وینفرد شفر
مهدی پاشازاده اگر اشتباهات داوری نبود، استقلال قهرمان نیم فصل می‌شد

اشتباهات داوری برای استقلال بیشتر از همه است و برای بعضی تیم‌ها کمتر

مهدی پاشازاده پیشکسوت باشگاه استقلال در خصوص بازی این تیم مقابل پدیده گفت: بازی خوبی را شاهد بودیم. استقلال می‌توانست برنده قاطع بازی باشد به خصوص با عملکردی که در نیمه دوم از خود به نمایش گذاشت، نشان داد که از کیفیت خوبی برخوردار است. اگر داور آن اشتباه را نمی‌کرد استقلال به ۳ امتیازی که سزاوارش بود می‌رسید و جای تأسف دارد که گل استقلال قبول نشد.

پاشازاده در خصوص عملکرد تهاجمی استقلال صحبت‌هایش را اینطور ادامه داد: در بازی‌های گذشته دیدیم که استقلال حملات پرتعدادی انجام داد و توانست گل‌های زیادی بزند. اما در این بازی حملات کمتری از استقلال دیدیم و دلیلش این بود که تیم پدیده به لحاظ قدرت تهاجمی‌اش این اجازه را به استقلال نمی‌داد تا با نفرات بیشتری در حملات شرکت کنند. چراکه پدیده با اتکا به سرعت بازیکنانش ضد حملات خطرناکی را می‌تواند پایه‌گذاری کند. به همین دلیل استقلال کار دشوارتری برای گلزنی داشت، هرچند که به گل هم رسید.

مهدی پاشازاده که خود از مدافعان خوب استقلال و تیم ملی بوده، درباره ساختار دفاعی استقلال گفت: استقلال به لحاظ آماری عملکرد خوبی در دفاع داشته است. توانسته گل‌های کمی بخورد و کلین‌شیت‌های زیادی هم داشته، اما فکر می‌کنم از نظر جایگیری‌ها هنوز نیاز به تمرینات بیشتری است. برخلاف بازی‌های گذشته در این بازی دیدیم که مدافع استقلال در یک صحنه جا ماند و زوج دفاعی‌اش به خوبی او را پوشش نداده بود. با تمرین بیشتر باید این موارد را کمتر و کمتر کرد تا در مسابقات آسیایی به مشکل نخوریم. تیم‌ها در آنجا حرفه‌ای‌تر هستند و اگر ما اشتباه کنیم، آن‌ها از موقعیت استفاده کرده و ما را جریمه می‌کنند.

پاشازاده در آخر، صحبت‌هایش را اینطور پایان داد: استقلال اگر این همه از اشتباهات داوری متضرر نمی‌شد، قهرمان نیم فصل بود. کاری نمیتوان کرد و این اشتباهات برای استقلال بیشتر از همه است و برای بعضی از تیم‌ها برعکس. اما برای نیم فصل دوم مطمئناً باشگاه و کادرفنی با درایت لازم تلاش می‌کنند تا نقاط قوت را بیشتر کنند. به عنوان یک پیشکسوت فکر می‌کنم با اضافه شدن چند بازیکن با کیفیت دیگر در کنار بازیکنان خوب فعلی، استقلال پتانسیل این را دارد تا به قهرمانی برسد.


تاریخ : شنبه 24 آذر 1397 | ساعت 23 و 59 دقیقه و 36 ثانیه | نویسنده : محمد سجادی | نظرات
سید مهدی رحمتی چرا استقلال باید به خاطر بازنشستگی یک نفر ضرر کند/ من از ته زمین دیدم آفساید نیست

 هرگز به جوان‌های استقلال نگفته‌ام که مصاحبه نکنند

سیدمهدی رحمتی بعد از تساوی بازی استقلال و پدیده با عصبانیت در میکسدزون حاضر شد و به سؤالات پاسخ داد. البته خبرنگار خبرورزشی سؤالاتی از کاپیتان استقلال پرسید که در ادامه صحبت کامل رحمتی را می‌خوانید.

* درباره بازی صحبت کنید. چطور بود؟
استقلال هفته به هفته بهتر می‌شود. اشتباه جزیی از فوتبال است و خود من هم گاهی سوتی می‌دهم، اما نمی‌دانم چرا اشتباهات داوری این‌همه گریبانگیر تیم استقلال شده است. در این شرایط سخت ۵۰ هزار نفر کلی مشقت کشیدند و به ورزشگاه آزادی آمدند، اما با ناراحتی باید برگردند منزل. اگر گل نمی‌زدیم می‌گفتیم نتوانستیم، ولی چرا گل سالم استقلال رد شد؟ من از ته زمین دیدم صحنه آفساید نیست، تماشاگر روی سکو‌ها هم متوجه شد آفساید نیست، اما تیم داوری گل را نپذیرفت. عرض کردم من هم اشتباه می‌کنم، اما داوری بازی استقلال مقابل پیکان، سایپا، سپاهان و چند بازی دیگر را ببینید. استقلال یک باشگاه مردمی است. من موقع باخت به عنوان بازیکن و کاپیتان معذرت‌خواهی کرده و می‌کنم، اما الان آقای تاج به عنوان رئیس فدراسیون فوتبال باید جوابگو باشد.

* تاج مدتی است درگیر مسائل مربوط به منع کار بازنشستگان است.
اگر بازنشسته است که برود. ما که نمی‌توانیم ضرر کنیم به خاطر اینکه یک نفر می‌خواهد از بازنشستگی خارج شود. استقلال که نباید تاوان بدهد. تمام تیم‌ها دارند از داوری انتقاد می‌کنند. هفته قبل سپاهان گلی از پرسپولیس خورد که ۲ سال قبل ما همان‌طور در بازی با پرسپولیس خوردیم. گل حریف روی خطا به ثمر رسید، اما داور مرا از زمین اخراج کرد. فدراسیون هم مرا چند جلسه محروم کرد. مگر می‌شود قانون درباره تیم‌ها و بازیکنان متفاوت باشد؟

* پرسپولیسی‌ها هم معتقدند داوری به ضرر آن‌ها بوده است.
صددرصد درست می‌گویند. همه چیز به ضرر آنهاست، ما در استقلال پول، زمین تمرین خوب و همه چیز داریم!

* خیلی عصبی به نظر می‌رسید.
من هم یک انسان هستم. یک امتیاز تعیین‌کننده است چه برسد ۲ امتیاز در خانه و امتیازات دیگری که در همین هفته‌ها از دست داده‌ایم. بنده نه به احدی توهین می‌کنم نه تهمت می‌زنم و تأکید هم کردم خودم سوتی داده‌ام، ولی وقتی در چند بازی متضرر می‌شوید نمی‌توانید لبخند بزنید و بگویید همه چیز عالی است.

* یک سؤال از شما داریم. آیا به عنوان کاپیتان استقلال به صورت خصوصی از همبازیان‌تان خواسته‌اید زیاد مصاحبه نکنند؟
نه! چه کسی این حرف را زده؟

* این‌جوری می‌گویند.
چه منطقی پشت این شایعات مسخره و پر از نیرنگ نهفته است؟ بازیکن استقلال باید پاسخگوی هواداران تیم باشد. باید با رسانه‌ها صحبت کند و هوادار را در جریان امور خودش و تیمش قرار بدهد. من خودم بعد از باخت‌ها آمده‌ام عذرخواهی کرده‌ام. در مشکلات سینه خود را سپر کردم و به عواقب آن توجه نکردم، چون به عنوان کاپیتان وظیفه دارم پیگیر مطالبات تیم استقلال باشم. همین‌جا به صورت شفاف و رسمی می‌گویم بازیکنان استقلال هرگز از من توصیه‌ای درباره مصاحبه نکردن نداشته و نخواهند داشت و از این به بعد هم خدای ناکرده بعد از ناکامی احتمالی در یک بازی معذرت‌خواهی‌اش با من! مصاحبه بعد از موفقیت‌ها و برد‌ها با بازیکنان!

* صحبت‌های شما درباره رئیس فدراسیون باعث نمی‌شود دلخوری پیش بیاید؟
من با رعایت احترام صحبت کردم. نمی‌توانم این‌قدر صبور باشم که ببینم میلیون‌ها هوادار استقلال ناراحت و عصبی هستند. بنده درخواستم رعایت عدالت در فوتبال است. این که اشکال ندارد.تاریخ : شنبه 24 آذر 1397 | ساعت 22 و 38 دقیقه و 41 ثانیه | نویسنده : محمد سجادی | نظرات
علی خطیر خطیر: استقلال هم باید سروصدا راه می‌انداخت

برای ما سوال است که چرا قضاوت‌ها به نفع یک تیم خاص است. تا کی باید استقلال قربانی اشتباهات داوری شود

علی خطیر معاون ورزشی باشگاه استقلال اظهار داشت: متاسفانه داور گل سالم ما را مردود اعلام کرد در حالی که واضح بود که این گل سالم است. تا کی باید استقلال قربانی اشتباهات داوری شود؟  
وی افزود: واقعا برای ما سوال است چرا باید به نفع یک تیم داوری‌ها صورت بگیرد و همه هوای یک تیم خاص را داشته باشند اما سر یک تیم مثل استقلال را می برند؟ گناه استقلال و هوادارانش چیست که امروز اسیر اشتباهات داوری شوند؟ به نوشته خبرورزشی، خطیر عنوان کرد: این که ما نجابت به خرج می‌دهیم، این که سکوت کردیم و به شما احترام گذاشتیم حقمان این باید باشد؟ ما هم از اول باید سر و صدا راه می انداختیم تا در داوری ها ضربه نخوریم؟ چرا باید پاسخ نجابت ما اشتباهات داوری باشد که این همه امتیاز را از استقلال گرفت؟ در نیم فصل اول ما در ۶ بازی مستقیم از اشتباهات داوری متضرر شدیم.تاریخ : جمعه 23 آذر 1397 | ساعت 22 و 10 دقیقه و 53 ثانیه | نویسنده : محمد سجادی | نظرات
فرهاد مجیدی عکس/ پیام ویژه اسطوره استقلال برای هواداران

فرهاد مجیدی با انتشار عکسی در اینستاگرام از حضورش در استادیوم آزادی برای تماشای بازی استقلال مقابل پدیده خبر داد

استقلال و پدیده مشهد از سری مسابقات هفته دوازدهم لیگ برتر، روز پنجشنبه (۲۲ آذر) در استادیوم آزادی به مصاف یکدیگر خواهند رفت. فرهاد مجیدی ستاره اسبق استقلال با انتشار عکسی در اینستاگرام از حضورش در استادیوم آزادی برای تماشای بازی مهم استقلال خبر داد. 
پدیده در حال حاضر با ۳۰ امتیاز و به دلیل تفاضل گل کمتر از سپاهان در رده دوم جدول قرار دارد و آبی پوشان تهرانی هم با ۲۴ امتیاز پنجم هستند.


این بازی روز پنجشنبه ساعت ۱۶:۱۵ برگزار می شود.تاریخ : دوشنبه 19 آذر 1397 | ساعت 21 و 22 دقیقه و 31 ثانیه | نویسنده : محمد سجادی | نظرات


سرمربی آلمانی استقلال امروز در جریان تمرین هدیه ویژه ای به دو بازیکن تازه از مصدومیت برگشته تیمش داد

محسن کریمی و داریوش شجاعیان دو بازیکنی هستند که فصل پیش رباط صلیبی شان پاره شد و مدتی دور از میادین بودند اما آنها هم اکنون به مرز آمادگی رسیده اند و منتظر نیم فصل دوم هستند تا دوباره نام شان به لیست آبی ها اضافه شود.
نکته جالب اینکه شفر در جریان تمرین امروز 2 دست بند استقلال به محسن کریمی و داریوش شجاعیان هدیه داد تا آنها با روحیه خوب آماده بازگشت به میادین شوند.
شفر در هفته های اول حضورش در استقلال از یک هوادار یک دستبند آبی رنگ هدیه گرفت که در تمام بازی ها آن را بدست می کند و البته اعتقاد دارد برای او شانس می آورد.


تاریخ : شنبه 17 آذر 1397 | ساعت 23 و 31 دقیقه و 00 ثانیه | نویسنده : محمد سجادی | نظرات
وینفرد شفر روند خوبمان را حفظ کردیم/ از کریمی تشکر می‌کنم

من به خاطر تیمم ، استقلال ایران بسیار خوشحال هستم ، بازی خیلی خوبی انجام دادیم

سرمربی تیم استقلال پس از اینکه در نشست خبری نتوانست صحبت های خود را انجام دهد، در میکسدزون ورزشگاه سردار جنگل با رسانه های غیر از صدا و سیما مصاحبه کرد.

او در ابتدای این صحبت ها گفت: من به خاطر تیمم، استقلال ایران، بسیار خوشحال هستم. بازی خیلی خوبی انجام دادیم. حریف ما بسیار جنگنده بود. نکته مهم برای ما گل سوم بود که بعد از شروع بازی خیلی سریع با پاسکاری تک ضرب به ثمر رساندیم. ما چند روز دیگر بازی سخت دیگری داریم. به همین دلیل چند بازیکنمان را عوض کردیم. می خواهم از بیژن طاهری تشکر کنم که هر روز با فرشید باقری برای شوت زدن کار می کند. خود او هم فوتبالیست بسیار خوبی بوده است، الان هم باقری در ۲ بازی ۳ گل زده است. ما می خواهیم کار کنیم که هر روز بازیکنانمان بهتر و بهتر شوند. الان در مسیر خوبی هستیم که مثل فصل گذشته بتوانیم به بالای جدول برگردیم.

او در این گفت و گو با سوالی درباره الحاجی گرو و شایعات جدایی اش از استقلال مواجه شد. شفر در این باره گفت: شایعه در ایران مثل باران در رشت است. یک اتفاق همیشگی.

او افزود: شاید الان ۷۰ تا ۸۰ درصد آماده باشیم اما برای چیزی که می خواهیم باید هر روز در تمرین روی مسائل تاکتیکی و تکنیکی و همچنین آمادگی جسمانی کار کنیم. بسیار خوشحالم و می خواهم از مردمی که اینجا بودند، تشکر کنم. فقط یک مشکل اینجا بود که در طول شب فقط باران می بارید. امیدوارم وقتی برای تعطیلات به اینجا می آیم، بتوانم آفتاب را هم ببینم. 

مردم اینجا بسیار با ما مهربان بودند که از آنها تشکر می کنم. باید دوباره بگویم که ما بهترین هواداران را در آسیا داریم. 

شفر درباره بازگشت مصدومان استقلال در ادامه فصل گفت:  من بسیار خوشحال می شوم که داریوش و محسن به تیم برگردند. آنها دو بازیکن خیلی خیلی مهم برای ما هستند. باید ببینیم که در آینده چه اتفاقی می افتد.

شفر در مورد اعتراضی که نیمکت سپیدرود به او داشت، گفت: نمی دانم؛ من با داور صحبت کردم. او کارش را بسیار خوب انجام داد. یا من یا آقای بیژن طاهری لب خط هستیم، از تیم حریف هم کسی را نمی شناسم و فقط علی کریمی را می شناختم. کریمی بازیکن من بود و مربی بسیار خوبی است و بهترین آرزوها را برای او دارم. 

وی در مورد مشکلات تیم ادامه داد: ما امروز مشکلات زیادی داشتیم. گرو نمی توانست با ما بیاید. گرو از زمانی که به اینجا آمده، بازی به بازی بهتر می شود و چیزهایی که گاها در مورد او در فضای مجازی گفته می شود، درست نیست. استقلال ایران یکی از بزرگترین باشگاه های آسیا است. استقلال فقط یک باشگاه عادی نیست و همه باید با سطح بالا برای استقلال بازی کنند.

سرمربی آلمانی استقلال در مورد عملکرد فرشید باقری و زدن دو گل توضیح داد: برای باقری خیلی خوشحالم. در فصل گذشته موقعیت های زیادی برای گلزنی داشت. بازی قبل گل زد و انگار بار زیادی از روی دوشش برداشته شد. از زمین بیرون آوردیمش به خاطر کارت زردهایی که دارد تا برای بازی های بعدی حفظ شود. بازیکن جایگزین او هم گل زد و بازیکنان جدید باید یاد بگیرند، یاد بگیرند و یاد بگیرند.

شفر در مورد عملکرد جابر انصاری در مقابل سپیدرود افزود: بله مشخص است که از او راضی بودم. او هر وقت به اینجا می آید، گل می زند. ما امروز می خواستیم با سه مهاجم بازی کنیم. وریا در این سیستم مهاجم نیست. برای جابر خیلی خوشحالم. کار بازیکنان تمام نشده است و همه باید بدانند که می توانند در بازی های بعدی بازی کنند.


تاریخ : جمعه 16 آذر 1397 | ساعت 21 و 52 دقیقه و 16 ثانیه | نویسنده : محمد سجادی | نظرات
طارق همام باز هم از قدرت شوتزنی استفاده خواهم کرد/ شفر نقش پدر را در تیم دارد

مطمئن باشید باز هم از قدرت شوتزنی استفاده خواهم کرد تا برای استقلال گلزنی کنم

طارق همام هافبک عراقی استقلال یکی از بهترین بازی‌های خودش را در ایران مقابل نفت آبادان ارائه کرد تا هم گلزنی کرده و هم یکی از بهترین گلزنان زمین باشد. با طارق که از این گلزنی خیلی خوشحال بود در خصوص شرایط تیم و همچنین گلزنی‌اش و ادامه شرایط استقلال در نیم فصل اول همکلام شدیم.
 
برد خوبی را مقابل نفت آبادان به دست آوردید؟
خدا را شکر توانستیم بعد از مدت‌ها یک برد باارزش را کسب کنیم. این برد خیلی به ما کمک می‌کند تا در ادامه راه بتوانیم عملکرد بهتری داشته باشیم.
 
اکثر کارشناسان می‌گویند این بهترین بازی استقلال در نیم‌فصل اول رقابت‌های لیگ بود؟
من هم با آنها هم‌عقیده هستم. این یکی از عملکردهای استقلال در فصل اخیر بود. فکر می‌کنم این برد خیلی به ما کمک می‌کند تا هم فشار از روی ما برداشته شود و در ادامه با روحیه بیشتری به مصاف رقبا برویم.
 
بالاخره توانستید با پیراهن استقلال گلزنی کنید؟
گل زدن را در کل دوست دارم . دوست داشتم این اتفاق هرچه زودتر با پیراهن استقلال برایم بیفتد و الان که این اتفاق روی داده است حس خوبی دارم. شاید باورتان نشود  در آن لحظه احساس سبکی کردم و وقتی می‌دیدم که هواداران استقلال با گلزنی من اینقدر روی سکوها خوشحال هستند، این حس گلزنی چندین برابر شد.
 
شفر پیش از بازی در مصاحبه‌ای اعلام کرد به تو پیشنهاد داده بیشتر شوت‌زنی کنی؟
راجع آقای شفر باید بگویم ایشان نقش پدر را در تیم دارد و در این مورد خیلی به من مشورت داد و به نوعی اعتماد به نفس را به من بازگرداند. مطمئن باشید باز هم از قدرت شوتزنی استفاده خواهم کرد تا برای استقلال گلزنی کنم.
 
دو هفته دیگر نیم‌فصل اول رقابت‌های لیگ برتر به پایان خواهد رسید. از عملکرد تیم راضی هستید؟
ما خیلی تلاش کردیم عملکرد خیلی خوبی داشته باشیم. شاید نتوانستیم در ابتدای فصل نظر مساعد هواداران را جلب کنیم اما مطمئن باشید از این پس برای پیروزی در همه بازی‌ها تلاش‌مان را دوچندان خواهیم کرد. اگر بتوانیم این دو بازی را با موفقیت به پایان برسانیم در نیم فصل دوم با برطرف کردن نقاط ضعف و قوت شرایط‌مان بهتر خواهد شد.


تاریخ : شنبه 10 آذر 1397 | ساعت 22 و 02 دقیقه و 47 ثانیه | نویسنده : محمد سجادی | نظرات


مهاجم آبی های تهرانی حالا برای گل جدید خود جشنی منحصر به فرد را در نظر گرفته است


ستاره بودن و یا تبدیل شدن به بازیکنی بزرگ که ذهن ها را مشغول کند از مسیری مشخص می گذرد؛ درخشش در داخل زمین و البته ریزه کاری هایی که نام شما را در ذهن ها ماندگار کند.
مسیری که به درستی اللهیار صیادمنش با اسم جذاب و منحصر به فرد خود طی می کند و در زمین مسابقه نیز با گلزنی چهره ای فوق العاده برای تیم شفر محسوب می شود.
صیادمنش بعد از گل بسیار زیبای خود که نمونه آن را کمتر در فوتبال ایران دیده ایم، به شکل زیبایی شادی گل خود را انجام داد تا به این شکل از یک شادی گل منحصر به فرد رونمایی کند.
ستاره استقلال با انگشتان خود حرف A لاتین را که اول اسم او به زبان انگلیسی بود نشان داد تا به این شکل همین حالا نام خود را در ذهن فوتبالدوستان حک کند و سکانسی جدید از فصل درخشان خود را نشان بدهد.
صیادمنش روز جمعه در تمرین نیز دوباره این شادی گل را تکرار کرد تا نشان دهد این امضا، پای تمامی گل های او دیده خواهد شد.


تاریخ : جمعه 9 آذر 1397 | ساعت 22 و 32 دقیقه و 09 ثانیه | نویسنده : محمد سجادی | نظرات
شفر+الحاجی گرو حمله سلطان استقلال به مهاجم محبوب شفر

علی جباری که سلطان سابق استقلالی‌ها و عضو کمیته فنی فعلی آنهاست، می‌گوید استقلال با وجود الحاجی گرو ۱۰ نفره بازی می‌کند

الحاجی گرو امسال فقط یک گل از روی نقطه پنالتی زده و کلاً عملکرد ضعیفی داشته است. جباری می‌گوید: «الحاجی گرو اصلاً در حد استقلال نیست و ما با او در واقع یک بازیکن کمتر از سایر تیم‌ها داریم.»

الحاجی گرو را خود شفر آورد و حمایتش هم می‌کند. او حتی چندی قبل گفته این مهاجم از مامه تیام بهتر است!


تاریخ : دوشنبه 5 آذر 1397 | ساعت 19 و 17 دقیقه و 40 ثانیه | نویسنده : محمد سجادی | نظرات
علی فتح الله زاده فتح‌الله زاده: من به زندان می‌روم، شما چرا نگرانید؟!

 استقلال باید به هر قیمتی تیم خوب فصل گذشته و مهاجمی، چون تیام را حفظ می‌کرد

علی فتح‌الله زاده اعتقاد دارد استقلال در این شرایط نیاز به حمایت وزارت ورزش دارد و البته حتماً باید برای دور جدید لیگ قهرمانان آسیا تقویت شود. 
 
* قرعه استقلال را چطور می‌بینید؟
ما اگر واقعاً اعتقاد داریم که استقلال لیاقت قهرمانی آسیا را دارد (که به نظر من دارد) نباید از این قرعه بترسیم. تیمی که می‌خواهد قهرمان آسیا شود باید همه را ببرد. پس فرقی نمی‌کند که در چه گروهی باشد. مگر پارسال استقلال در گروه مرگ صدرنشین نشد؟ زمان ما هم چند بار این اتفاق افتاد.
 
* اما تیم پارسال استقلال به مراتب تیم‌تر بود. 
بله قبول دارم تیم فعلی حتماً باید تقویت شود و ۴، ۵ بازیکن درجه‌یک بگیرد تا در آسیا قدرت‌نمایی کند.
 
* شما اگر بودید دوباره احتمالاً چک می‌کشیدید و چند بازیکن خوب می‌خریدید؟
بالاخره چکش را خودم می‌کشیدم و زندانش را هم خودم می‌رفتم. شما را که به جای من به زندان نمی‌بردند! پس چرا نگرانید (خنده). حرف من این است که استقلال باید به هر قیمتی تیم خوب فصل گذشته و مهاجمی، چون تیام را حفظ می‌کرد. 
 
* اگر شما مدیر بودید تیام را نگه می‌داشتید؟
بله، صد درصد.
 
* ولی او هم کمی بازارگرمی کرد.
خب بالاخره طبیعی است. ولی شما ببینید فصل گذشته چه گل‌های حساسی در ایران و آسیا برای استقلال زد. به نظر من با وجود تمام مشکلات باید از فتحی و شفر حمایت کرد تا ان‌شاءا... تیم نتیجه بگیرد و هواداران عزیز استقلال خوشحال شوند.

* حساب باشگاه هم که گویا مسدود شده!
واقعاً جای تأسف دارد. من امروز (دیروز) داشتم صحبت‌های دوست خوبم آقای فتحی را از تلویزیون می‌شنیدم و واقعاً دلم سوخت. به نظر من در این شرایط آقای سلطانی‌فر وزیر ورزش باید به‌طور ویژه از استقلال و فتحی حمایت کند و او را تنها نگذارد. استقلال نیاز به کمک دارد و همان‌طور که گفتم باید تقویت شود تا در آسیا نتیجه بگیرد. اگر استقلال تقویت شود امثال الدحیل، الهلال و العین باید از ما بترسند نه ما از آنها.

* حرف خاصی اگر مانده.
شما ببینید بازیکن خارجی که یک دقیقه هم در استقلال بازی نکرده ۶۷۰ هزار دلار پول می‌خواهد که حدود ۷ میلیارد می‌شود. این ظلم بسیار بزرگی است. استقلال با این پول می‌توانست حداقل ۲ بازیکن تاپ بخرد که در آسیا به دردش بخورند.


تاریخ : شنبه 3 آذر 1397 | ساعت 23 و 59 دقیقه و 38 ثانیه | نویسنده : محمد سجادی | نظرات
ماجدی: استقلال باید تمامی خطوطش را تقویت کند

این موضوع را  فراموش نکنید همانقدرکه ما  از  تیم مثل الهلال  والعین و الدوحیل حساب می بریم،  آنها دو برابر از نام استقلال هراس دارند

میرشاد ماجدی جزو همان نسل پرافتخار استقلال منصور پور حیدری بود که همراه با استقلال به عناوین زیادی دست پیدا کرد ،به همین خاطر نظر او را در باره این گروه بندی و وضعیت استقلال جویا شدیم .

  او ابتدا نظرش را درباره نحوه سید بندی و قرعه کشی اعلام کرد وگفت:« ببینید نظرما نمی تواند در نحوه قرعه کشی تاثیر گذار باشد و به نفع ما هست بپذیریم و به دنبال راهی باشیم تا بتوانیم از این گروه صعود کنیم . 

اودر ادامه گفت:« در زمان ما هم هرسال نحوه برگزاری بازی ها عوض می شد و کاری هم از دست ما ساخته نبود و من به هیچ عنوان قبول ندارم که  این نوع مسائل مهندسی شده است و اعتقاد دارم  AFC هر سال به دنبال بهتر و حرفه ای برگزار کردن این مسابقات است،  اما نمی توانم منکر این شوم که مسیر و قرعه مناسب می تواند  برای رسیدن به موفقیت تعیین کننده باشد و این مهم درتمام رشته های ورزشی تاثیر گذار است اما اعتقاد دارم تیمی که می خواهد قهرمان بشود نباید نگران این گونه موضوعات باشد.»

او در مورد  تیم های هم گروه استقلال گفت« این موضوع را  فراموش نکنید همانقدرکه ما  از  تیم مثل الهلال  والعین و الدوحیل حساب می بریم،  آنها دو برابر از نام استقلال هراس دارند و این قضیه نمی تواند یک طرفه باشد و معتقدم  با تقویت روح تیمی همان امری که باعث شد پرسپولیس را  با 13 -14 بازیکن در فینال این رقابت ها بیینیم، ماهم  می توانیم از گروه صعود کنیم،  انصافا فارغ از تعلقات رنگی  و باشگاهی  باید بپذیریم  پرسپولیس با رفتن به فینال خیلی ازتابو ها را شکست و ما باید این موضوع را به عنوان یک الگو درخاطرمان داشته باشیم.»

میرشاد ماجدی که اکنون خودش در کمیته آموزش فدراسیون حضور دارد در مورد بازیکنان این فصل استقلال گفت:«من با صراحت هر چه تمام تر می گویم که استقلال اگر می خواهد هم در لیگ برتر و هم در جام باشگاه های آسیا به میدان برود باید در نیم فصل تمامی خطوطش را تقویت کند و حداقل 5 بازیکن را به ترکیب خود اضافه کند و گرنه درادامه به مشکل خواهد خورد.»

او درادامه گفت:« مسولین استقلال حالا که در چنین گروه سختی قرار گرفته اند ضرورت تقویت برایشان بیش ازپیش محرز شده است  وباید بگردند و بازیکن خوب خارجی به لیستشان اضافه کنند اگر  می خواهند درهردو جبهه حرفی برای گفتن داشته باشند.»

او که خودش بارها در مقابل این تیم های  عربی قرار گرفته است   اظهار داشت:« وقتی اسم الهلال را می شنوم دو خاطره به ذهنم تداعی میشود که یکی تلخ است که همان فینال جام باشگاههای آسیا بود که در ضربات پنالتی مغلوب این تیم شدیم و دیگری شکست این تیم با حساب دو بر یک در ورزشگاه ملک فهد در شهر ریاض بود  که همیشه در خاطرم به عنوان یک خاطره خوب فوتبالی مانده است و امیدوارم این بارهم بتوانیم این تیم های عربی را شکست دهیم و باور کنید بازیکنان ما هیچ چیزی ازاین بازیکنان کم ندارند.»


تاریخ : جمعه 2 آذر 1397 | ساعت 22 و 49 دقیقه و 06 ثانیه | نویسنده : محمد سجادی | نظرات
دلتنگی فرهاد مجیدی برای روزهای شیرین!
فرهاد مجیدی پست جدید و جالبی در صفحه اینستاگرامش قرار داده

فرهاد مجیدی انگار این روزها به شدت دلتنگ روزهای شیرین حضور در بین طرفداران استقلال است. این را می‌شود از آخرین و جدیدترین پست اینستاگرامش متوجه شد. مجیدی این روزها با مصاحبه‌ای که انجام داده بارها از موقعیت‌هایی که برای حضورش روی نیمکت آبی‌ها به وجود آمده گفته. بدون شک این روزها هم خود فرهاد و هم هواداران استقلال شوق زیادی برای به وقوع پیوستن چنین اتفاقی دارند.


تاریخ : جمعه 2 آذر 1397 | ساعت 22 و 35 دقیقه و 00 ثانیه | نویسنده : محمد سجادی | نظرات

  • paper | دنیای اس ام اس | سامان
  • ساخت وبلاگ در میهن بلاگ

    شبکه اجتماعی فارسی کلوب | ساخت وبلاگ صوتی صدالاگ | سوال و جواب و پاسخ | رسانه فروردین، تبلیغات اینترنتی، رپرتاژ، بنر، سئو | Buy Website Traffic