تبلیغات
استقـــلال ســــرورتونه لنگیـــا - مطالب مهر 1395

 تفاوت فوتبال، استفاده از موقعیت هاست. در بازی با صنغت نفت و ماشین سازی نتوانستیم از موقعیت ها استفاده کنیم

 علیرضا منصوریان در خاتمه دیدار استقلال و سایپا اظهار داشت: بازی سخت و نفس گیری بودم. هر تیمی که جلوی استقلال بازی می کند بسیار جانانه بازی می کند. ولی می دانستیم خط حمله سایپا در هنگام حمله از خط هافبک این تیم جا می ماند. از این موقعیت استفاده کردیم و در موقعی که باید گل می زدیم ، گل زدیم.
وی افزود: اگر کمی حرفه ای تر بودیم بعد از گل دوم می توانستیم به گلهای دوم و سوم هم برسیم.البته سیو عالی رحمتی خیلی برای ما تاثیرگذار بود و خوشحالیم او دو هفته است همانی شده است که از رحمتی انتظار می رفت.
منصوریان اضافه کرد: تفاوت فوتبال، استفاده از موقعیت هاست. در بازی با صنغت نفت و ماشین سازی نتوانستیم از موقعیت ها استفاده کنیم. 
سرمربی استقلال تصریح کرد: خوشحالم محسن کریمی جوان پر انرژی ما هم مثبت بازی کرد و هم گل زد. شاید اگر سایپا از موقعیت های نیمه اول خود استفاده می کرد شاید من الان از برد صحبت نمی کردم.
وی بیان داشت: من همیشه سعی می کنم تعویض هایم را طوری انجام دهم که فشار را روی حریف حفظ کنم و بازیکنان در طول بازی بتوانند فشار را حفظ کنند.
منصوریان در رابطه با بازی خوب وریا غفوری و ارتباط آن با نبودن وریا اذعان داشت: خسرو یکی از خوبهای ماست و این قدر خوب است که در هر پست بازی کند، وزن تیم ما به آن سمت می آید. اگر بخواهیم اسم 4 بازیکن کنار خوب را بیاوریم باید حتما از خسور هم نام ببریم. وریا هم اکنون در چنین شرایطی قرار دارد. خسرو در هر پستی باشد همه به او اطمینان می کنند. بازیکن بزرگ همین است. وقتی شما در یک پست دو بازیکن بزرگ دارید مشخصا این اتفاقات رخ می دهد. به نظر من در سمت راست زوج خیلی خوبی با خسرو و وریا درست کرده ایم. خسرو یک بار به دلیل مصدومیت در بازی با سیاه جامگان بیرون آمد.
سرمربی استقلال در خاتمه بیان داشت: وقتی حقدوست را سمت راست می آوریم، او نگاه به بغل خود می کند و وقتی وریا را به عنوان یک ملی پوش می بیند سعی می کند تمام توپهای خود را به وریا بدهد. خسرو در هر پستی بازی می کند وزن تیمی ما روی آن پس می آید. قصدمان این بود که خسرو را سمت چپ بیاوریم تا وریا راحت تر باشد اما خسرو خودش قلق بازی در زمین را می داند.


تاریخ : جمعه 30 مهر 1395 | ساعت 19 و 58 دقیقه و 33 ثانیه | نویسنده : Mohammad . SS | نظرات

مهم این نیست من بازی کنم یا کسی دیگری مهم این است که استقلال سه امتیاز را بگیرد

 جابر انصاری پس از بازی تیمش مقابل سایپا اظهار داشت : بازی خوبی بود و توانستیم سه امتیاز را بگیریم. انشااله  این روند ادامه داشته باشد و بتوانیم هواداران را شاد کنیم.
وی درباره گلی که زد گفت: خداراشکر گل زدم و این فشار از روی من برداشته شد. مهم این نیست من بازی کنم یا کسی دیگری مهم این است که استقلال سه امتیاز را بگیرد.


تاریخ : جمعه 30 مهر 1395 | ساعت 19 و 57 دقیقه و 09 ثانیه | نویسنده : Mohammad . SS | نظرات

هافبک تیم استقلال گفت:چند فرصت داشتم و  نتوانستم استفاده کنم

 بختیار رحمانی پس از بازی تیمش مقابل سایپا اظهار داشت: این تیم باید خیلی بهتر شود.در این بازی عملکردمان خوب بود.
وی درباره موقعیت های خودش در این بازی گفت: درست  است.چند فرصت داشتم و  نتوانستم استفاده کنم. 
رحمانی درباره اینکه آیا این بار هم پس از تعویض ناراحت بود بیان داشت: چنین چیزی نیست.


تاریخ : جمعه 30 مهر 1395 | ساعت 19 و 55 دقیقه و 29 ثانیه | نویسنده : Mohammad . SS | نظرات
3

جابر انصاری با گلش به سایپا، خیال آبی پوشان را از برد راحت کرد

تیم فوتبال استقلال تهران موفق شد با دو گل سایپا را شکست دهد. جابر انصاری زننده گل دوم آبی پوشان بود.
این بازیکن مانند همیشه گلش را با یک پشتک جشن گرفت. پشتکی که خیلی برای آبی ها شیرین بود و خیالشان را از ثبت سومین پیروزی پیاپی در لیگ راحت کرد.


تاریخ : جمعه 30 مهر 1395 | ساعت 19 و 49 دقیقه و 47 ثانیه | نویسنده : Mohammad . SS | نظرات

استقلال با هدایت منصوریان در ماه مهر به چهار پیروزی دست پیدا کرد

تیمهای استقلال و سایپا در چارچوب هفته نهم به دیدار هم رفتند که این مسابقه با نتیجه 2-0 به سود استقلال تمام شد. 
استقلال در این ماه با هدایت منصوریان سه مسابقه انجام دادند. آنها ملوان نوین را 2-0 بردند. سپس ذوب آهن را 2-1 شکست دادند. سیاه جامگان هم حریف آبی پوشان نشد و حالا سایپا مقابل تیم علی منصور حرفی برای گفتن نداشت.
4 بازی و 4 برد. این برای استقلال فوق العاده است.


تاریخ : جمعه 30 مهر 1395 | ساعت 19 و 47 دقیقه و 51 ثانیه | نویسنده : Mohammad . SS | نظرات

استقلال با شکست ساپیا به رده پنجم جدول رده بندی صعود کرد

 تیمهای استقلال تهران و سایپای تهران از ساعت 16:45 دقیقه امروز در ورزشگاه آزادی در چارچوب هفته نهم رقابت های لیگ برتر به مصاف هم رفتند که این مسابقه در پایان با نتیجه 2-0 به سود آبی پوشان خاتمه پیدا کرد.
محسن کریمی در دقیقه 76 و جابر انصاری در دقیقه 82 برای استقلال گل زدند. با این نتیجه استقلال 13 امتیازی شد و به رده پنجم جدول رده بندی صعود کرد. سایپا هم با 8 امتیاز در رده چهاردهم جدول رده بندی قرار گرفت.


تاریخ : جمعه 30 مهر 1395 | ساعت 19 و 45 دقیقه و 48 ثانیه | نویسنده : Mohammad . SS | نظرات

ترکیب استقلال برای دیدار با سایپا مشخص شد

به گزارش کاپ، استقلال با ترکیب سید مهدی رحمتی، یعقوب کریمی، رابسون جانواریو، لئوناردو پادوانی، وریا غفوری، امید ابراهیمی، خسرو حیدری، فرشید اسماعیلی، بختیار رحمانی، جابر انصاری و کاوه رضایی به مصاف سایپا می رود.


تاریخ : جمعه 30 مهر 1395 | ساعت 14 و 30 دقیقه و 13 ثانیه | نویسنده : Mohammad . SS | نظرات

چهار بازیکن استقلال از لیست این تیم برای بازی با سایپا خط خوردند

تیم فوتبال استقلال تهران فردا در چارچوب هفته نهم رقابت های لیگ برتر میزبان سایپای تهران خواهد بود. 
در همین رابطه علیرضا منصوریان امروز پس از انجام آخرین تمرین آبی پوشان روی نام امین حاج محمدی، آرش افشین،میثم مجیدی و میلاد زکی پور خط کشید و این چهار بازیکن در لیست 18 نفره استقلال برای بازی فردا حضور نخواهند داشت.


تاریخ : پنجشنبه 29 مهر 1395 | ساعت 14 و 53 دقیقه و 54 ثانیه | نویسنده : Mohammad . SS | نظرات
منصوریان:با رحمانی چکشی برخورد نکردیم/فردا هجمه هواداران است

ما امضایی برای دادن ملی پوش به تیم ملی در زمان جام حذفی نداده ایم

علیرضا منصوریان در نشست خبری پیش از بازی مقابل سایپا اظهار داشت: بابت تاخیرم عذرخواهی می کنم. در مسیر ما ترافیک شدیدی بود. سعی می کنم این 20 دقیقه را در چهار 5 دقیقه برای دفعات بعد جبران کنم. ما میزبان تیم خوب سایپا هستیم که کم جمعیت اما باثبات هستند.
وی افزود: برای حسین فرکی و کادر فنی سایپا بسیار احترام قائلم. سایپا کمک زیادی به رشد فوتبال تهران کرده است. فردا با هجمه ای زیاد هواداران باید سه امتیاز را کسب کنیم و شرایطمان در جدول بهتر شود. تدابیر لازم برای این مسابقه را اندیشیده ایم. 
سرمربی استقلال درباره مصدومیت خسرو حیدری اذعان داشت: از کادر پزشکی تشکر می کنم که خسرو حیدری را امروز به ما رساندند. امشب تصمیم می گیریم که او به میدان برود یا خیر. خسرو حیدری مهره فنی بسیار مهمی برای ماست و در کنار رحمتی بازوهای ما در زمین هستند. اگر بتوانیم نهایت استفاده را از خسرو حیدری می کنیم.
سرمربی استقلال درباره تعطیلی لیگ گفت: ما تعطیلی نداریم. بعد از بازی با سایپا به مصاف فولاد می رویم و سپس در جام حذفی به مصاف مس کرمان می رویم. اعلام کردیم که می خواهیم با ملی پوشان مان در جام حذفی شرکت کنیم. نگاه مان حرفه ای است. نمی خواهیم هواداران مان را از دیدن ملی پوشان مان محروم کنیم. تجربه پرسپولیس به ما کمک کرد تا هیچ تیمی را دست کم نگیریم. ما دو ملی پوش بسیار خوب داریم. ما امضایی برای دادن ملی پوش به تیم ملی در زمان جام حذفی نداده ایم. به کی روش احترام می گذاریم. اما اگر سیر صعودی استقلال ادامه داشته باشد تعداد ملی پوشان ما از عدد 2 به 4 یا 5 افزایش پیدا خواهد کرد. این اتفاق تا نیم فصل انشاالله رخ خواهد داد.
وی درباره بختیار رحمانی و ناراحتی او از تعویض در بازی مقابل سیاه جامگان گفت: من خیلی شفاف صحبت کردم. ما یک گروه فنی داریم و می خواهیم بهترین تصمیم را بگیریم. حتما نباید به صرف نوع بازی کردن یک بازیکن او را تعویض کنیم. ما 11 بازیکن داخل زمین داریم و سه تعویض. کسی که بازی نکند باید ناراحت شود و اگر تعویض شد باید علتش را بداند اما دلیل نمی شود این ناراحتی را به داخل مجموعه سرایت دهد.
سرمربی استقلال خاطرنشان کرد:از سال 89 بختیار رحمانی را می شناسم. خود من او را به استقلال آوردم. سطح توقع از بختیار بالاست. شماره ای که بر تن اوست را یک ستاره بزرگ استقلال بر تن کرده و این یک فشار زیاد می آورد. قهر کردن نمی تواند همیشه یک آدم را متنبه کند. این موضوع درون تیمی را حل کردیم. قطع به یقین بدانید که چنین اتفاقی دیگر در استقلال رخ نمی دهد.اگر این طور شود باید رحمتی و حیدری پاسخ بدهند. سعی کردیم در کنار مدیریت باشگاه بهترین تصمیم را بگیریم. نخواستیم چکشی رفتار کنیم. امروز با خود بختیار هم صحبت کردم. بهترین تصمیم را برای او گرفتیم اما فکر می کنم این اتفاق کمی بزرگ شد. گاهی اوقات با بخشش می توان کسی را متنبه کرد. 
وی در ادامه درباره وضعیت امین حاج محمدی  مجید حسینی در خط دفاعی استقلال گفت: امین حاج محمدی این روزها را خوب می گذراند.من هم به ترکیب مورد علاقه دفاعی ام رسیده ام. می خواهم ساختار استقلال را درست کنم. دغدغه حال حاضر من انتخاب 18 بازیکن است. می خواهم مثل نفت دو سال پیش در سه جام بجنگیم اما ساختارمان یکی باشد. بسیار از مجید حسینی راضی هستم. او نه تنها استقلال بلکه خیال تیم ملی را از حضورش راحت کرد. پادوانی هم داخل ساختار ما آمده است. ما از الان داریم آینده را می بینیم که هر چهار روز یک بار باید بازی کنیم. 
منصوریان در پایان درباره اینکه آیا رحمانی در بازی فردا به میدان می رود یا نه اذعان داشت: فضای بختیار رحمانی را به خوبی درک می کنم. درباره حضورش در ترکی امشب تصمیم میگیریم. بهترین تصمیم را خواهیم گرفت و مطمئن باشید که خودم را لحاظ نخواهم کرد. 


تاریخ : پنجشنبه 29 مهر 1395 | ساعت 14 و 50 دقیقه و 56 ثانیه | نویسنده : Mohammad . SS | نظرات

هافبک استقلال به دیدار این تیم مقابل سایپا رسید

تیم فوتبال استقلال فردا در چارچوب هفته نهم رقابت های لیگ برتر به دیدار سایپا می رود. در حالی که خسرو حیدری بعد از بازی با سیاه جامگان نتوانسته بود با تیمش تمرین کند با روزی دو جلسه فیزیوتراپی که زیر نظر دکتر نوروزی انجام داد؛ در تمرین امروز استقلال حاضر شد و بدین ترتیب می تواند در بازی با سایپا به میدان برود.


تاریخ : پنجشنبه 29 مهر 1395 | ساعت 13 و 09 دقیقه و 56 ثانیه | نویسنده : Mohammad . SS | نظرات


تاریخ : پنجشنبه 29 مهر 1395 | ساعت 10 و 52 دقیقه و 03 ثانیه | نویسنده : Mohammad . SS | نظرات
قربانی:تازه موتور گلزنی ام روشن شده بود/چراغ خاموش به پرسپولیس می رسیم

من روی دور گلزنی افتاده بودم و تازه بدنم آماده شده بود که ضربه شدیدی خوردم

 علی قربانی، مهاجم تیم فوتبال استقلال که چند گل تاثیرگذار در چند هفته ابتدایی لیگ برتر و جام حذفی به ثمر رساند، در بازی مقابل ملوان نوین دچار مصدومیت شد و به همین دلیل دیدار آبی پوشان مقابل سیاه جامگان را از دست داد. حالا این بازیکن خودش را برای بازی با سایپا آماده می کند تا به ترکیب ثابت استقلال بازگردد. در ادامه گفت و گوی علی قربانی را  می خوانید:

* به نظر می رسد وضعیت استقلال بهتر شده و 2 برد متوالی شما را از انتهای جدول جدا کرده است؟
خدا کمک کرد و با تلاش بازیکنان توانستیم سیاه جامگان را هم شکست دهیم. بازیکنان خیلی زحمت کشیدند و بعد از پیروزی در جام حذفی دومین بردمان را به دست آوردیم. امیدوارم این روند همینطور ادامه دار باشد.

* خودت بازی با سیاه جامگان را از دست دادی. برای بازی با سایپا آماده هستی؟
خدا را شکر خیلی بهتر شدم. هنوز به تمرینات گروهی اضافه نشدم و از امروز احتمالا این اتفاق می افتد. باید کادرفنی درباره حضور من نظر بدهد اما خودم انگیزه زیادی دارم تا مقابل سایپا به تیمم کمک کنم.

* 2 گل در 2 بازی متوالی زده بودی دچار مصدومیت شدی. این مساله روند گلزنی ات را متوقف می کند؟
من روی دور گلزنی افتاده بودم و تازه بدنم آماده شده بود که ضربه شدیدی خوردم. انشالله تمریناتم را بیشتر می کنم و می توانم باقدرت به شرایط قبلی برگردم. موتور گلزنی من نباید به این زودی خاموش شود و هر بازی که به میدان بروم، دنبال گلزنی هستم.

* گفته می شد یکی از روش های گلزنی استقلال سانترهای خسرو و ضربه های سر قربانی است که هر 2 نفر مصدوم شدید؟
استقلال قطعا به یکی، 2 بازیکن متکی نیست و همه بازیکنانی که هم اکنون در استقلال حضور دارند، حقشان است که بازی کنند. هر کسی که در تمرینات بهتر باشد به زمین می رود و اینطور نیست که فقط روی 2 نفر برنامه ریزی شود. البته در اینکه خسرو حیدری سانترهای خوبی دارد، شکی نیست.

* برخی از پرسپولیسی ها فاصله 8 امتیازی خود با استقلال را زیاد و غیرقابل جبران برای شما می دانند؟
قطعا این اختلاف قابل جبران است و خیلی از بازیها هنوز باقی مانده است. تیمها در جام حذفی و جام باشگاههای آسیا باید به میدان بروند و از شرایط فعلی خود خارج می شوند. نمی شود پیش بینی کرد که چه تیمی قهرمان می شود. البته اینکه کسی روی ما به عنوان مدعی حساب باز نکند، بهتر است چون چراغ خاموش به صدر جدول می رسیم.

* برای خودت هدفی ترسیم کرده ای که این فصل چند گل برای استقلال بزنی؟
هدفم بیشتر این است که بتوانم بازی کنم و موثر باشم. دقایقی که به میدان می روم، با نظر کادرفنی است اما می خواهم در همان دقایق کارایی مثبتی داشته باشم. البته گلزنی که هدف هر مهاجمی در زمین است.

* این هفته استقلال مقابل سایپا قرار می گیرد. تیم حسین فرکی را چطور می بینی؟
سایپا تیم خیلی خوبی است و کادرفنی بسیار توانایی هم دارد. در ضمن همواره حسین فرکی در تیمهایی که کار کرده، شرایط خوبی داشته است. ما همه تلاشمان را برای به دست آوردن پیروزی می کنیم و امیدواریم هواداران نیز ما را حمایت کنند. باید به تدریج خودمان را به صدر جدول برسانیم.

* تو هم جزو بازیکنان سابق نفت هستی اما خیلی به مسائل مالی اعتراض نمی کنی؟
من هم 70 درصد از سال گذشته طلبکار هستم اما شاید به این دلیل اعتراض نمی کنم که می دانم اتفاقی نمی افتد. ما سال قبل شرایط بدی داشتیم و حتی برخی از بازیکنان پول ناهار هم نداشتند اما پنجم شدیم. حالا هم کسی مثل بیرانوند که در این باره حرف می زند، به دادسرا احضار می شود. امیدوارم این مشکل زودتر حل شود.


تاریخ : چهارشنبه 28 مهر 1395 | ساعت 14 و 00 دقیقه و 23 ثانیه | نویسنده : Mohammad . SS | نظرات

هافبک تیم فوتبال استقلال تهران بازی با سایپا را از دست داد

تمرین امروز تیم فوتبال استقلال تهران انجام شد و خسرو حیدری هافبک تیم آبی پوش، مانند دیروز در این تمرین هم حضور نداشت.
این بازیکن در بازی برابر سیاه جامگان مصدوم شده بود و حالا با حضور پیدا نکردن در این دو تمرین جدی استقلال بازی با سایپا را از دست خواهد داد و شاید منصوریان از او در لیست 18 نفره تیمش استفاده کند که آنهم هنوز مشخص و قطعی نیست.
به نظر می رسد آبی پوشان یکی از کلیدی ترین بازیکنان خود را در بازی پیش از دست داده اند.


تاریخ : چهارشنبه 28 مهر 1395 | ساعت 12 و 48 دقیقه و 03 ثانیه | نویسنده : Mohammad . SS | نظرات
دروازه بان تیم ملی و بازیگر تلویزیون در تمرین استقلال/عکس

دروازه بان تیم ملی فوتبال ساحلی در تمرین استقلال حضور پیدا کرد

به گزارش کاپ، تمرین امروز استقلال در حالی برگزار شد که پیمان حسینی، دروازه بان تیم ملی فوتبال ساحلی و مهدی ماهانی بازیگر سرشناس سینما و تلویزیون در این تمرین حضور داشتند و با استقلالی ها به صحبت کردن پرداختند.

1


تاریخ : چهارشنبه 28 مهر 1395 | ساعت 12 و 45 دقیقه و 58 ثانیه | نویسنده : Mohammad . SS | نظرات


تاریخ : چهارشنبه 28 مهر 1395 | ساعت 11 و 57 دقیقه و 37 ثانیه | نویسنده : Mohammad . SS | نظرات

تعداد کل صفحات : 9 :: 1 2 3 4 5 6 7 ...

  • paper | دنیای اس ام اس | سامان