تبلیغات
استقـــلال ســــرورتونه لنگیـــا - مطالب شهریور 1395

برای استقلال این سه امتیاز جای خوشحالی زیاد ندارد چون در ادامه فصل پیروزی های مهم دیگری را کسب می کنیم

بختیار رحمانی ،درباره پیروزی استقلال مقابل ذوب آهن اظهار داشت:خدا را شکر می کنم که به اولین پیروزی مان رسیدیم.بازی مقابل تیم یحیی گل محمدی سخت است.شکل تیمی ذوب آهن خیلی خوب است.ما دو بر صفر جلو افتادیم و طبیعی بود که حریف حمله کند.مهم این بود که به خواسته مان برسیم و از بدشانسی رها شویم.

وی ادامه داد:نمی دانم چطور می شود از این هوادارانی که دیروز و در این مدت پس از دربی آمدند و حمایت کردند تشکر کرد.این نتیایجی که گرفته بودیم در شان هواداران نبود.در شان باشگاه استقلال نبود و در شان هیچ کدام از بازیکنان هم نبود.از طرف همه بچه ها دست تک تک هواداران را می بوسم و امیدوارم در ادامه فصل روند خوبی را طی کنیم.هواداران در این فصل یار و یاور حقیقی تیم بودند. 

هافبک استقلال درباره صحنه پنالتی روی خود و اینکه بازیکنان ذوب آهن اعتقاد داشتند این صحنه پنالتی نبوده است بیان داشت:این صحنه صد در صد پنالتی بود.در آن صحنه،بازیکن جوان ذوب آهن بود که خطا کرد و آن صحنه کاملا پنالتی بود.قبل از خطا هم دو دستی من را گرفته بود و فکر می کنم تصاویر مسابقه صحت پنالتی را نشان می دهد.پس از بازی هم گفت که خطا کرده است.

وی ادامه داد:اتفاق مثبتی در تیم ما رخ داد و آن این بود که همه اعضای تیم برای این پیروزی زحمت کشیدند.یعنی چه 11 بازیکن اصلی و چه نفرات دیگر و کادر فنی برای این برد در کنار هم بودند و اتحاد خوبی حکفرما بود.کاش در رختکن ما بودید و می دیدید که بازیکنان پس از بازی در رختکن ولو شده بودند.دیشب که به منزل رفتم نا برای راه رفتن نداشتم.در این بازی باید خیلی می دویدیم و خدا را شکر می کنم نتیجه این تلاش به یک پیروزی شیرین انجامید.

هافبک استقلال درباره پست خود در این تیم گفت:با توجه به سیستم بازی استقلال،کارم در این پست سخت تر است.منصوریان هم در حین بازی نکاتی را می گوید و راهنمایی می کند.در این روش بازی،من تقریبا گوش چپ هستم و سعی می کنم در کار دفاع و حمله به تیم کمک کنم.امیدوارم در بازی های آینده مالکیت توپ هم برای ما بیشتر شود تا در طراحی حملات در کنار سایر بازیکنان به استقلال کمک کنم.

وی درباره اینکه آیا استقلال را می تواند کاندیدای قهرمانی قلمداد کند یا نه اظهار داشت:من شک ندارم که استقلال مدعی قهرمانی است.از اول فصل با همین دید به استقلال آمدم.سال گذشته در لیگ قهرمانان آسیا بازی کردم و می دانم تیم ما می تواند در آسیا هم موفق باشد.در لیگ هم شکی ندارم که می توانیم بالا و بالاتر برویم.هنوز با برخی تیم های بالای جدول بازی نکردیم و اگر در این مسابقات به پیروزی برسیم می توانیم صعود خوبی داشته باشیم.از سوی دیگر این را هم می دانم که ما باید خیلی از این بهتر باشیم.فکر می کنم برای استقلال این سه امتیاز جای خوشحالی زیاد ندارد چون در ادامه فصل پیروزی های مهم دیگری را کسب می کنیم.به همین دلیل زیاد خوشحالی نمی کنیم تا بردهای مهم دیگر را از راه برسند.

رحمانی خاطرنشان کرد:دوست دارم به نمایندگی از تیم این پیروزی را به منصورخان پورحیدری،پدر استقلال تقدیم کنم.او اسطوره باشگاه است و من برایش آرزوی سلامتی می کنم.می دانم کنار تیم آمدن برایش سخت است اما قصد دارم با بچه های تیم هماهنگ کنم و در اولین فرصت به دیدار وی بریم تا جویای احوالش باشیم.امیدوارم سایه پورحیدری و همه بزرگان بر سر ما باشد. تاریخ : چهارشنبه 31 شهریور 1395 | ساعت 19 و 57 دقیقه و 02 ثانیه | نویسنده : Mohammad . SS | نظرات

تمرین تیم فوتبال استقلال در غیاب 4 بازیکن برگزار شد

تمرین امروز (چهارشنبه) تیم فوتبال استقلال از ساعت 11 در زمین شماره دو ورزشگاه آزادی برگزار شد. 
* کاوه رضایی، جابر انصاری، سید حسین حسینی و بختیار رحمانی در تمرین امروز غایب بودند. 
* غیبت انصاری در تمرین امروز کمی مشکوک به نظر می‌رسید و برخی از هواداران در تمرین معتقد بودند او به دلیل عدم قرار نگرفتن در ترکیب اصلی در بازی روز گذشته، به نشانه اعتراض در تمرین امروز شرکت نکرده است. 
* علیرضا منصوریان از بازیکنان خود به خاطر پیروزی در بازی روز گذشته مقابل ذوب‌آهن تشکر کرد. سرمربی تیم فوتبال استقلال تشکر ویژه‌ای از مهدی رحمتی و خسرو حیدری داشت چرا که معتقد بود کاپیتان‌های اول و دوم تیمش توانستند به خوبی تیم را جمع‌وجور کنند. 
* بازیکنان اصلی به ریکاوری پرداختند و دیگر بازیکنان در دو گروه به بازی فوتبال تحت فشار مشغول شدند. رحمتی هم در این بازی حضور داشت و چند گل هم به ثمر رساند و البته کُری زیادی هم با دیگر بازیکنان داشت. 
* یکی از هواداران تیم فوتبال استقلال، دسته گلی آبی رنگ به منصوریان اهدا کرد.


تاریخ : چهارشنبه 31 شهریور 1395 | ساعت 19 و 51 دقیقه و 37 ثانیه | نویسنده : Mohammad . SS | نظرات

به نظر می رسد پیراهن غول پیکر منصوریان برای استقلال شانس می آورد

قبل از دربی پایتخت بود که خبر از تهیه پیراهن بزرگ علیرضا منصوریان با شماره 10 استقلال منتشر شد که در دربی 83 نیز از آن روی سکوهای آبی رونمایی شد. آن بازی مقابل پرسپولیس برای استقلال با سپری نشد و آبی پوشان توانستند به یک تساوی با ارزش برسند که تقریبا از آن خوشحال بودند.
روز گذشته با اینکه استقبال پرشوری از بازی استقلال نشده بود اما بازهم پیراهن شماره 10 منصوریان روی سکوها پهن شد. در نهایت منصوریان و شاگردانش طلسم 7 هفته ای را شکستند تا مشخص شود این پیراهن برای استقلال شانس می آورد.
با این وضعیت باید شاهد پهن شدن این پیراهن در بازیهای خانگی آینده استقلال هم باشیم.تاریخ : چهارشنبه 31 شهریور 1395 | ساعت 10 و 27 دقیقه و 43 ثانیه | نویسنده : Mohammad . SS | نظرات

سه بازیکن استقلال جایی در ترکیب استقلال ندارد، حتی برای یک دقیقه

آرش افشین، امین حاج محمدی و میثم مجیدی سه بازیکن استقلال هستند که جایی در ترکیب تیم منصوریان ندارند، حتی برای چند ثانیه. این سه بازیکن به روی سکو و نیمکت تبعید شده اند و از همین حالا می توان گفت در نیم فصل باید منتظر جدایی شان بود. این سه بازیکن به طور کلی منصوریان را نا امید کرده اند. البته حاج محمدی هنوز برای استقلال او بازی نکرده است ولی منصوریان هیچ امیدی به امین ندارد.
میثم مجیدی هم به خاطر عملکرد بدی که در بازی استقلال خوزستان داشت به بلک لیست منصوریان اضافه شد. آرش افشین هم پس از عملکرد ضعیف در دیدار با صنعت نفت آبادان از لیست منصوریان کنار گذاشته شد. این سه بازیکن در حال حاضر در بلک لیست منصوریان هستند و جایی در اندیشه های او ندارند، مگر اینکه تغییری در سبک بازی خود ایجاد کنند و بخواهند کمی شرایط را تغییر دهند، درست مثل بختیار که تلاش کرد و در بازی با ذوب آهن هم مهره ای موثر بود.


تاریخ : چهارشنبه 31 شهریور 1395 | ساعت 10 و 24 دقیقه و 52 ثانیه | نویسنده : Mohammad . SS | نظرات


بازیکنان کناری استقلال دربرابر ذوب آهن خوب کار کردند

آتیلا حجازی در گفت و گویی درباره دیدار استقلال مقابل ذوب آهن اظهار داشت:به هواداران استقلال بابت کسب سه امتیازی که به سختی به دست آمد تبریک می گویم.مهم کسب پیروزی بود اما کیفیت بازی استقلال چنگی به دل نمی زد.ذوب آهن در گردش توپ و موقعیت سازی خیلی خوب کار کرد.با این وجود خوشحالم استقلال نخستین پیروزی اش را کسب کرد.
وی ادامه داد:یکی از نقاط قوت استقلال در بازی شب گذشته حضور یعقوب کریمی در دفاع چپ بود.مگویان مهره خوبی برای بازی در دفاع چپ نیست چون قابلیت نفوذ ندارد.او در دفاع میانی خصوصیات خوبی دارد اما وقتی به دفاع چپ رفت دچار مشکل شد.حضور کریمی جوان روند تهاجمی استقلال را افزایش داد و او بارها و بارها حمله کرد.در جناح راست هم وریا غفوری نقش موثری داشت و فکر می کنم بازیکنان کناری استقلال دربرابر ذوب آهن خوب کار کردند.
حجازی خاطرنشان کرد:یکی از نقاط ضعف عجیب استقلال در این بازی این بود که سخت گیری در خط دفاعی تیم نبود.دیدیم که بازیکنان ذوب آهن بارها و بارها در نقاط حساس صاحب فرصت و موقعیت شدند و از سوی دیگر در نزدیکی دروازه استقلال زیاد سر زدند.به نظرم کادر فنی استقلال باید به این موضوع دقت زیادی داشته باشد.از سوی دیگر فکر می کنم حضور یک بازیگردان قهار نیاز اصلی امروز استقلال است و در صورتیکه این نقطه ضعف برطرف شود تیم جهش فوق العاده ای پیدا می کند.


تاریخ : چهارشنبه 31 شهریور 1395 | ساعت 10 و 23 دقیقه و 21 ثانیه | نویسنده : Mohammad . SS | نظرات


تاریخ : چهارشنبه 31 شهریور 1395 | ساعت 10 و 21 دقیقه و 37 ثانیه | نویسنده : Mohammad . SS | نظرات

این بازی برای ما از دربی هم سنگین تر بود

علیرضا منصوریان در نشست خبری پایان مسابقه مقابل ذوب آهن اظهار داشت: بازی خیلی خوب، سنگین و نفس گیری بود. این بازی برای ما از دربی هم سنگین تر بود.و همیشه بازیهای بعد از دربی چنین شرایطی دارد. به یحیی هم قبل از بازی گفتم که بدموقعی به هم خوردیم. این تیم یحیی از تیم دو سال پیش ذوب هم بهتر بود. ما دو بر یک بردیم اما استرس خوردن گل مساوی سبب شد که در اواخر بازی عقب بازی کنیم و ممکن بود هر لحظه گل تساوی را دریافت کنیم. هر چند که ممکن بود روی ضدحمله به گل های بیشتری دست یابیم.
سرمربی استقلال در رابطه با پلان B استقلال بعد از خوردن گل اول از ذوب آهن اذعان داشت: یکی از دلایل اصلی این مساله فشار روحی روانی روی ما بود. خسرو حیدری در این شرایط ضربه آخر را نمی زد و موقعیت های خوبی ایجاد می کرد. البته نبردن ما در دیدارهای قبل سبب فشار روی بازیکنان شده بود و همین نگرانی را افزایش می داد. این استرس از طرف ما به سکوها انتقال یافت. البته چون بازیهای ما در بهمن و دی چهار روز چهار روز خواهد بود، فرصت داریم که در آن زمان از ترکیب اصلی استفاده کنیم.
وی افزود: حاشیه امنیت کمک می کند که کیفیت تیم را بالا ببریم. حاشیه امنیت نباید سبب شود که کیفیت تیم پایین بیاید و بازیکنی مطمئن به جایگاه خود باشد. به جای ترکیب باید به دنبال ساختار باشیم. فکر می کنم به ساختار نهایی خود می رسیم. من به این 21 روز به یک نقطه عطف نگاه می کنم. در رختکن هم از بدنسازهای تیم تشکر کردم.
منصوریان در ارتباط با پنالتی مشکوک بازی بیان داشت: من اصلا پنالتی را ندیدم چون داشتم با بهتاش فریبا صحبت می کردم. الان داوران ما پوست اندازی کرده اند و از نظر روانی و فیزیکی تغییر کرده اند. البته معتقدم صحنه ای که روی کاوه رضایی بود هم می توانست گل سوم ما باشد.  حتی تا آخرین ثانیه ها هم داور نهایت تلاش خود را کرد که وقت های تلف شده را نگه دارد. مطمئنا تا نیم ساعت دیگر 20 کارشناس در این باره نظر می دهند. 
وی درباره دورنمای خود تصریح کرد: امیدوار بودم قبل از تعطیلات با برد به این تعطیلات برویم. ما به جام حذفی نگاهی ویژه داریم زیرا جامی است که می تواند راهی خوب به سوی سهمیه آسیا باشد.
سرمربی استقلال درباره استفاده از روش 2-4-4 در این بازی اذعان داشت: ما همیشه با دو فروارد بازی می کردیم اما در دربی برای اولین بار از 2-4-4 لوزی استفاده کردیم.
وی در رابطه با شرایط بختیار رحمانی تصریح کرد: بختیار فوق العاده خوب است و در فولاد قهرمان ایران شده است. اما اینجا فشار خیلی سنگین تر از اهواز و تبریز است. من فکر می کنم او احتیاج به زمان دارد. بازیکنی پابه توپ و تک ضرب زن است اما نیاز به زمان دارد.
منصوریان در ارتباط با جا ماندن مدافعان تیم تصریح کرد: باید با تلاش و زحمت عیب های خود را برطرف کنیم. قطع به یقین ما در تمرینات برنامه زیادی می گذاریم. اما اگر این ضعف همچنان وجود دارد و مدافعان دور می خوردند قطع به یقین باید این ضعف را برطرف کنیم.
سرمربی استقلال در ارتباط با شرایط جسمی فرشید اسماعیلی خاطرنشان کرد: فرشید مشکل خستگی نداشت. او تقسیم انرژی نداشت. در استقلال نمی توان 25 دقیقه مداوم گاز را گرفت و بازیکن حریف را پرس کرد. تعویض فرشید در اثر خستگی نبود. او امروز بهتر شده بود. باید خودش درباره قابلیت های خودش به باور برسد. برایم جالب است این بچه 165 سانتی متری با هر کسی می پرد خطایش را می گیرند. یک سری قابلیت های منحصر بفرد دارد و این را به خرمگاه هم گفتم. تشکر ویژه ای از خسرو حیدری و مهدی رحمتی داشتم که خیلی خوب جوان تر ها را هدایت کردند. 
منصوریان در خاتمه درباره مصاحبه نکردن بازیکنان استقلال در خاتمه دیدارها در میکسدزون توضیح داد: اسپانسر نباید جلوی ما را بگیرد تا مصاحبه نکنیم. اما وقتی الان تا آخر فصل یک اسپانسر پول ما را می پردازد، ما باید تمکین کنیم. اگر اسپانسر بخواهد منابع مالی را قطع کند، ما ناچاریم از باشگاه حمایت کنیم. ما و پرسپولیس نباید این مساله را دامن بزنیم. مثل سالهای گذشته صدا و سیما می تواند کدخدامنشانه این مساله را حل کند. ما وقتی به ما می گویند سیاستهای دو باشگاه این است ما هم باید گوش کنیم.


تاریخ : سه شنبه 30 شهریور 1395 | ساعت 22 و 26 دقیقه و 48 ثانیه | نویسنده : Mohammad . SS | نظرات

مهاجم استقلال از هواداران این تیم تشکر کرد

کاوه رضایی پس از بازی استقلال مقابل ذوب آهن در پیامی خطاب به هواداران تیمش نوشت:

دمتون گرم ما با شما استقلالیم


تاریخ : سه شنبه 30 شهریور 1395 | ساعت 22 و 23 دقیقه و 25 ثانیه | نویسنده : Mohammad . SS | نظرات

ترکیب استقلال برای بازی با ذوب آهن مشخص شد

به گزارش کاپ، استقلال تهران با ترکیب مهدی رحمتی، مجید حسینی، رابسون جانواریو، وریا غفوری، یعقوب کریمی، امید ابراهیمی، بختیار رحمانی، فرشید اسماعیلی، خسرو حیدری، علی قربانی و کاوه رضایی به دیدار ذوب آهن می رود.
دیدار استقلال و ذوب آهن از هفته هفتم لیگ برتر از  ساعت 19:30 دقیقه در ورزشگاه آزادی آغاز می شود.


تاریخ : سه شنبه 30 شهریور 1395 | ساعت 16 و 52 دقیقه و 09 ثانیه | نویسنده : Mohammad . SS | نظرات

مهاجم ایرانی آلانیا اسپور درخواست فسخ قرارداد خود را به این باشگاه ارائه کرده است

سجاد شهباززاده، مهاجم سابق استقلال که در ابتدای فصل با اصرار خودش راهی لیگ ترکیه و آلانیا اسپور شد، این روزها به دلیل نیمکت نشینی در تیم جدیدش از شرایطی که دارد، راضی نیست. 
برخی رسانه های ترکیه ای از درخواست شهباززاده برای فسخ قرارداد با باشگاه آلانیا اسپور خبر داده اند. از آنجا خبر می رسد «تولگاهان» مدیربرنامه تُرک تبار سجادشهباززاده رسماً درخواست فسخ قرارداد با تیم آلانیا اسپور را به این باشگاه ارائه کرده است. 
تولگا در این باره اعلام کرده است: «سجاد تمایلی به ادامه حضور در این تیم ندارد.»
 باید دید سجاد شهباززاده به عنوان سومین بازیکن ایرانی که به لیگ ترکیه رفت، مثل 2 بازیکن قبلی در راه بازگشت قرار دارد یا خیر. تاریخ : سه شنبه 30 شهریور 1395 | ساعت 11 و 48 دقیقه و 42 ثانیه | نویسنده : Mohammad . SS | نظرات

استقلال پس از تعطیلات قبلی، شرایط بهتری پیدا کرده است

سرانجام پس از کش و قوس های زیاد،لئوناردو پادوانی از اصفهان راه پایتخت ایران را در پیش گرفت و پیراهن آبی برتن کرد. 
او که در دو بازی اخیر مقابل ماشین سازی و پرسپولیس در فهرست 18 نفره استقلال قرار داشته ،هنوز فرصت همراهی با آبی پوشان را پیدا نکرده است. 
پادو،در گفت و گو با کاپ،درباره حضورش در استقلال،بازی پرسپولیس و آینده آبی پوشان صحبت هایی مطرح کرده است. 
*موافقی از دربی شروع کنیم. 
دربی در همه دنیا مسابقه ای است که با بقیه مسابقات به خاطر حساسیتش متفاوت است.این بازی طبعا خیلی حوادث را در خود دارد و به خصوص از نظر روانی و عاطفی بازیکنان را تحت تاثیر قرار می دهد.این یک واقعیت است که از نظر امتیازی، دربی با بقیه مسابقات تفاوتی ندارد اما حتما در بعد روحی تاثیر خاص خودش را دارد. 
*عملکرد استقلال را چطور دیدی؟ 
استقلال کم کم شکل اصلی خودش را پیدا می کند.ما در دربی خوب، حساب شده و منطقی بازی کردیم.برخی از بازیکنان استقلال اولین بار بود که در دربی شرکت می کردند و با این حال بهتر از انتظارات ظاهر شدند.  
*با این وجود این مسابقه با تساوی به پایان رسید. 
در مجموع در این مسابقه شانس های گل کمی به وجود آمد اما با این حال فکر می کنم اگر استقلال بد شانسی نمی آورد، می توانست برنده از زمین خارج شود. 
*وضعیت خودت چطور است؟ 
من از نظر بدنی هر روز دارم بهتر از قبل می شوم.تعطیلی آینده لیگ برتر کمک می کند که با تیم بیشتر هماهنگ شوم. البته در روزهایی هم که به استقلال اضافه نشده بودم، به صورت انفرادی هر روز تمرین می کردم و از نظر جسمانی شرایط خوبی دارم.در این مدت و در تمرینات گروهی هم به هماهنگی و شناخت متقابل بیشتری با بازیکنان می رسم. 
*آینده استقلال را چطور پیش بینی می کنی؟ 
تا جایی که من می دانم، استقلال پس از تعطیلات قبلی، شرایط بهتری پیدا کرده است و در دیدار با ماشین سازی و پرسپولیس خوب کار کرد. امیدوارم در تعطیلات لیگ پس از مسابقه با ذوب آهن هم خیلی خوب تمرین کنیم و همین مسیر پیشرف را ادامه دهیم.بدون شک من به موفقیت استقلال اطمینان کامل دارم.امیدوارم هواداران استقلال نیز هم در بازی فردا و هم در مسابقات بعدی، به ورزشگاه بیایند و تیم را حمایت کنند.


تاریخ : دوشنبه 29 شهریور 1395 | ساعت 20 و 52 دقیقه و 59 ثانیه | نویسنده : Mohammad . SS | نظرات

سعی و تلاش مان این است که سربلند از بازی ذوب آهن بیرون بیاییم

علیرضا منصوریان در نشست خبری پیش از بازی مقابل ذوب آهن اظهار داشت: سلام و عرض ادب و عید غدیررا تبریک می گویم. درباره بازی فردا با یکی از بهترین تیم های لیگ بازی داریم. گل محمدی یکی از دوستان من است. از صمیم قلب به او خوش آمد می گویم. سعی و تلاش مان این است که سربلند از بازی ذوب آهن بیرون بیاییم.
وی درباره شکست استقلال در فینال جام حذفی مقابل ذوب آهن گفت: من در جام حذفی نبودم. پس از  فاصله کمی از دیدار با ذوب آمدیم. تیم مان خوب است. امیدوارم سربلند بیرون بیاییم. 
سرمربی استقلال درباره تعطیلی پیش روی آبی پوشان در ادامه لیگ برتر و برنامه های تیمش در این مدت بیان داشت:ما باید نگاه ملی داشته باشیم. در مجموع سعی ما این باشد که تیم ملی به جام جهانی راه پیدا کند. ما نگاه مثبت داریم. سه روز تعطیل می کنیم. دو، سه بازی دوستانه انجام میدهیم.در مجموع من نگاهم مثبت بوده است. تعداد جوانانی که در تیم ما هستند زیادند. انشاالله شرایطی پیش بیاید که هم ما از تعطیلی استفاده کنیم و هم تیم ملی سود کافی را ببرد.
وی درباره اینکه استقلال با روند فعلی امتیازات زیادی را از دست داده و این موضوع در پایان فصل مشکل ساز خواهد شد و اینکه حریفان سخت استقلال مانده اند گفت: برای ما و پرسپولیس بازی آسانی وجود ندارد. تیم های دیگر 4 شانس دارند تا در دیدار زنده دیده شوند و متفاوت بازی می کنند. نوع بازی انتحاری رو به روی استقلال و پرسپولیس را می بینیم. همه بازی ها برای ما سخت خواهد بود. اما درباره تساوی ها باید بگویم که 5 امتیاز شیرین را از دست دادیم که کار ما را در بازی های برگشت سخت می کند. بعد از دربی برگشت به اصفهان می رویم. مهم ترین مساله این است که بچه های ما آماده شرایط تغییر جریان در استقلال باشند.
منصوریان درباره اینکه آیا ترکیب اصلی خط دفاعی تیمش را شناخته است یا نه بیان داشت:دغدغه ما در خط دفاع این است که بعد از حتی یک گل باید برنده باشیم زیرا مشخص نیست گل های بعدی در راه باشد. باید به بازیکنان یاد بدهیم تعداد گل خورده کم و تعداد گل زده زیاد باعث می شود ما راه درست را طی کنیم. خط دفاع را به خوبی شناختیم و با اضافه شدن پادوانی مهره های بهتری داریم. بعد از تعطیلات با یک سیستم جدید بازی خواهیم کرد و پادوانی به ما کمک خواهد کرد.
 سرمربی استقلال در پاسخ به کاپ،درباره اظهارات منتسب به محمد انصاری محمد انصاری بازیکن تیم پرسپولیس در یکی از روزنامه ها در صبح قبل از دربی اظهار داشت:انصاری بازیکن من در تیم ملی امید و بازیکن استقلال بوده است. انصاری یکی از سه بازیکن اخلاق مدار واقعی است که انصاری در کنار ابراهیم صادقی نفر اول است. او بعد از بازی به من پیام داد و من به او گفتم که می دانم این تیتر ها از زبان او نیست و هواداران باید انصاری و صادقی و حیدری را دنبال کنند.
وی درباره استفاده از بازیکنان جوان در ترکیب استقلال گفت:اعتقاد دارم سنگین ترین بازی لیگ همین بازی پرسپولیس بود. وقتی ما این ریسک را کردیم که به مجید حسینی بازی دهیم آرام آرام آماده اش کردم و همیشه هم گفتم که اشتباه مجید و فرشید اسماعیلی برای من است. آنها روند رو به رشدی داشتند. حقشان بود که بازی کنند. لحظاتی در بازی صدایشان کردم. مجید حسینی و اسماعیلی پلکانی رشد کردند. ما باید به آنها کمک کنیم که پیشرفت کنند. آنها می توانند بازی را مدیریت کنند و روند رو به رشدی داشتند و باید از این جوانان مواظبت کنیم.
منصوریان درباره اینکه بعد از بازی پرسپولیس به سمت هواداران رفت و از آنها تشکر کرد اما انتقادات پیشکسوتان استقلال از عملکرد آبی پوشان ادامه دارد بیان داشت:من بازی پرسپولیس را نقطه عطفی برای استقلال می دانم. من خیلی دوست داشتم بچه هایمان از این بازی با پیروزی بیرون بیایند. منکر این نمی شوم که این مساوی به ما آموزش داد. فکر می کنم فشار سنگینی از دوش ما برداشته شد. خیلی از هواداران و حمایت آنها ممنونم. به ما انرژی خاصی می دهد. درباره پیشکسوتان هم صحبت خاصی ندارم. 
وی درباره خالی بودن جایگاه استقلالی ها در دربی 83 اظهار داشت:نمیدانم یک جایی از استادیوم خالی بود که جای سوال است. قلب تماشاچی ما خالی باشد. پشت سر آن من ساعاتی پس از بازی  در فضاهای مجازی دیدم که جمعیتی از ما بیرون ماندند. ظهر هم آن قسمت بلیت هایش فروش رفته است. سال های بازیگری وقتی به آن قسمت نگاه می کردم قلب استادیوم بود. چون استادیوم دو قسمت می شود. همیشه هواداران استقلال از آنجا پر می شود. جالب این است که جمعیت ما پشت در بود و آن قسمت پر نشد و بلیت ها هم گفتند که فروخته شده است. نمیدانم چطور می شود درست شود. استنباطم این است که عادل فردوسی پور امشب در برنامه 90 این موضوع را بررسی می کند.
سرمربی استقلال درباره عدم مصاحبه بازیکنان این تیم و پرسپولیس پس از بازی بیان داشت:شما بدانید که منافع مالی ما با پرسپولیس مشترک است. من اولین سوالم از برانکو پس از بازی این بود که با هم به میکس زون و کنفرانس می رویم یا نمی رویم.این موضوع هم فقط برای دوربین های تلویزیونی بود که بازیکنان صحبت نکنند. چه در بازی های آسیا و بازی های لیگ به منافع جفت ما کمک می کند که سال بی دغدغه ای را بگذرانیم. 
وی درباره مشکل گلزنی استقلال گفت:ما خط حمله خوبی را جذب کردیم. من اگر به فصل نقل و انتقالات برگردیم و کاوه رضایی و آرش افشین را انتخاب می کنم. این روزها برای آرش افشین روهای خوبی است. اگر دقت کنید بازیکنانی که پیش من کار کرده اند را جذب کردم. آرش افشین تیم ملی امید، کاوه رضایی در امید و قربانی هم در نفت. به خاطر همین اعتقاد دارم که این نفرات احتیاج به آشنایی با فضای استقلال دارند و با آرامش خاطر بیشتری باید به زمین بیایند.
سرمربی استقلال درباره شایعه بازگشت سجاد شهباززاده به استقلال بیان داشت:فعلا خودتان هم می گویید در حد شایعه است. او تا آمد در تهران استراحت کند گفتند که می خواهد برگردد. هر وقت بخواهد برگردد قدمش روی چشم. پیراهنش شماره 10 است را که به کسی ندادیم.
وی درباره اضافه شدن اشکان نامداری به کادر مربیان استقلال و انتقادات درباره کمک های خود گفت:به کادر فنی ما توهین نکنید. اشکان نامداری را به عنوان مربی گلرها سر تمرین آوردیم. اعتقاد دارم که فلسفه مربیگری استقلال خیلی موفق است. درباره مربی گلرها کمی ساکن ماندیم و با ترابپور، بوستانی و...  توقف کردیم. برای همین اشکان نامداری مربی تیم امید را اضافه کردیم تا در کنار بابازاده به دانشش اضافه شود. 
منصوریان در پایان خاطرنشان کرد:درباره رضوانی برنامه خارج از گود بگویم که صابون استقلال و پرسپو.لیس به تنت نخورده و بی محابا حرف می زنی. دو، سه ماه پیش گفتم. در رسانه ملی ذکر شد که املت می خوردند و به او گفتم که تبعات پای خودت. چون اگر به هوادار یا لیدر توهین شود انگار به من توهین شده است. من هم برادرم پرسپولیسی است ادبیاتش را رعایت می کند. تو هم پرسپولیسی هستی ادبیات کاری ات را رعایت کن.


تاریخ : دوشنبه 29 شهریور 1395 | ساعت 20 و 50 دقیقه و 18 ثانیه | نویسنده : Mohammad . SS | نظرات

مهدی رحمتی در بازی برگشت بین تیم های فوتبال استقلال و پرسپولیس سومین گلر تأثیر گذار تاریخ بازی‌های این دو تیم خواهد شد

او که در 11 دربی حضور پیدا کرده است،در دربی 84 در صورت حضور در میدان و در 10 دقیقه ی ابتدای بازی زمان حضورش را در دربی به 1000 دقیقه رسانده و از این میزان می‌گذرد. 
در بازی‌های برگزار شده تاریخی بین 2 تیم،ناصر حجازی با 1350 دقیقه و عابدزاده با 1170 دقیقه حضور در دربی بیشترین زمان حضور را در دربی بین گلرها داشته‌اند. 
حجازی در 1350 دقیقه 19 گل دریافت کرده است در حالی که عابدزاده در 1170 دقیقه 7 گل دریافت کرده و رحمتی در 990 دقیقه حضور در دربی 10 گل خورده است.


تاریخ : دوشنبه 29 شهریور 1395 | ساعت 12 و 59 دقیقه و 29 ثانیه | نویسنده : Mohammad . SS | نظرات

بختیار رحمانی و علی قربانی به ترکیب اصلی خواهد بود تا آنها جایگزین بازیکنانی همچون جابر انصاری و فرشید اسماعیلی

علیرضا منصوریان بعد از این که توانست از دربی تهران با یک تساوی بدون گل شاگردانش را خارج کند حالا چاره ای ندارد جزء این که در مصاف فردا برابر ذوب آهن اولین برد خود در این فصل را به ثبت برساند تا بلکه به میزان قابل توجهی از فشارها و انتقادات اطراف خود و تیمش بکاهد.
در شرایطی که این مربی در دو بازی قبلی برابر ماشین سازی و پرسپولیس از یک ترکیب در زمین استفاده کرد حالا خبر می رسد در آستانه بازی با ذوب آهن منصوریان بار دیگر در برنامه های تاکتیکی خود تغییراتی خواهد داشت . 
براساس این تغییرات زمینه بازگشت یکی دو چهره سرشناس تیم به ترکیب اصلی بعد از چند بازی نیمکت نشینی فراهم خواهد شد بلکه با حضور آنها طلسم ناکامی های استقلال شکسته شود. 
از جمله تغییرات مد نظر منصوریان بازگرداندن بختیار رحمانی و علی قربانی به ترکیب اصلی خواهد بود تا آنها جایگزین بازیکنانی همچون جابر انصاری و فرشید اسماعیلی در ترکیب اصلی شوند. گویا هر دو بازیکن در تمرینات توانسته اند نظر منصوریان را برای قرار گرفتن در ترکیب اصلی جلب کنند به همین خاطر هیچ بعید نیست در بازی فردا از ابتدا برای استقلال به میدان بروند.


تاریخ : دوشنبه 29 شهریور 1395 | ساعت 12 و 57 دقیقه و 04 ثانیه | نویسنده : Mohammad . SS | نظرات


تاریخ : دوشنبه 29 شهریور 1395 | ساعت 12 و 54 دقیقه و 48 ثانیه | نویسنده : Mohammad . SS | نظرات

تعداد کل صفحات : 10 :: 1 2 3 4 5 6 7 ...

  • paper | دنیای اس ام اس | سامان