عدم امکانات خوابگاه استقلال باعث شد تا منصوریان دیروز او را در اختیار باشگاه استقلال قرار دهد
قرار است به زودی باشگاه استقلال در خصوص این بازیکن تصمیم گیری کند. پیش تر رمضانی اعلام کرده بود دوست دارد در میدان باشد و از نیمکت نشینی خسته شده است و اگر قرار باشد در استقلال نیمکت نشین باشد ترجیح می دهد به تیم دیگری بپیوندد.


تاریخ : یکشنبه 30 خرداد 1395 | ساعت 17 و 19 دقیقه و 17 ثانیه | نویسنده : Mohammad . SS | نظرات

تعداد کل صفحات : 17 :: 1 2 3 4 5 6 7 ...

  • paper | دنیای اس ام اس | سامان