تبلیغات
استقـــلال ســــرورتونه لنگیـــا - مطالب تیر 1395

ما قرار شد تمرینات‌مان را در زمین شماره 2 ورزشگاه‌ آزادی پیگیری کنیم و یک دفعه دیدیم طاهری هوس کرده است که پرسپولیس به این زمین بیاید

علیرضا منصوریان در حاشیه تمرین امروز استقلال درباره وضعیت آبی پوشان اظهار داشت:الحمدللله از وضعیت بدنی بچه ها راضی هستیم.با آمدن بدنساز شرایط تیم تغییر کرد.تیم را در مسیری که لازم بود پیش بردیم.20 روز را ما پیش بردیم و 15 روز با نظر مربی بدنساز پیش بردیم.بچه های ما خیلی تفاوت دارند.من در این مدت متوجه شدم که بازیکنی می خواهد ملی پوش شود باید استقلال و پرسپولیس را بگذارند.بزرگ ترهای تیم هم خوب کار می کنند و بازیکنان را هدایت می کنند.از نحوه تمرین راضی هستیم.از باشگاه هم بابت اردوی ارمنستان راضی هستیم
 وضعیت استقلال؟
 از وضعیت بدنی تیمم راضی هستم. با آمدن بدنساز خارجی، شرایطمان تغییر کرد. یک برنامه را با نظر او انجام دادیم. خیلی از آمدن او راضی هستیم. امروز متوجه شدم بازیکنی که می‌خواهد به تیم ملی برود، باید از فیلتر استقلال و پرسپولیس بگذرد. جوانان خوب و باهوشی داریم و بزرگترهای تیممان هم به خوبی آنها را کمک می کنند. از نحوه تمرینات راضی هستیم و از باشگاهمان بابت اردوی ارمنستان تشکر می کنم. از آقای افشارزاده و جهانیان خواسته ام جای ثابت برای تمرین به ما بدهند. قرار بود ثابت ما به زمین شماره دو بیاییم و دیدم که آقای طاهری هوس کرده اند سه روز در هفته آنها به اینجا بیایند. آنها دو ورزشگاه دارند و ما ورزشگاهی نداریم. صلاح هم نیست که دو رقیب بخواهد هر روز یک جا تمرین کنند. جهانیان قول داده اینجا را برای ما بگیرد. می خواهم به آقای طاهری بگویم که درست است ما رقیب هستیم ولی نمی شود هرجا ما می رویم، آنها هم بیایند. هرجا که ما ورود می کنیم، ایشان هم نصفش را می خواهد. ما تشکیلاتی مربی می کنیم و اینطور نیست که یک ربع قبلش تعیین کنیم چه تمرینی کنیم. مطمئنم که آقای جهانیان یک زمین برای ما می گیرد. ما زمین دیگری نداریم.
وضعیت کنعانی زادگان و ورودی های استقلال؟ 
درباره کنعانی زادگان اطلاعات داشتیم که بازیکن پرسپولیس نیست و او را از ملوان جذب کرده ایم. ما اصول را رعایت کردیم و قراردادش را ثبت کرده ایم. کارت بازی او هم باید صادر شود. ما سه سال سن تیم را پایین آوردیم. جوانان باتجربه ای جذب کرده ایم که به تیم ملی و اروپا امیدوار باشند. وضعیت زکی پور هم شنیده ام که نفت جلوی او را گرفته است. او زیر پنجاه درصد گرفته است و قرارداد او فسخ شده است. نفت پایه ای نداشته است. تیم نفت در این ده سال تخلف کرده است. او یک طرفه با پایه های نفت فسخ کرده است. او 6 میلیون قراردادش بوده است و یک قران به او نداده اند. الان بازیکن ماست. اگر بخواهند جلوی او را بگیرند، مبارزه با قوانین فیفا است.  
انگیزه بازیکنان استقلال؟
 بازیکنان ما لحظه شماری برای لیگ می کنند. یکی از بهترین های ما رحمتی است که او را نداریم. من درباره او هم صحبت می کنم و بهتر است قبل از بازی با نفت در این باره چیزی نگویم. با ادله و منطق دوستان را قانع می کنم که مسیر اشتباهی رفته اند. درباره تماشاگران هم باید بگویم که از سال 2000 این کار جمع شده است. تیم بارسلونا و رئال از قبل وی آی پی خود را می فروشند. سال به سال آنها بلیط خود را می فروشند و منبع درآمد است. اگر هواداران آنها توهین کنند، محروم می شوند؟ باید قوانین را یک بازنگری بکنیم. به نظرم ظلم بزرگی به هواداران استقلال بود. از دوستانمان گله دارم. در رابطه با هوادارانمان می دانیم که 30 میلیون هوادار ما دعایشان پشت سر ماست.  
بازی برابر نفت؟
 یکی از دوستان گفته بود افکار من را می شناسد ولی باید بگویم که افکار ما هر سال عوض می شود.
 قول به هواداران؟
ما قول می دهیم تا خوب بازی کنیم و در کنارش نتایج خوبی بگیریم.
قول قهرمانی نمی‌دهید؟
لطفاً چوب لای چرخ من نگذارید.
درباره احسان حاج صفی چه صحبتی دارید؟
درباره حاج صفی دیگر صحبت نمی کنم.
 شهباززاده؟ 
من در این سال ها خیلی بازیکن دیده ام که در این شرایط گیر می کند. بین آینده و رویایش در اروپا و قلبش در استقلال. روز آخر به او گفتم حاضر به از دست دادن تو نیستم. او استقلال را دوست داشت و از طرفی دوست داشت یک افق جدید را تجربه کند. برای او آرزوی موفقیت می کنم. از هوادارانمان می خواهم کوچکترین کامنت و توهینی برای او نگذارند. ما باید یک ادبیات جدید را ایجاد کنیم. او روزی به جمع ما باز می گردد. نباید با یک ادبیات عجیب و غریب او را بزنیم و بعدا با یک ادبیات متضاد او را دعوت کنیم.
تماس با کی روش؟
 با او ارتباطی اخیرا نداشته ام.مگر در ایران است ؟ 2 هفته قبل از اردوی ارمنستان با او در ارتباط بودم اما الان از او خبر ندارم.


تاریخ : پنجشنبه 31 تیر 1395 | ساعت 19 و 49 دقیقه و 09 ثانیه | نویسنده : Mohammad . SS | نظرات

اولین جلسه تمرینی استقلال بعد از دیدار با خونه به خونه مازندران در زمین شماره دو آزادی در سکوت و بدون هوادار برگزار شد

 تمرین امروز استقلال از ساعت 18:30 در زمین شماره دو آزادی و بدون حضور تماشاگران آغاز شد.
شرح این تمرین در ادامه می آید:

*قبل از شروع تمرین بختیار رحمانی به تنهایی به زمین رفت و کار کششی کرد.
*دو سه دوربین از شبکه های تلویزیونی به محل تمرین استقلال آمده و در حال گزارش گرفتن از تمرین هستند.
*پیش از شروع تمرین خبرنگاران حاضر در تمرین به کنعانی زادگان گفتند درباره وضعیتش مصاحبه کند که در پاسخ گفت من مصاحبه نکرده در حاشیه هستم چه برسدبه اینکه حرف هم بزنم.
*علاوه بر دوربین های تلویزیونی دوربین هوایی کادر فنی هم بالای محل تمرین به پرواز درآمده و کار آبی پوشان را زیر نظر داشت.
*دروازه بانان هم زودتر از سایرین در زمین حاضر شدند.
*ادموند اختر و نصراله عبداللهی به اتفاق منصور پورحیدری در محل تمرین حضور دارند.
*پیش از شروع تمرین علیرضا منصوریان با حضور بین اعضای تیم دقایقی برای آنها به صحبت پرداخت.
*استقلالی ها بعد از یک روز تعطیلی امروز عصر گرد هم آمدند تا برای دیدار با نفت تهران اولین تمرین جدی خود را پس از بازی با خونه به خونه مازندران برگزار کنند.
*پس از صحبتهای منصوریان بازیکنان زیر نظر استیون جونز در گوشه ای از زمین مشغول اجرای کارهای بدنی شدند و با زانو بلند و حرکات تمرینی خود را برای شروع تمرین با توپ گرم کردند.
*حمید بابازاده در نقش مترجم کنار بازیکنان ایستاده و دستورات جونز را برای بازیکنان ترجمه می کند.
*منصوریان با حضور در میانه زمین مشغول تمرین دادن بازیکنان شد.
*در بخشی دیگر از تمرین علی قربانی در زدن ضربه اشتباه کرد و منصوریان از او خواست تا دقت داشته باشد.
*سرمربیگری مایلی کهن در ملوان هم از دیگر سوژه های بازیکنان و مربیان استقلال بود.
*هواداران مهمترین غایبان تمرین بودند که برای دومین جلسه در روزهای گذشته نتوانستند به تمرین بروند. گفته می شود این به درخواست حراست ورزشگاه آزادی بوده است. این در حالی بود که در این مدت و از ابتدای شروع تمرینات استقلال با کادر فنی جدید تمرینات استقلال به زعم اکثر اهالی فوتبال پر تماشاگر ترین تمرینات تیم های لیگ برتری بود.
*خسرو حیدری در رختکن ماند تا ماساژ بگیرد.
*در اواخر تمرین منقل و ذغال به راه افتاد تا بازیکنان بعد از تمرین جوجه کباب بخورند.تاریخ : پنجشنبه 31 تیر 1395 | ساعت 19 و 45 دقیقه و 23 ثانیه | نویسنده : Mohammad . SS | نظرات

تماشاگران استقلال در سال‌های گذشته حسابی اذیت شده‌اند و بازیکنان این تیم تلاش می‌کنند شرایط را تغییر بدهند

ووریا غفوری گفت که اولین بازی لیگ همیشه سخت است و بازیکنان این تیم تلاش می‌کنند که در درجه اول 3 امتیاز بازی را بگیرند و بعد از آن به بازی زیبا هم فکر می‌کنند. 

اظهارات غفوری را در ادامه می خوانید:

* شرایط استقلال برای آغاز لیگ چطور است؟

- خدا را شکر شرایط بسیار خوب است و من از همه چیز حسابی راضی هستم. بازیکنان در اردوی ارمنستان کاملا با انگیزه بودند و به شرایط مسابقه نزدیک می‌شویم. ما در اردوی ارمنستان تمرینات پرفشاری را انجام دادیم و داریم کم کم از فشار تمرینات کم می‌کنیم. ما روز گذشته را استراحت کردیم و از فردا هم تمرینات‌مان صرفا جنبه تاکتیکی دارد و می‌توانیم تا شروع بازی‌ها کامل شویم. بچه‌ها در ین مدت زحمت زیادی کشیده‌اند و ما هم تلاش می‌کنیم تا هر چه زودتر بدن خود را به شرایط مسابقه نزدیک کنیم.

* تو در بیشتر بازی‌های فصل گذشته مصدوم بودی و این موضوع باعث شد تیم ملی را هم از دست بدهی. در این فصل مشکل مصدومیتت کاملا برطرف شده است؟

- من در این فصل دیگر مشکل مصدومیت ندارم. فصل گذشته در خیلی از بازی‌هایی که برای سپاهان به میدان رفتم با 50 درصد آمادگی بازی می‌کردم و این موضوع من را عذاب می‌داد که نمی‌توانم بهترین عملکردم را داشته باشم. امسال در تمرینات استقلال به 70 تا 80 درصد آمادگی رسیده‌ام و آرام آرام تمریناتم را ادامه می‌دهم تا بتوانم هر چه زودتر به شرایط بازی برسم. مطمئن باشید امسال یکی از فصل‌های درخشان من در فوتبال است و شخصا خیلی انگیزه دارم. 

* حتما می‌دانی استقلالی‌ها در چند سال اخیر نتایج خوبی برابر پرسپولیس نگرفته‌اند و تماشاگران از این موضوع حسابی ناراحت هستند.

- بله می‌دانیم هواداران استقلال در سال‌های گذشته خیلی اذیت شده‌اند. این موضوع را به خوبی می‌دانیم و همه بازیکنان جدید استقلال شرایط را درک کرده‌اند. ما هم قسم شده‌ایم شرایط را برای استقلال تغییر بدهیم و به همین دلیل هم در این مدت تمام تمرکزمان وی تمرین بوده است. تلاش می‌کنیم در این فصل خاطره بدی که در سال‌های گذشته در ذهن هواداران نقش بسته است را پاک کنیم. 

* فکر می‌کنی استقلال می‌تواند در این فصل بعد از سال ها در دربی پیروز شود؟

- هیچ بازیکنی یک نفره نمی‌تواند کاری از پیش ببرد و خوبی شرایط این فصل استقلال این است که همه بازیکنان رفاقت زیادی با هم دارند و تلاش می‌کنند که شرایط را برای این تیم تغییر بدهند. مطمئن باشید امسال نه تنها در دربی موفق می‌شویم بلکه فصل خوبی هم پشت سرخواهیم گذاشت و هواداران از دیدن بازی‌های ما لذت می‌برند. می‌دانیم تماشاگران استقلال امسال با تیم ما آشتی کرده‌اند و به همین دلیل کاری می‌کنیم که انها از دیدن بازی‌های تیم محبوب شان لذت ببرند. 

* امید ابراهیمی و علیرضا منصوریان در مصاحبه‌هایی ادعا کرده‌اند که برای دربی لحظه شماری می‌کنند. تو هم همین حس را داری؟

- طبیعی است که من هم همین احساس را دارم. من از بچگی برای بازی کردن در استقلال لحظه شماری می‌کردم و الان برای بازی با نفت تهران در هفته اول لیگ برتر ثانیه شماری می‌کنم چه برسد به بازی با پرسپولیس. همه بازیکنان آرزو دارند که بازی در دربی بزرگ تهران را تجربه کنند و من فکر می‌کنم من هم بسیار برای این موضوع هیجان زده هستم. 

* و به عنوان سوال آخر. بازی هفته اول برابر نفت تهران را چطور می‌بینی؟

- حتما می‌دانید که بازی‌های  اول همیشه سخت است چرا که تیم‌ها از هم شناخت ندارند. فکر می‌کنم نفت تهران یکی از بهترین تیم‌های چند سال اخیر فوتبال ایران بوده است و طبیعی است که ما کار سختی داریم. با این حال ما در درجه اول دوست داریم 3 امتیاز بازی را بگیریم و قطعا به بازی تهاجمی هم فکر می‌کنیم. دوست داریم در لیگ شانزدهم شروع خوبی داشته باشیم و تلاش می کنیم بهترین عملکردمان را داشته باشیم.تاریخ : پنجشنبه 31 تیر 1395 | ساعت 13 و 35 دقیقه و 37 ثانیه | نویسنده : Mohammad . SS | نظرات

جابر انصاری می گوید دربی هفته ششم رقابت های لیگ برتر دربی جبران استقلال است

جابر انصاری مهاجم گلزن استقلالی ها از همین حالا برای هفته ششم و دربی استقلال و لنگپولیس کری خوانده است.
او در این مورد گفته است:«این دربی،دربی ماست و برای جبران بازی می کنیم.»
او در پاسخ به این سوال که چند درصد احتمال دارد که بتواند آقای گل شود هم گفته است:«مهمتر از آقای گل شدن من آقایی استقلال در لیگ برتر است.»


تاریخ : پنجشنبه 31 تیر 1395 | ساعت 13 و 33 دقیقه و 32 ثانیه | نویسنده : Mohammad . SS | نظرات

هافبک مهاجم جدید آبی ها می گوید که سابقه کار با منصوریان در کارنامه خود دارد و با شناخت از افکار او به استقلال آمده است
آرش افشین در گفت و گو با سایت رسمی باشگاه استقلال درباره موضوعات مختلفی صحبت کرده است که متن آن در ادامه می آید:  
شرایط خوبی در استقلال دارم 
در استقلال شرایط بسیار خوبی دارم و از این شرایط راضی هستم. در تیم ملی امید و بزرگسالان با منصوریان کار کرده ام و از ایشان و تفکراتشان پیش از ورود به استقلال شناخت کافی داشتم. در گذشته نیز می توانستم به استقلال بیایم اما شرایط برای حضور من در این تیم فراهم نبود و نشد که زودتر به استقلال بپیوندم.  
از حمایت هواداران تشکر می کنم 
باید از حمایت هواداران تشکر ویژه ای داشته باشم. هوادارا استقلال در این مدت از من حمایت کردند و با تشویق های خود انگیزه و انرژی زیادی به تیم تزریق می کنند. باید ضمن تشکر از هواداران به آنها بگویم اگر در این مدت مصاحبه نمی کنم به این دلیل است که می خواهم با تمرکز بالا تمرینات و بازی های استقلال را پیگیری کنم که از این بابت باید از اصحاب محترم رسانه نیز عذر خواهی کنم.  
همدل و یک دست هستیم
 امسال در استقلال تیم بسیار خوب و یک دستی داریم. منصوریان و همکاران در کادر فنی نیز بسیار با دانش هستند و در تمرینات انگیزه بازیکنان را دو چندان می کنند. مطمئن هستم با کادرفنی و بازیکنان خوبی روزهای خوبی در انتظار استقلال است و امیدوارم هواداران با ادامه حمایت های خود به ما در مسیر موفقیتی که در آن قرار داریم کمک کنند.
 در همه پستها بازیکنان خوبی داریم 
ابتدا باید برای سجاد شهباززاده در ادامه مسیر فوتبالش آرزوی موفقیت کنم. ما در همه پستها در استقلال بازیکنان خوبی داریم و اینگونه نیست که ترافیک بازیکن خوب تنها در خط حمله باشد. استقلال امسال بازیکنان جوان و با انگیزه ای دارد که همگی با یکدیگر رفیق هستند و برای موفقیت استقلال تلاش می کنیم. همه بازیکنان کنونی استقلال تلاش می کنند تا در زمین بهترین عملکرد را داشته باشند که این موضوع از دیگر موارد با ارزش تر است.
 انتخاب شماره 16
 من در فولاد خوزستان این شماره را برای اولین بار بر تن کردم و زمانی که به استقلال آمدم هم این شماره را درخواست کردم که با موافقت کادر فنی همراه شد.  
تشکر از مربیان
 در پایان وظیفه خودم می دانم از امیر قلعه نویی، مجید جلالی، حسین فرکی، رسول خطیبی، فراز کمالوند و نعیم سعداوی که خواهان حضور من در تیم های خود شدند و افتخار شاگردی آنها را نداشتم، تشکر ویژه ای داشته باشم.


تاریخ : پنجشنبه 31 تیر 1395 | ساعت 13 و 27 دقیقه و 09 ثانیه | نویسنده : Mohammad . SS | نظرات

واقعا اکنون باید بگویم با توجه به رفتاری که با من شد خوشحالم که باعث شدم حسرت قهرمانی شان 9 ساله شود!

دروازه بان کنونی خونه به خونه حضور خود در استقلال و نمایان کردن تمایلات قلبی خود به استقلال را نشان داده، باعث شده تا هواداران اینگونه علیه او جبهه بگیرند و البته دور از جوانمردی ورزش فوتبال می داند که به خاطر حرکت ورزشی به خانواده اش توهین شود. او در گفتگو با خبرنگار ما درباره اتفاقات رخ داده در بازی تدارکاتی روز گذشته توضیح داد که در ادامه می خوانید.

حضور در خونه به خونه را چطور ارزیابی می کنی و پتانسیل صعود دارید؟
از انتخابی که داشتم راضی هستم چون این تیم فقط در اسم لیگ یکی است و تمام امکانات صعود و لیگ برتری شدن را در اختیار دارد و ما تلاش خواهیم کرد تا در کنار هواداران بابلی و مدیریت و کادرفنی توانای مان به نتیجه لازم دست یابیم. وقتی در استقلال نیستیم دوست داشتم در رشت به فوتبالم ادامه دهم و بعد از اینکه شرایط مهیا نبود این تیم شمالی را انتخاب کردم و از انتخابم نیز کاملا راضی هستم.

خونه به خونه با توجه به هوادارانی که در اختیار دارد به نظر می رسد شانس زیادی برای صعود داشته باشد.
وقتی شور و هیجان مردم بابل را در بدو حضورم دیدم غافلگیر شدم و انگیزه هایم افزایش یافت. به هرحال اینکه بخواهم به لیگ یک بروم در ابتدا برایم سخت بود اما همانطور که گفتم با دیدن جو این تیم و شرایطی که دارد کاملا نظرم عوض شد و اکنون مطمئن هستم در کنار هواداران صعودی زودهنگام به لیگ برتر خواهیم داشت و البته به هیچ عنوان مغرور نخواهیم شد و تلاش می کنیم به هدف مان برسیم.

در این مدت انتقادات زیادی به تو در بازی های تدارکاتی شد و به نظر می رسد آمادگی مطلوبی نداری.
بعد از پایان فصل گذشته تمرین مناسبی نداشتم و این مساله باعث شده اکنون 7 کیلو اضافه وزن داشته باشم. از آقای مرزبان خواستم در این مدت از من استفاده نکند تا با انجام تمرینات اختصاصی و پرفشار به شرایط ایده آل برسم اما ایشان و همچنین آقای نادر غبیشاوی گفتند همزمان با تمرین و بازی خودم را آماده کنم و نکته ای که وجود دارد می توانم ادعا کنم 10 درصد آمادگی را در شرایط کنونی دارم و خودم را به مسابقات خواهم رساند.

دو روز پیاپی دو دیدار تدارکاتی متفاوت با استقلال و لنگپولیس داشتی. درباره واکنش طرفداران دو تیم صحبت کن.
دو روز زشت و زیبا داشتم! به هرحال هواداران استقلال علیرغم اینکه یک سال بیشتر در خدمت شان نبودم همیشه به من لطف دارند و روز زیبایی در کنار آنها داشتم. در بازی با لنگپولیس نیز اتفاقات تلخی برایم رقم خورد. هواداران این تیم 40 دقیقه قبل از بازی و 50 دقیقه در جریان بازی مرا مورد لطف خود قرار دادند و جالب اینجاست که هیچ کدام از مسوولان لنگپولیس واکنشی به اتفاق رخ داده نداشتند. واقعا سخت بود و نمی دانم درباره این اتفاق چه باید بگویم.

دلیل این مساله و تنفر هواداران لنگپولیس به محسن فروزان چیست؟
به هرحال طبیعی است و من فصل گذشته قهرمانی را از آنها گرفتم و از این مساله ناراحت و دنبال جبران بودند. اما اتفاقات رخ داده در بازی راه آهن و لنگپولیس ورزشی بود و من هم با توجه به تعهدم با باشگاه و هم تیمی هایم نمی توانستم واکنشی به حملات آنها نداشته باشم اما مثل اینکه آنها انتظار دیگری داشتند. مسلما هیچ کدام از آنها نمی خواهند یک ثانیه هم جای من باشند و این اصلا جوانمردانه نیست به خاطر رفتار ورزشی به یک بازیکن توهین و فحاشی شود. من در بازی هیچ واکنشی به رفتار آنها نداشتم و شاید هر کس دیگری جای من بود با توجه به فحاشی، بطری پرانی و ... واکنش بدی نشان می داد. اما واقعا اکنون باید بگویم با توجه به رفتاری که با من شد خوشحالم که باعث شدم حسرت قهرمانی شان 9 ساله شود!

اما مسلما همانطور که گفتی این مساله را نباید به تمام طرفداران لنگپولیس ربط داد.
همینطور است. آقای میناوند در تیم ما حضور دارند و یکی از لنگپولیسی های قابل احترام محسوب می شوند، آقای کریمی هم همیشه به ایشان ارادت دارم و شخصیت فوق العاده ای دارند. برخی از هواداران لنگپولیس در بازی روز گذشته هم در حال خروج تیم ما از استادیوم سمت من امدند و عکس یادگاری گرفتند و عذرخواهی کردند. اما مساله این است که فحاشی در تمام فرهنگ ها امری زشت است و جای هیچ بهانه ای ندارد. من سه سال پیاپی پیشنهاد لنگپولیس را رد کردم و این مساله به دلیل تمایلات استقلالی ام بود و این مساله هم نمی تواند دلیلی بر فحاشی باشد و کری خوانی در همه جا وجود دارد و هیچکس حق بی احترامی ندارد.


تاریخ : پنجشنبه 31 تیر 1395 | ساعت 13 و 20 دقیقه و 58 ثانیه | نویسنده : Mohammad . SS | نظرات

دیگر هیچ صحبتی با آقایان ندارم و من همیشه یک استقلالی می مانم اما این مدیران هستند که هرچند سال یکبار می آیند و می روند

حسن روشن بعد از برکناری اش از مدیریت آکادمی استقلال با حکم افشارزاده به خبرنگار کاپ اظهار داشت: پیش بینی می کردم که این اتفاق بیفتد. چون در این چند روز رفتار آقایان را دیده بودم. الان هم اصلا ناراحت نیستم چون در کنار کسانی که استقلال را آلوده کرده اند قرار ندارم و در کارهای کثیف آنها شریک نمی شوم. 
وی افزود: چند ماهی است که ما با افشارزاده حرف زدیم تا کارمان را شروع کنیم اما هنوز هم به صورت جدی نتوانسته بودم کارم را آغاز کنم. اینکه به خاطر یک موضوع جزئی این قدر حاشیه درست می کنند و مرا کنار می زنند برای خودشان بد است. مطمئن باشید من با این کارها کوچک نمی شوم و همان طور که گفتم خوشحالم که از این مجموعه که کارهای آلوده و کثیف در آن رخ می دهد کنار می روم. 
روشن در پایان خاطرنشان کرد: دیگر هیچ صحبتی با آقایان ندارم و من همیشه یک استقلالی می مانم اما این مدیران هستند که هرچند سال یکبار می آیند و می روند. متاسفانه استقلال هم با این وضعیت و با مدیریت این افراد به جایی نخواهد رسید.تاریخ : پنجشنبه 31 تیر 1395 | ساعت 13 و 11 دقیقه و 42 ثانیه | نویسنده : Mohammad . SS | نظرات

علیرضا منصوریان می گوید حسین حسینی می تواند در شرایط بحرانی ، جای خالی رحمتی را پر کند

استقلالی ها هرچه تلاش کردند ، نه توانستند دروازه بان و کاپیتان شان را به بازی با نفت برسانند و نه شرایطی ایجاد شد که آنها بتوانند از طرفداران پرشپورشان در این بازی استفاده کنند.
منصوریان که خیلی خوب یاران سابقش در نفت را می شناسد و آنها را جنگجوها لقب می دهد ف اعتقاد دارد بازی کردن بدون حضور تماشاگران ، برابرشان سخت و دشوار است.
نکته مهم تر البته این است که نفتی ها به دلیل دیر شروع شدن تمرینات شان ، اصلا برای این بازی ها بدنسازی نکردند و بدن های بازتری برای بازی دارند. نبود رحمتی اما چالش بزرگتری برای استقلال است. استقلال که فعلا غیر از رحمتی ، تنها قرارداد حسین حسینی را ثبت کرده و گلر سوم هم ندارد. 
حسینی هم تا همین هفته قبل مصدوم بود و چند هفته ای تمرین نکرده است. منصوریان اما به او اعتقادی ویژه دارد:«حسین با خودم در تیم امید بوده ، یک استقلالی قدیمی است و رابطه شان با مهدی هم برادری است. او قطعا در استقلال به روزهای باشکوهی می رسد چون هنوز در ابتدای مسیر است. این پسر مثل شیر می تواند از دروازه استقلال حفاظت کند. » او این جمله ها را به بسیاری از دوستانش درباره دروازه بانی گفته که در شروع فصلی حساس به خاطر جبر فوتبالی ، گلر اول تیم شده است.


تاریخ : پنجشنبه 31 تیر 1395 | ساعت 13 و 03 دقیقه و 08 ثانیه | نویسنده : Mohammad . SS | نظرات

در شرایطی که مهاجم محبوب آبی ها رضایت نامه خود را دریافت کرده، اخباری مبنی بر حضورش در تیمهای ایرانی شنیده می شود

سجاد شهباززاده روز گذشته بعد از جلسات متعدد با مسولان باشگاه استقلال بالاخره توانست رضایت آنها را با بخشش طلب 700 میلیونی اس جلب کند و نامه فسخ قرارداداش را بگیرد.
با اینکه اکثر رسانه ها و همچنین مسولان باشگاه استقلال اعلام کرده اند که مهاجم گلزن 2 فصل اخیر استقلال برای حضور در آلانیا اسپور از استقلال جدا شده اما برخی از اخبار از احتمال این مهاجم در ایران و مذاکره با تیمهای تبریزی حکایت دارد. در شرایطی که شهباززاده قید ترکیه را بزند و به یکی از تیمهای ایرانی بپیوندد، قطعا شوک بزرگی به استقلالی ها وارد خواهد شد.


تاریخ : پنجشنبه 31 تیر 1395 | ساعت 12 و 38 دقیقه و 29 ثانیه | نویسنده : Mohammad . SS | نظرات


تاریخ : پنجشنبه 31 تیر 1395 | ساعت 12 و 29 دقیقه و 18 ثانیه | نویسنده : Mohammad . SS | نظرات


تاریخ : چهارشنبه 30 تیر 1395 | ساعت 08 و 28 دقیقه و 33 ثانیه | نویسنده : Mohammad . SS | نظرات

هواداران لنگپولیس به شدت علیه دروازه‌بان اسبق استقلال فحاشی کردند

در جریان بازی دوستانه پرسپولیس و خونه به خونه هنگام تعویض محسن فروزان دروازه‌بان اسبق استقلال که اکنون در تیم خونه به خونه حضور دارد هواداران لنگپولیس به شدت علیه این بازیکن فحاشی کردند و با پرتاب بطری آب و اشیا مختلف بدرقه تاسف آوری را برای فروزان رقم زدند. 
این حرکات به قدری زننده بود که مهرداد میناوند و برخی از بازیکنان لنگولیس از هواداران خواستند که شعارهای زشت خود را پایان بدهند.
جهت دیدن فیلم برخورد زشت هوادارن لنگ اینجا کلیک کنید 


تاریخ : سه شنبه 29 تیر 1395 | ساعت 23 و 16 دقیقه و 30 ثانیه | نویسنده : Mohammad . SS | نظرات

دروازه‌بان استقلال تهران از مربی فصل گذشته خود قدردانی کرد

مهدی رحمتی فصل گذشته نمایش موثری در بیشتر بازی‌های استقلال ارائه کرد و توانست 11 کلین شیت داشته باشد.
رحمتی در پیامی از حسین ترابپور مربی دروازه‌بان‌های فصل گذشته استقلال که اکنون جای خود را به حمید بابازاده است تشکر کرد و نوشت:
«فصل خوبی را از نظر فنی گذراندم؛ در این سال که مشکلات زیادی داشتم حسین آقای ترابپور بعنوان مربی و بردار بزرگم خیلی برایم زحمت کشید. در سرما و گرما یک ساعت زودتر از تیم تمرینات را شروع می‌کردیم و با تمام وجود برایم زحمت کشید.»تاریخ : سه شنبه 29 تیر 1395 | ساعت 23 و 05 دقیقه و 49 ثانیه | نویسنده : Mohammad . SS | نظرات

شماره ۷ استقلال به بختیار رحمانی رسید تا با شروع فصل این پیراهن محبوب بر تن رحمانی متعصب برود 

با این حال قرار است طی این چند روز رحمانی قبل از پوشیدن پیراهن ۷ طی تماسی با فرهاد مجیدی از او به صورت رسمی رخصت بگیرد . 
رحمانی پیش از این هم در صحبت های خود اعلام کرده بود قبل از پوشیدن شماره ۷ از مجیدی رخصت می گیرد تاریخ : سه شنبه 29 تیر 1395 | ساعت 21 و 47 دقیقه و 00 ثانیه | نویسنده : Mohammad . SS | نظرات

از طرفداران استقلال می خواهم امسال از خونه به خونه حمایت کنند تا این تیم انشاالله در پایان فصل به لیگ برتر صعود کند

محسن فروزان، دروازه بان سابق استقلال که این فصل تصمیم گرفته به لیگ یک رفته و در ترکیب خونه به خونه به میدان برود، روز گذشته برابر تیم سابق خود قرار گرفت. در ادامه گفت و گوی کاپ با محسن فروزان را می خوانید: 

*مقابل استقلال بازی کردی. 

بازی کردن مقابل استقلال همیشه سخت است. باید اعتراف کنم من یک خانه بیشتر ندارم و آن هم استقلال است. زیر هر آسمان و هر زمینی باشم من یک استقلالی هستم. یک سال افتخار پوشیدن پیراهن این تیم را داشتم که تن بزرگان این فوتبال بوده است. هیچ وقت روزهای تلخ و شیرین را در این تیم فراموش نمی کنم. 

*در جریان بازی خیلی تشویق شدی. 

هیچ وقت فکر نمی کردم در استقلال این قدر محبوب باشم. آنها طی بازی خیلی تشویقم کردند. واقعا حس عجیبی بود. یک نکته به من ثابت شد و آن این است که در استقلال نیستم ولی مردم خیلی دوستم دارند. 

*با مهدی رحمتی هم برخورد خیلی گرمی داشتی. 

باید بگویم من با هیچ دروازه بانی مشکل ندارم. رحمتی الان دروازه بان استقلال است و برای این تیم زحمت می کشد. باید بگویم هر بازیکنی در استقلال یک دقیقه هم بازی کند قابل احترام است. اگر روزی در استقلال بازی کنم سرباز این تیم هستم. اگر هم نباشم طرفدار این تیم هستم و به عنوان یک طرفدار آرزوی موفقیت برای هم تیمی هایم می کنم. 

*با منصوریان برخوردی داشتی؟ 

بله. بین دو نیمه ایشان را دیدم. او را خیلی دوست دارم. صحبت های خصوصی هم با یکدیگر کردیم. (با خنده) باید بگویم موفقیت منصوریان و استقلال آرزوی قلبی من است. 

*بازی دیروز را چطور دیدی؟ 

بازی خیلی خوبی بود. دو تیم به دنبال ارائه بازی زیبا بودند. فکر کنم آن دو، سه هزار نفری که در بازی حضور داشتند از دیدن این بازی لذت بردند. باید بگویم خونه به خونه تیم لیگ یکی نیست و همه ما از حالا فکر می کنیم به لیگ برتر صعود خواهیم کرد. امیدوارم این اتفاق با حمایت خوب مردم بابل بیفتد. 

*فکر می کنی استقلال بتواند قهرمانی را کسب کند؟ 

استقلال همیشه یک پای قهرمانی است. فکر می کنم تیم خوبی هم بسته شده است. آرزوی موفقیت و کسب عنوان قهرمانی را برای استقلال دارم. فکر می کنم با حمایت هواداران این امر اتفاق بیفتد. 

*در پایان اگر صحبتی مانده در خدمت هستیم. 

از مردم بابل هم تشکر می کنم. در تورنمنتی که هفته گذشته در این شهر داشتیم مرا سورپرایز کردند. از طرفداران استقلال می خواهم امسال از خونه به خونه حمایت کنند تا این تیم انشاالله در پایان فصل به لیگ برتر صعود کند.


تاریخ : سه شنبه 29 تیر 1395 | ساعت 19 و 38 دقیقه و 20 ثانیه | نویسنده : Mohammad . SS | نظرات

تعداد کل صفحات : 19 :: 1 2 3 4 5 6 7 ...

  • paper | دنیای اس ام اس | سامان