تبلیغات
استقـــلال ســــرورتونه لنگیـــا - مطالب مرداد 1395

تیم استقلال یکبار دیگر موفق به شکست دادن یک تیم لیگ دویی نشد

استقلال تهران از ساعت 18 امروز مقابل تیم لیگ دویی شهرداری فومن قرار گرفت که در این بازی نیز موفق به کسب پیروزی نشد.
در این بازی که استقلال بیشتر با نفراتی به میدان رفت که در بازی روز گذشته این تیم به میدان نرفته بودند، بیشتر از تیم حریف صاحب توپ و میدان بود و در اکثر دقایق نیمه نخست بازی، این آبی پوشان بودند توانستند تاکتیک های خود را به معرض نمایش بگذارند.
استقلال در این بازی خیلی زود و قبل از این که بازی به دقیقه 10 خود برسد توسط علی قربانی، مهاجم نوک خود موفق به گل زنی شد. 
استقلالی ها در دقایق باقی مانده تا پایان نیمه نخست، بارها توسط بازیکنان خط حمله اش به ویژه آرش افشین  بختیار رحمانی صاحب موقعیت گل شدند اما در نهایت موفق به استفاده کردن از آنها نشدند.
در نیمه دوم این بازی نیز باز هم حملات استقلال بر روی دروازه حریف ادامه داشت و این تیم بارها تا آستانه گل زنی دوباره به تیم شهردرای فومن پیش رفت. حتی یکبار نیز آرش افشین موفق به گرفتن خطای پنالتی از مدافعان تیم شهرداری فومن شد اما خود وی این پنالتی را از دست داد.
تلاش شاگردان حسن اشجاری سرانجام در دقایق پایانی این بازی ثمر بخش بود و سعید دلاور، مهاجم تیم شهرداری فومن موفق به باز کردن دروازه تیم استقلال شد تا این دیدار با حساب مساوی به پایان برسد.


تاریخ : یکشنبه 31 مرداد 1395 | ساعت 20 و 23 دقیقه و 28 ثانیه | نویسنده : Mohammad . SS | نظرات

بازی دوستانه استقلال و شهرداری فومن، یک میهمان خاص داشت

حضور یک روحانی در زمین شماره 2 آزادی و برای تماشای دیدار تدارکاتی استقلال و شهرداری فومن، اتفاق خاصی بود که رخ داد.
وی برخورد گرمی با نصرالله عبداللهی و علیرضا منصوریان داشت.


تاریخ : یکشنبه 31 مرداد 1395 | ساعت 19 و 43 دقیقه و 18 ثانیه | نویسنده : Mohammad . SS | نظرات

 سرمربی تیم استقلال نشستی را با مدافع این تیم برگزار کرد

علیرضا منصوریان در جریان بازی دوستانه دیروز مقابل پاس همدان،جلسه ای را با خسرو حیدری  برگزار کرد.
 حیدری بعد از اینکه نامش از فهرست تیم ملی خط خورد، از نظر روحی شرایط خوبی ندارد و به همین دلیل منصوریان دقایقی با این بازیکن به صحبت پرداخت تا وی را از لحاظ روحی به شرایط تمرینات بازگرداند.
سرمربی استقلال بارها از ابتدای فصل از مهدی رحمتی و خسرو حیدری به عنوان دو بازیکن باتجربه تیمش یاد کرده است.
حیدری ترجیح داده در روزهای گذشته درباره حذف غیرمنتظره نامش از فهرست تیم ملی سکوت کند.


تاریخ : یکشنبه 31 مرداد 1395 | ساعت 16 و 33 دقیقه و 03 ثانیه | نویسنده : Mohammad . SS | نظرات


تاریخ : یکشنبه 31 مرداد 1395 | ساعت 00 و 57 دقیقه و 30 ثانیه | نویسنده : Mohammad . SS | نظرات

مدافع برزیلی مورد نظر استقلال برگه فسخ قراردادش را ارایه کرد

به گزارش کاپ، در حالی که باشگاه سپاهان مدعی است لئوناردو پادووانی یک فصل دیگر با این مجموعه قرارداد دارد اما پادووانی مدرکی رو کرد که نشان می دهد بازیکن آزاد است.
بر این اساس فیفا قرارداد این بازیکن با باشگاه سپاهان را یکطرفه فسخ کرد تا برای پیوستن به استقلال تهران مشکلی نداشته باشد. 
مسوولان باشگاه سپاهان پس از اطلاع یافتن از این ماجرا رایزنی های خود را جهت اعتراض به تصمیم فیفا آغاز کرده اند.


تاریخ : شنبه 30 مرداد 1395 | ساعت 21 و 17 دقیقه و 17 ثانیه | نویسنده : Mohammad . SS | نظرات

استقلال تهران در یک دیدار تدارکاتی مقابل تیم لیگ دویی پاس همدان در ورزشگاه آزادی تن به شکست داد

 آبی پوشان تهران که برای رسیدن به آمادگی در دوران تعطیلات، بازی های تدارکاتی را در دستور کار خود دارند، در یک دیدار تدارکاتی برابر تیم پاس همدان متحمل شکست خورد.
دقایق حساس این بازی به شرح زیر بود:
دقیقه 10)  اعلام یک ضربه ایستگاهی در دقیقه دوم برای استقلال. کاوه رضایی با یک شوت تلاش کرد دروازه حریف را باز کند اما این توپ با اختلافی اندک از بالای دروازه راهی اوت شد.
دقیقه 19- گل برای پاس)  ضد حمله تیم پاس باعث ایجاد یک موقعیت تک به تک برای مهاجم این تیم شد تا در دقیقه ۱۹ شهرام کوثری اولین گل بازی را به ثمر برساند.
دقیقه 23) ارسال میثم مجیدی برای بهنام برزای، این بازیکن را در موقعیت تک به تک قرار داد ولی این بازیکن نتوانست توپ را به خوبی کنترل کند و دروازه بان تیم پاس با خروج از دروازه، توپ را در آغوش گرفت.
دقیقه ۴۰)  این دیدار پاس میلاد زکی پور برای میعاد یزدانی با ضربه او به توپ همراه شد و این توپ وارد دروازه تیم پاس شد اما داور معتقد بود این گل در موقعیت آفساید به ثمر رسیده است و به همین دلیل گل را مردود اعلام کرد.
دقیقه ۴۳) این دیدار در حالی که استقلالی ها صاحب موقعیت گلزنی خوبی شده بودند، به دلیل مصدومیت کوثری مهاجم پاس، در یک کار جوانمردانه توپ را به اوت زدند.
دقیقه ۶۰)کاوه رضایی در موقعیت تک به تک با دروازه بان پاس قرار گرفت اما ضربه این بازیکن را دروازه بان تیم پاس به سختی راهی کرنر کرد. ارسال این کرنر برای آبی ها هم موقعیت شوت زنی خوبی برای میعاد یزدانی فراهم کرد ولی شوت این بازیکن با اختلاف از بالای دروازه پاس راهی اوت شد.
دقیقه 65)  ضربه ایستگاهی اعلام شده برای تیم پاس  را مهدی رحمتی براحتی در آغوش گرفت.
دقیقه 66) ارسال میثم مجیدی برای امین حاج محمدی با ضربه سر این بازیکن همراه شد ولی توپ با اختلافی ناچیز از کنار دروازه راهی اوت شد.
دقیقه ۷۰)  ارسال یک توپ برای بازیکن تیم پاس او را در موقعیت گل قرار داد و ضربه او به گل تبدیل شد اما کمک داور پیش از آن با پرچم زدن، این موقعیت را آفساید اعلام کرد و به این ترتیب گل مردود اعلام شد.
دقیقه 71) اعلام یک ضربه ایستگاهی به سود استقلال کاوه رضایی با یک شوت تلاش کرد دروازه پاس را باز کند اما این توپ با اختلافی اندک از بالای دروازه راهی اوت شد.
دقیقه 73) محسن کریمی بازیکن تازه وارد استقلال در این دیدار که به جای علی سیاری وارد زمین شده بود در موقعیت تک به تک با دروازه بان پاس قرار گرفت ولی توپ او به کناره دروازه برخورد کرد.
دقیقه 80)  شوت سرکش مهاجم تیم پاس  را مهدی رحمتی به شکلی دیدنی دفع کرد.


تاریخ : شنبه 30 مرداد 1395 | ساعت 20 و 41 دقیقه و 50 ثانیه | نویسنده : Mohammad . SS | نظرات


تاریخ : شنبه 30 مرداد 1395 | ساعت 10 و 39 دقیقه و 56 ثانیه | نویسنده : Mohammad . SS | نظرات

دکتر نوروزی: با توجه به پیشرفت خوب روزبه چشمی می توان امیدوار بود که این بازیکن زودتر از موعد به تمرینات برگردد

با توجه به گذشت نزدیک به چهار و نیم ماه از جراحی بسیار سنگین روزبه چشمی که البته از 3 ناحیه از زانو انجام گرفته بود شکر خدا به تمرینات با وزنه و تمرینات فانکتشنال رسیده است.
وی افزود: فکر می کنم اگر شرایط به همین منوال پیش برود چشمی تمرینات سنگین ودویدن خود را زودتر آغاز خواهد کرد.
دکتر نوروزی درباره جراحی زانوی کنعانی زادگان هم گفت: کنعانی زادگان روز پنجشنبه از ناحیه زانو تحت عمل جراحی قرار گرفت که انشااله از امروز درمان فیزیوتراپی خود را آغاز خواهد کرد. با توجه به اینکه جراحی کنعانی زادگان از ناحیه رباط صلیبی و مینیسک بوده میزان دوری اش از میادین حدود شش ماه خواهد بود.


تاریخ : شنبه 30 مرداد 1395 | ساعت 10 و 32 دقیقه و 00 ثانیه | نویسنده : Mohammad . SS | نظرات

 تمرینات استقلال در غیاب علیرضا منصوریان برگزار شد

تمرین امروز استقلال در غیاب سرمربی آبی پوشان که برای تماشای بازی خونه به خونه و بادران به بابل رفته بود برگزار شد.این تمرین تحت برنامه ریزی محمد خرمگاه دستیار اول منصوریان برگزار شد.
*حدود 100 تماشاگر در کمپ زنده یاد حجازی حضور داشتند.
*آبی پوشان ابتدا زیر نظر استیو به گرم کردن بدنها و انجام کارهای سرعتی پرداخته و پس از آن به فوتبال تاکتیکی در ٤ تیم پرداختند. 
* خسروحیدری بعد از یک ساعت به رختکن رفت.
*در کنار محل تمرین استقلال یک سالن عروسی است و  بیشتر مهمانان عروسی با کت و شلوار آمدند و تمرین را تماشا کردند تا حال و هوای عروسی به تمرین آبی ها منتقل شود.
 *محسن کریمی در تمرین گروهی حضور یافت.
*نصرالله عبداللهی در تمرین امروز غایب بود.


تاریخ : جمعه 29 مرداد 1395 | ساعت 20 و 25 دقیقه و 23 ثانیه | نویسنده : Mohammad . SS | نظرات

منصوریان من را همیشه مورد مشورت قرار می داده است

منصور پورحیدری در گفت و گو با کاپ،درباره رفتن خود از سرپرستی استقلال عنوان کرد:صدای ورزشگاه من را خیلی در مسابقات اذیت می کرد.در همین بازی با پیکان،ورزشگاه شهر قدس 30 پله داشت.این موضوع اسباب زحمت برای برخی دوستان را فراهم می کرد که من را ناراحت می کرد.
وی ادامه داد:خیلی تلاش کردم مقاومت کنم.با این وجود دیگر نشستن روی نیمکت مقدور نبود.با این وجود از تیم جدانمی شوم و به استقلال سر می زنم.
عضو هیات مدیره استقلال درباره حضور نصرالله عبداللهی به جای خود گفت:عبداللهی از سال گذشته کنار تیم بود و بر همه چیز اشراف دارد.در هر گرفتاری من داشتم نصی کمک می کرد.به طور حتم عبداللهی تنها کسی است که می تواند در این مقطع به عنوان یک سرپرست تیم را جمع کند.من شخصا به آینده استقلال خیلی امیدوارم.
وی درباره اینکه گفته می شود منتقد اول علیرضا منصوریان است و رابطه خوبی با او ندارد،بیان داشت:اصلا اینطور نیست.من اکثر مواقع در این سال ها با منصوریان در تماس بوده ام.او هم من را همیشه مورد مشورت قرار می داده است.این بحث ها واقعیت ندارند.
پیشکسوت استقلال درباره اظهارات آتیلا حجازی مبنی بر اینکه وی در زمان حضورش در هیات مدیره در سال 86 پشت ناصر حجازی را خالی کرد اظهار داشت:هیچ حرفی درباره آتیلا حجازی و حرف های او نمی زنم.
پورحیدری درباره اینکه فشارهایی برای تغییر در اعضای کادر فنی استقلال وجود دارد گفت:مربیان حاضر در استقلال دستیاران منصوریان هستند.او با این نفرات کار کرده و موفق بوده است.فکر می کنم منصوریان با این نفرات راحت تر است و به همین دلیل کارش را بهتر پیش می برد.


تاریخ : جمعه 29 مرداد 1395 | ساعت 11 و 55 دقیقه و 43 ثانیه | نویسنده : Mohammad . SS | نظرات

مدافع استقلال از فهرست آبی پوشان خارج شد

محمد حسین کنعانی زادگان که روز گذشته تحت عمل جراحی مینیسک قرار گرفت، از فهرست استقلال خارج شد.
خروج کنعانی زادگان به صورت توافقی صورت گرفته و این بازیکن در صورت بهبود تا نیم فصل به لیست استقلال برمی گردد.
این دقیقا همان اتفاقی است که استقلالی ها برای روزبه چشمی در نظر دارند.


تاریخ : جمعه 29 مرداد 1395 | ساعت 11 و 53 دقیقه و 54 ثانیه | نویسنده : Mohammad . SS | نظرات

عمل مدافع استقلال با موفقیت انجام شد

محمد حسین کنعانی زادگان که روز گذشته دربیمارستان کیان تحت عمل جراحی همسترینگ قرار گرفت،امروز مرخص می شود.
وی در گفت و گو با کاپ اظهار داشت:پزشکان خوشبختانه از عملی که صورت گرفت راضی بودند.از کسانی که در این مدت جویای حالم بودند تشکر می کنم.امیدوارم بتوانم با طی دوران نقاهت هر چه سریعتر شرایط بازی را پیدا کنم.


تاریخ : جمعه 29 مرداد 1395 | ساعت 11 و 52 دقیقه و 35 ثانیه | نویسنده : Mohammad . SS | نظرات

مدافع برزیلی فصل گذشته سپاهان در آستانه عقد قرارداد با استقلال قرار دارد

لئوناردو پادوانی،با استقلال به توافق رسیده و یک قدم تا امضا قرارداد با استقلال قرار دارد.
باشگاه استقلال بر این باور است که پادوانی بازیکن آزاد است و این حکم نهایی فیفا محسوب می شود.
وی در استقلال جانشین محمد حسین کنعانی زادگان می شود که از فهرست آبی پوشان خارج شده بود.


تاریخ : جمعه 29 مرداد 1395 | ساعت 11 و 50 دقیقه و 06 ثانیه | نویسنده : Mohammad . SS | نظرات

دوست ندارم با بیان برخی مسائل استقلالی ها را ناراحت کنم

آرش برهانی که در برنامه دورهمی حضور یافته بود درباره دلیل جدایی اش از استقلال اظهار داشت:یک سری دوستان دوست نداشتند من در استقلال بازی کنم.در سال های گذشته هم بود.وقتی گل می زدم یا بهترین بازی را می کردم،در مسابقه بعدی روی نیمکت می نشستم.هر بازیکنی هم اگر فرصت بازی پیدا نکند،افت می کند.
وی ادامه داد:دلیل این اتفاقات را آن زمان نمی دانستم اما امسال فهمیدم.دلیل نیمکت نشینی ها این بود که از استقلال بیرون بروم.در این شرایط دیگر روی نیمکت هم نمی شینم.
مهاجم سابق استقلال درباره اینکه شفاف بگوید چرا از این تیم جدا شد گفت:کسانی که استقلالی اصیل هستند می دانند من چرا از این تیم بیرون آمدم.نمی خواهم اسم بیاورم.این مشکل من با برخی آدم ها بوده است.دوست ندارم با بیان برخی مسائل استقلالی ها را ناراحت کنم.
در ادامه مهران مدیری از برهانی خواست که درباره برخی اسامی نظرش را بگوید؛
مهدی رحمتی عقاب
علیرضا منصوریان کاپیتان من بود.
مهرداد میناوند:تا حالا درباره میناوند فکر نکرده ام.دوست خوبم هست ولی درباره اش فکر نکردم.
پرویز مظلومی:ساده
عادل فردوسی پور:همشهری
خداحافظی کی می کنی؟نمی دانم.شاید بعد از این برنامه خداحافظی کنم!


تاریخ : پنجشنبه 28 مرداد 1395 | ساعت 23 و 16 دقیقه و 42 ثانیه | نویسنده : Mohammad . SS | نظرات

 تمرین در سکوت حدود 50 تماشاگری که در محل حضور داشتند برگزار شد.در دقایق پایانی تمرین،منصوریان لحظاتی تشویق شد

تمرینات استقلال عصر امروز در زمین کمپ زنده یاد ناصر حجازی پیگیری شد.این تمرین در سکوت حدود 50 تماشاگری که در محل حضور داشتند برگزار شد.در دقایق پایانی تمرین،منصوریان لحظاتی تشویق شد.
*علیرضا منصوریان یک ساعت و نیم قبل از شروع تمرین به محل رسید.وی به دفتر خود رفت و برنامه های تمرینی را مرور کرد.
*محمود رضا بابایی مدیر روابط عمومی سابق استقلال در تمرین حضور داشت.وی در حاشیه تمرین جلسه نسبتا طولانی با علیرضا منصوریان داشت.
*نصرالله عبداللهی سرپرست تیم استقلال در تمرین حضور داشت.
4 دروازه بان در تمرین حضور داشتند.به جز مهدی رحمتی،سید حسین حسینی و عرشیا بابازاده،دروازه بان جوانان استقلال هم در تمرین شرکت کردند. 
*ادموند اختر پیشکسوت استقلال از حاضران در تمرین بود.
*بازیکنان استقلال پس از پشت سرگذاشتن به دو گروه بنفش و زرد تقسیم شدند و بازی درون تیمی انجام دادند.علیرضا منصوریان هم در هر دو تیم حضور داشت.
*محسن کریمی در دقایق پایانی تمرین به صورت جداگانه تمرین کرد.وی زیر نظر جونز تمرینات خاصی را پشت سرگذاشت.


تاریخ : پنجشنبه 28 مرداد 1395 | ساعت 21 و 17 دقیقه و 36 ثانیه | نویسنده : Mohammad . SS | نظرات

تعداد کل صفحات : 14 :: 1 2 3 4 5 6 7 ...

  • paper | دنیای اس ام اس | سامان