تبلیغات
استقـــلال ســــرورتونه لنگیـــا - مطالب آذر 1395
واکنش عجیب کاپیتان استقلال پس از حذف تلخ/عکس
مهدی رحمتی پس از حذف استقلال واکنش عجیبی داشت

استقلال پس از اینکه 1-0 از نفت عقب افتاد؛ دو گل زد و در آستانه پیروزی قرار گرفت اما دو گل نفت روی دو ضربه ایستگاهی در نیمه دوم وقت های اضافه همه چیز را به هم ریخت. آبی ها بازی برده را باختند.
رحمتی که در این بازی نمایش قابل قبولی داشت پس از این حذف تلخ با حالتی ماتم زده درون دروازه تیمش نشسته بود. لیگ برای آبی ها دور از دسترس شده بود و فقط جام حذفی می توانست آنها را به جام داری امیدوار نگه دارد که آنهم از بین رفت.


تاریخ : سه شنبه 30 آذر 1395 | ساعت 20 و 40 دقیقه و 58 ثانیه | نویسنده : Mohammad . SS | نظرات
یلدای تلخ استقلالی ها، عزاخانه تختی را ببینید/عکس

استقلالی ها روزهای خوبی را پشت سر نمی گذارند

استقلال در عین ناباوری بازی 2-1 برده از نفت را با نتیجه 3-2 باخت و از جام حذفی بیرون رفت. شاگردان منصوریان اولین جام را به صورت رسمی از دست دادند. آنها وضعیت خوبی ندارند. 
شب یلدایی که می توانست برای آبی ها شیرین باشد به تلخ ترین شکل ممکن تمام شد. این را می توانید در تصاویری که مشاهده می کنید متوجه شوید. ماتم زده سکوهای تختی که هواداران به شدت گریه می کنند و حرفی برای زدن ندارند و گریه می کنند و گریه و گریه....

بیبببببب


تاریخ : سه شنبه 30 آذر 1395 | ساعت 20 و 36 دقیقه و 33 ثانیه | نویسنده : Mohammad . SS | نظرات
خوشحالی تعویض طلایی استقلال، پرپر شد/عکس
بهنام برزای فکرش را هم نمی کرد؛ گلش استقلال را به نیمه نهایی سوق ندهد

بهنام برزای دقیقه 88 وارد زمین شد و در اوقات اضافه گل دوم استقلال را زد. گلی که او را تا سر حد احساساتی شدن پیش برد. او می خواست خودش را اثبات کند. بهنام از اینکه باعث برد استقلال شده خوشحال بود؛ غافل از اینکه کرنرهای مبعلی و چالش مانکن های ادامه دار استقلالی ها در راه بود و گل او باید پرپر می شد.

1


تاریخ : سه شنبه 30 آذر 1395 | ساعت 20 و 36 دقیقه و 03 ثانیه | نویسنده : Mohammad . SS | نظرات
منصوریان:دایی هر چه از دهانش بیرون می آید می گوید
علی دایی به من می گوید هرچه از بالا می گویند نثار نیمکت شما

علیرضا منصوریان پس از شکست تیمش در جام حذفی اظهار داشت:بازی نفس‌گیر و سنگینی بود اولین مسئله‌ای که باید به آن بپردازیم این است که داور جریان بازی را در دقیقه اول عوض کرد. من بین دو نیمه فیلم بازی را دیدم و متوجه شدم که داور به اشتباه خطای پنالتی اعلام کرده است. من قبل از اینکه به کنفرانس مطبوعاتی بروم صحنه گل اول تیم حریف را دیدم. 80 دقیقه دویدیم تا گل اول را جبران کنیم. به نظرم باید به آرش رضاوند کارت هم می داد نه اینکه پنالتی بگیرد. یک هفته عقب تر در 6 قدم پنالتی روی بازیکن ما را نگرفتند. 
وی ادامه داد: در بازی با تراکتور هم ضربه ایستگاهی امید ابراهیمی به دست بازیکن  حریف برخورد کرد. دقیقه 89 همین بازی روی بهنام برزای خطا شد امیدوارم که بیرون این خطا اتفاق افتاده باشد اگرنه داوری صددرصد روی نتیجه تاثیرگذار بود. نفت روی ضربات ایستگاهی وبلند برنامه ریزی کرده بود. ما در انضباط کاری مان به مشکل خوردیم. بازی برده از دست ما خارج شد. شاید سرمربی آنچنان تاثیری نداشته باشد. بچه ها باید خودشان اداره می کردند. هرکسی باید احساس مسوولیت داشته باشد  این را به بچه ها گفتم. 
منصوریان خاطرنشان کرد: اصلا فکر نمی کردم اینقدر اتفاقات در یک سال اخیر سخت پیش برود. ما خجالت زده هواداران شدیم. 
به گزارش کاپ،وی  درباره درگیری های رخ داده میان خود با علی دایی گفت: من با علی رفیق هستم. او وقتی عصبانی می شود هرچه از دهانش بیرون می آید می گوید. ما 25 سال است با هم دوست خانوادگی هستیم. من علی چینی را فرستادم که به علی فحش ندهند. او دوست صمیمی من است. من با فرهنگ فحش و ناسزا مخالفم. شاگرد مربی هایی بودم که این را به من یاد نداده بودند. من وقتی برای هوادار دست تکان می دهم مانور تبلیغاتی که نیست. علی دایی به من می گوید هرچه از بالا می گویند نثار نیمکت شما. او وقتی عصبانی می شود دیگر نمی توان کنترلش کرد. به او گفتم خانواده تو خانواده من هستند. 
سرمربی استقلال افزود: هواداران ما باید آستانه تحمل داشته باشند و باید از دایی عذرخواهی کنم. باید بازیکن نفت از زمین اخراج می شد. محمددانشگر پای بازیکن من را شوت کرد. او 6 بار خطا کرد. اگر من دستم را می بردم بالا و می گفتم به داور که پنالتی نگیرد به نظر شما نمی گرفت؟ 
 وی خاطرنشان کرد: باید روی ضربات ایستگاهی کار کنیم. خواسته عجیب و غریبی نیست. باید این موضوع را برطرف کنیم. باید در بازی با سپاهان نمایش خوبی داشته باشیم و دیگر به تختی نیاییم که بازی کنیم چرا که این زمین بسیار بد است.


تاریخ : سه شنبه 30 آذر 1395 | ساعت 20 و 25 دقیقه و 41 ثانیه | نویسنده : Mohammad . SS | نظرات
1
شراره رخام نسبت به قضاوت اشکان خورشیدی واکنش نشان داد

تیم نفت تهران موفق شد با نتیجه 3-2 استقلال را از پیش رو بردارد و به مرحله نیمه نهایی رقابت های جام حذفی صعود کند. 
شراره رخام بازیگر نسبت به داوری این دیدار اعتراض داشت و پس از پایان نیمه نخست که با پنالتی نفتی ها تمام شد با انتشار پستی در اینستاگرام اعلام کرد: " اشکان خورشیدی 1-0 استقلال"


تاریخ : سه شنبه 30 آذر 1395 | ساعت 20 و 04 دقیقه و 53 ثانیه | نویسنده : Mohammad . SS | نظرات
منصوریان: برای شکست نفت همدل شدیم/ دایی قبول کند در آزادی بازی کنیم
کاملا تیم نفت را می شناسیم و برای این دیدار کاملا یکدل هستیم

 علیرضا منصوریان در نشست خبری پیش از دیدار با نفت تهران اظهار داشت: یک بازی بسیار سخت و محکم و نفس گیر برای 2 تیم خواهد بود. کاملا تیم نفت را می شناسیم. طبیعی است چون 2 سال آنجا بودیم اگرچه دایی چند نفر را به این تیم اضافه کرده است. آنها تیم منسجمی هستند و رتبه خوبی هم در جدول رده بندی لیگ برتر دارند. تمام اعضای تیم ما از جمله بازیکنان، کادرفنی و پزشکی با هم متحد شدند تا فردا مقابل نفت به برتری برسیم. 
وی درباره لیست ورودی و خروجی تیمش افزود: من فقط درباره بازی صحبت می کنم. ما تا آخرین روز بازیمان در لیگ نه لیست خروجی می دهیم و نه لیست ورودی. اصول کار این است که در فاصله تعطیلات درباره این مسائل تصمیم گیری کنیم.
سرمربی استقلال درباره غیبت یعقوب کریمی وفرشید اسماعیلی تصریح کرد: برخلاف اینکه برخی از دوستان در برنامه های تلویزیونی کارشناسی کردند که منصوریان به ترکیبش خیلی دست می زند. این ساختار است که رو به جلو حرکت می کند. ما این تجربه را از 2 سال قبل در آسیا، لیگ و حذفی برای خودمان آوردیم. ما از فردا رد شویم، نزدیک 7 بازی به ما اضافه می شود و با 13 نفر نمی توانید بازی کنید. برای همین باید ساختار خود را ببینیم. 2 بازیکن جوان ما خیلی خوب کار کردند و 2 کارته شدند و 2 جوان دیگر جایگزین اینها می شوند. قطع به یقین عملکرد خوبی خواهند داشت و رو به جلو حرکت می کنیم. برای ما مهم ساختار است که اگر ترکیب تغییر کرد، ساختار عوض نشود.
منصوریان در ادامه گفت: من خوش شانسی ام این بود که دوران مربیگری ام را با تیم امید شروع کردم و این به من نشان داد که می توانیم به جوان اعتماد کنیم. آن بازی میلاد زکی پور را بازی دادیم که خیلی خوب بازی کرد. مجتبی حقدوست، فرشید اسماعیلی و... را داریم. در این بازی نیز امید نورافکن را در 18 نفره خود داریم. در چند بازی قبل هم بهنام برزای در ترکیب بود که خیلی خوب بازی کرد. اعتقاد دارم کنار جوان باید به باتجربه خوب و سروحال نیز داشته باشیم. جوان هم باید از تمام پتانسیلش استفاده کنیم. الحمدالله جوانان خوبی داریم و هر کدام که سروحال باشند، در ترکیب ما قرار می گیرند. میعاد یزدانی نیز می تواند به ما کمک کند. شنیدم جلالی یک طرحی داده که 3 بازیکن زیر 23 سال را می توانیم به نیمکت اضافه کنیم که خیلی خوب است. 
وی درباره شانس کسب سهمیه آسیا افزود: جام حذفی همیشه یک میانبر خیلی خوبی است اما فعلا سهمیه آسیا را نگاه نمی کنیم و نفت را نگاه می کنیم. اگر نفت را سپری کنیم، باید به نیمه نهایی برویم. ما 18 بازیکن باصلابت داریم و به بچه ها هم گفتم که در لیگ هم به نتایج سایر تیمهای دیگر نگاه نکنیم و به تدریج می توانیم به عنوان یک تیم مدعی خودمان را مطرح کنیم. 
منصوریان در پایان گفت: پیشنهاد صبح امروز ما به نفت این است که در استادیوم آزادی بازی کنیم. با توجه به اینکه علی دایی از وضعیت زمین تختی رضایت نداشت، این پیشنهاد را دادیم. نفت تیمش خیلی خوب است و ما هم تیممان روی زمین بازی می کند. اگر علی دایی  با این موضوع موافقت کند، به میزبانی نفت در آزادی برگزار کنیم. در تختی 10 هزار جمعیت می آید و شاید در آزادی بتوانیم تماشاگر بیشتری داشته باشیم. میزبانی و بلیت فروشی هم با آنها باشد اما وضعیت زمین تختی از زمانی که من آنجا بودم، بدتر شده است. 


تاریخ : دوشنبه 29 آذر 1395 | ساعت 18 و 38 دقیقه و 35 ثانیه | نویسنده : Mohammad . SS | نظرات
اعلام زمان و مکان تشییع و یادبود نیما طباطبایی
زمان و مکان مراسم تشییع پیکر و مجلس یادبود شادروان نیما طباطبایی کارگردان جوان " من ناصر حجازی هستم... " اعلام شد

بر این اساس فردا سه شنبه ساعت 9 صبح پیکر شادروان نیما طباطبایی از مقابل ساختمان شماره 2 خانه سینما واقع در خیابان وصال شیرازی تشییع می گیرد که خاکسپاری وی در قطعه هنرمندان بهشت زهرا (س) خواهد بود.
پنجشنبه دوم دی ماه نیز از ساعت 15:30 الی 17 مجلس یادبود شادروان طباطبایی در مسجد جامع شهرک غرب تهران برگزار می گردد.
شادروان نیما طباطبایی روز گذشته به دلیل ابتلاء به بیماری سرطان دارفانی را وداع گفت.


تاریخ : دوشنبه 29 آذر 1395 | ساعت 18 و 34 دقیقه و 56 ثانیه | نویسنده : Mohammad . SS | نظرات
خط خورده های استقلال برای بازی نفت مشخص شدند
خط خورده های لیست استقلال برای بازی با نفت مشخص شدند

 تیم فوتبال استقلال برای دیدار مقابل نفت تهران در یک چهارم نهایی جام حذفی از ظهر امروز به اردو رفت. با نظر منصوریان بعد از تمرین امروز فرشید اسماعیلی و یعقوب کریمی به دلیل محرومیت، محسن کریمی و میثم مجیدی به دلیل مصدومیت و امین حاج محمدی هم مثل بازیهای قبلی از لیست 18 نفره خط خوردند.
آرش افشین در لیست 18 نفره آبی پوشان برای بازی فردا حضور دارد. 


تاریخ : دوشنبه 29 آذر 1395 | ساعت 18 و 32 دقیقه و 52 ثانیه | نویسنده : Mohammad . SS | نظرات
چهره محبوب استقلالیها انتقادات تندی را علیه برخی لیدرهای باشگاه استقلال انجام داد

فرهاد مجیدی در صفحه اینستاگرام خود به انتقاد از برخی افراد اطراف باشگاه استقلال پرداخت.
مجیدی در این پیام نوشت:
شرم آور است که یک مشت اراذل به دلیل بی کفایتی مثل افشارزاده و افتخاری به استخدام باشگاه استقلال درآمده اند و ماههاست که برای آنها فیش حقوقی صادر می شود. اوباشی که سالها در دهه 80 مامور شده اند تا سکوها را به نفع کادر وقت مدیریت کنند. سیستم ناسالمی که تا امروز ادامه یافته و نتیجه اش خالی تر شدن سکوهاست. محیط آلوده امروز ورزشگاهها محصول بی کفایتی نیروی انتظامی و رفتارهای مافیاگونه بعضیها در باشگاه استقلال بوده است. قلدرهای چاقوکشی که با زور و برخورد فیزیکی اجازه نمی دهند شعارهایی بر خلاف منافعشان درورزشگاه گفته شود و همه این اتفاقات سالهاست که هر هفته در ورزشگاه آزادی رخ می دهد اما عجیب آنکه نیروی انتظامی واکنشی نشان نمی دهد. در کجای فوتبال حرفه ای در دنیا چنین سیستم شرم آوری وجود دارد. 


تاریخ : دوشنبه 29 آذر 1395 | ساعت 18 و 30 دقیقه و 31 ثانیه | نویسنده : Mohammad . SS | نظرات
شریعتی:شایسته پیروزی مقابل پرسپولیس بودیم
از اول که به استقلال امدم طرف حسابم تیم امیدها بود نه تیم جوانان

طاها شریعتی درباره پیروزی تیم امیدهای استقلال مقابل پرسپولیس اظهار داشت: بازی خوب و پرفشاری بود. پرسپولیس هم خوب بازی کرد. با پیگیری ها صاحب جمعی و ورمزیار از اردوی تیم ملی به اینجا آمدم و خوشحالم که گل اول تیمم را به ثمر رساندم و نمایش قابل قبولی داشتم.
وی در ادامه افزود: ما نیمه دوم را خوب شروع نکردیم. اما بعد از گل من روند کاری ما بهتر شد و سپس سوار بر بازی شدیم. خوشحالم که سهمی در این پیروزی داشتم.در نهایت شایسته پیروزی بودیم.
بازیکن تیم استقلال درباره صحبت های سیاوش اکبرپور مبنی بر اینکه او بازیکن تیم جوانان است اما در تیم امید بازی می کند گفت: من متولد سال 1378 هستم. یعنی سال اول جوانان هستم اما از وقتی به باشگاه آمدم طرف حسابم تیم امیدها بوده است و صحبتی با جوانان نداشتم. 
شریعتی درباره اعتقاد پرسپولیسی ها به اخراج او و همچنین داوری این دیدار بیان داشت: داوری بسیار خوب بود. سید علی لیگ برتری است و بسیار خوب قضاوت کرد. در دو صحنه پختگی نداشتم و کارت گرفتم.


تاریخ : یکشنبه 28 آذر 1395 | ساعت 18 و 36 دقیقه و 02 ثانیه | نویسنده : Mohammad . SS | نظرات
کری ملی پوش استقلال برای پرسپولیسی ها/عکس
ستاره تیم ملی جوانان برای پرسپولیسی ها کری خواند

 تیم امید استقلال امروز با دو گل امید پرسپولیس را شکست داد. طاها شریعتی گل اول این بازی را برای تیم امید استقلال به ثمر رساند.
این بازیکن که در تیم ملی جوانان هم حضور دارد پس از پیروزی استقلال عدد چهار را نشان داد و برای تیم رقیب کری خواند.


تاریخ : یکشنبه 28 آذر 1395 | ساعت 18 و 34 دقیقه و 49 ثانیه | نویسنده : Mohammad . SS | نظرات
گزارش تمرین استقلال/بازگشت شماره 7 و آنالیز نفت
هافبک استقلال در تمرین آبی پوشان حضور یافت

شاگردان علیرضا منصوریان که برای دیدار حساس مقابل نفت تهران آماده می شوند، امروز در حالی در زمین شماره 2 آزادی تمرینات خود را پیگیری کردند که ورود رسانه ها و هواداران به این تمرین ممنوع بود. پیش از شروع تمرین بازیکنان به همراه کادر فنی به تماشای فیلم بازی های نفت در دو هفته اخیر پرداختند.
* میثم مجیدی که د چار آسیب دیدگی شده بود از امروز در دور جدید تمرینات حضور یافت.
* ادموند اختر که مدیر برنامه های مگویان نیز به حساب می آید امروز در تمرین حاضر شد و مورد استقبال کادر فنی قرار گرفت.
* هوای امروز ورزشگاه آزادی بسیار سرد است و همین روی کار تیمی تمرین تاثیر گذاشته است.
* بهتاش فریبا و نصرالله عبداللهی از حاضرین تمرین استقلال بودند.
* محسن کریمی به همراه روزبه چشمی در تمرین غایب بودند.
* بختیار رحمانی که در تمرین ریکاوری بعد از بازی حضور نداشت امروز در تمرین شرکت کرد.وی پس از بازی با پدیده مشهد از منصوریان مرخصی گرفته بود.
* بازیکنان ابتدا زیر نظر استیو جونز به دویدن دور زمین پرداختند و سپس در سه گروه به تمرین آقا وسط پرداخته و زیر نظر خرمگاه و منصوریان به کارهای تاکتیکی پرداختند.
*علیرضا منصوریان در تمرین امروز دقایقی پا به توپ شد.
*بازیکنان در ادامه فوتبال درون تیمی را در دستور کار خود قرار دادند. منصوریان هم در بین این قسمت نکات فنی را یادآور می شد.
*فردا هم قرار است آخرین تمرین آبی پوشان پیش از بازی با نفت در کمپ ناصر حجازی به انجام برسد.


تاریخ : یکشنبه 28 آذر 1395 | ساعت 18 و 33 دقیقه و 27 ثانیه | نویسنده : Mohammad . SS | نظرات
پایکوبی استقلالی ها و ماتم پرسپولیسی ها پس از دربی/عکس 
تیم امید استقلال موفق شد تیم امید پرسپولیس را از پیش رو بردارد

تیم امید استقلال امروز در چارچوب هفته بیست و دوم لیگ امیدها با نتیجه 2-0 رقیب سنتی خود پرسپولیس را شکست داد.
پس از پایان بازی استقلالی ها سر از پا نمی شناختند و حسابی برای تیم رقیب کری خواندند و سرخپوشان هم که انتظار چنین باختی را نداشتند ماتم زده به جبران در بازی های بعدی می اندیشیدند.

یییی


تاریخ : یکشنبه 28 آذر 1395 | ساعت 18 و 29 دقیقه و 13 ثانیه | نویسنده : Mohammad . SS | نظرات
هافبک استقلال تهران از سرمربی این تیم برای چند روز مرخصی گرفت

بختیار رحمانی که در تمرین روز گذشته استقلال نیز غایب بود، از علیرضا منصوریان بعد از بازی با پدیده مرخصی گرفته است. 
این بازیکن احتمالا از فردا در تمرینات استقلال شرکت می کند تا برای بازی با نفت آماده شود.


تاریخ : شنبه 27 آذر 1395 | ساعت 18 و 06 دقیقه و 56 ثانیه | نویسنده : Mohammad . SS | نظرات
پرده برداری از خروجی های استقلال در نیم فصل؛این 4 نفر
جدایی 4 بازیکن تیم فوتبال استقلال از این تیم تقریبا قطعی است

مدیران باشگاه استقلال در انتظار لیست خریدی هستند که علیرضا منصوریان باید ظرف روزهای آینده در اختیار آنها بگذارد. 
سرمربی آبی پوشان طی روزهای اخیر جلساتی را با مشاوران و دستیاران خود داشته است و لیست او آماده شده و به زودی به دست مدیران استقلال می رسد  اما در عین حال استقلالی ها لیستی متشکل از بازیکنان خروجی خود خواهند داشت. 
براساس لیست استقلال جدایی 4 بازیکن به نام امین حاج محمدی، آرش افشین، میثم مجیدی و میعاد یزدانی قطعی است. البته در این میان اگر استقلالی ها نتوانند مهاجمان مورد نظر خود را جذب کنند این احتمال ضعیف وجود دارد که آرش افشین ماندگار شود.
باشگاه استقلال امیدوار است بتواند سجاد شهباززاده را بار دیگر به این تیم برگردانند اما براساس آخرین مذاکرات این بازیکن هنوز نتوانسته مشکل رضایتنامه اش را با باشگاه آلانیا اسپور ترکیه رفع کند و به همین دلیل نمی توان او را به استقلال فعلا نزدیک دانست.


تاریخ : شنبه 27 آذر 1395 | ساعت 18 و 05 دقیقه و 05 ثانیه | نویسنده : Mohammad . SS | نظرات

تعداد کل صفحات : 6 :: 1 2 3 4 5 6

  • paper | دنیای اس ام اس | سامان